Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

προβλημα ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ στην party poker


Pokerfun1971

Recommended Posts

γεια χαρα παιδια , ναι καλα διαβασατε δεν ειναι προβλημα στην αναληψη αλλα στην καταθεση! ειχα εναν λογαριασμο στην party poker εδω και καιρο και ειπα να κανω μια καταθεση να τον ενεργοποιησω και να παιζω ...οταν μπηκα στο ταμειο μου εβγαλε ενα μηνυμα που ελεγε οτι δεν δεχονται πλεον παικτες απο την περιοχη μου (Ελλαδα) τι εγινε εχει κανεις αντιμετωπισει αναλογο θεμα? τους εστειλα ενα mail και περιμενω απαντηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα παιδια , ναι καλα διαβασατε δεν ειναι προβλημα στην αναληψη αλλα στην καταθεση! ειχα εναν λογαριασμο στην party poker εδω και καιρο και ειπα να κανω μια καταθεση να τον ενεργοποιησω και να παιζω ...οταν μπηκα στο ταμειο μου εβγαλε ενα μηνυμα που ελεγε οτι δεν δεχονται πλεον παικτες απο την περιοχη μου (Ελλαδα) τι εγινε εχει κανεις αντιμετωπισει αναλογο θεμα? τους εστειλα ενα mail και περιμενω απαντηση...

εγω εκανα την ερωτηση εγω δινω και την απαντηση....οριστε το απαντητικο mail που μου εστειλαν πισω....Dear Player,

Thank you for contacting Customer Service.

Please note that due to a management decision, registering an account to play for Real Money has been restricted for the following countries :Argentina, Armenia, Belarus, Brazil, Colombia, Croatia, Cyprus, Finland, Greece, Hungary, Latvia, Lithuania, Macedonia, Poland, Romania, Serbia, Slovenia and Ukraine. If you are from any of the above entioned countries, you will not be able to create a real money account with us.

In case you have further questions, we will be more than happy to assist you. We are available 24/7.

Thank you for choosing us as your online gaming site.

Best regards,

sya,

Customer Service

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...