Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Alexangeo shares @ eureka


alexange0

Recommended Posts

kalispera onomazomai aleksandros georgiopoulos kai tha paiksw sto eureka poker tour sti boulgaria 22-28 iouliou...stin pokerstars paizw me name alexangeo http://www.sharkscope.com/#Player-Statistics//networks/PokerStars/players/AlexanGeo me 42k profit kai 19k games

live den exo kati simadiko epidi den exo polupaiksei genika kai molis egina kai 21... ta tournoua sta opoia poulaw shares einai ta eksis

24 iouliou turbo freezout 220

25 iouliou holdem win the button 220

26 iouliou eureka mini event holdem 330

28 iouliou turbo deepstack 165

sunolo 1120evro me mark up 1.2

poulaw max to 35%

opote 5% = 56 evro

10%= 112 evro

transfers se evro @ alexangeo stars

ty all

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Αλέξανδρε, και καλή επιτυχία στα τουρνουά.

ενδιαφέρομαι να αγοράσω ποσοστό, αλλά για να είμαι ειλικρινής, δεν μου κάθεται καλά το mark up... ειδικά όπως δηλώνεις ότι δεν έχεις εμπειρία στα λαιβ, και μιλάμε για live tours. ξέρω ότι είναι επιλογή σου, και ίσως είναι και άκομψο αυτό που κάνω, να σχολιάζω τον τρόπο που αποφάσισες να ζητήσεις shares, αλλά προσωπικά αν εξάλειφες το mark up, η τουλάχιστον το μείωνες σημαντικά, εγώ σίγουρα θα αγόραζα ποσοστό, μιάς και μου αρέσει να στακάρο πακέτα τουρνουα, και όχι μεμονομένα. καλοπροαίρετα πάντα το σχόλιο. ευχαριστώ και καλή επιτυχια.

ΥΓ) θεωρώ ότι ελάχιστoi μετρημένα Ελληνές παίκτες <δικαιούνται> να βάλουν mark up για συμμετοχή σε live tours.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasika epidi gnorizo pioi paizoun sta live tours theoro oti einai fisiologiko to mark up...an den theorousa oti eixa pleonektima den tha evaza mark up...opiodipote tournoua sti stars me bi 30 kai panw exei makran kalitero field apo opiodipote live tour mexri 1100 evroimo...sinepos den protimaw na pouliso shares xoris mark up epidi kata ti gnomi mou panta pistevo tha exo pleonektima...tora to mark up 1.2 kaloproaireta panta den to theoro megalo edo exoun poulithei paketa 100% apo backers xoris kan na uparxei edge....oso gia to live pou les oti den exo ebeiria exo peksei se lesxes kai se kapia turnua sta skopia opou daksei to epipedo itan tragiko...ama deis ta graphs mou kai se sng kai se mtt stathera kerdizw edw kai polu kairo kai se megalo deigma opote den m fenete kai toso kako.... euxaristo gia tis euxes :) filika panta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΓ) θεωρώ ότι ελάχιστoi μετρημένα Ελληνές παίκτες <δικαιούνται> να βάλουν mark up για συμμετοχή σε live tours.

lol dn zitaei mu sto ept se side tou eureka zitaei:d

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέξανδρε διάβασα την απάντηση σου. πάντως για να μην γίνει καμιά παρεξήγηση, δεν αμφισβήτησα το επιπεδό σου.

τα στατιστικά σου στο on line είναι πολύ σεβαστά, αν είχες βάλει mark up για on line session , δεν θα είχα σχολιάσει τίποτα για αυτό.

κατά τα άλλα έχεις δίκιο για το επίπεδο των παικτών σε αυτά τα fields , και κυρίως στα ελληνικά τουρ. με μιά επιφύλαξη βέβαια γιατί τα τελευταία 2 χρόνια οι έλληνες έχουνε αποκτήσει εμπειρία, και έχουνε <γράψει> αρκετά live τουρ στην καμπούρα τους. για 1000ε+ buy in νομίζω ότι αγριέυουν τα πράγματα.

εντάξει, θα πάρω πάντως ένα 5% για το support. αν λειτουργούσα με εντελώς ορθολογικά κριτήρια, για ποσοστό πάνω απο 10% δεν θα πλήρωνα mark up.

με χαρά να συμμετάσχω σε κάποιο on line session σου! καλή επιτυχία. μεχρί το βράδυ θα στα έχω στειλει.

Επεξεργάστηκε από filosofos82
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo polu... prin prospathousa na sou eksigiso oti epidi akrivos einai live kai ta fields einai pio eukola einai pio fisiologiko to mark up px den prokeitai na zitaga mark up gia opiodipote tour sti stars 50+ :) tespa gl mas sti boulgaria ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,με λενε Βρανά Γιωργο κι εχω κερδισει full paketo για Βαρνα με το pokerstars...

Δεν εχω παρεα για να μοιραστω το δωματιο και ουτε θελω να παρω το λεωφορειο για να παω στη Βαρνα.....Αν υπαρχει ενδιαφερομενος που εχει κερδισει πακετο χωρις ξενοδοχειο μπορει να εποικοινωνησει μαζι μου για να μοιραστουμε το δωματιο αλλα μονο με την προυποθεση να με παρει μαζι του με το αυτοκίνητό του, το τηλεφωνο μου ειναι το 6949651644,ειμαι απο Θασο,δηλαδη Καβαλα,απλως ψαχνω παρεα για το δρομο και δεν εχω αυτοκινητο διαθεσιμο,οποιο απο τα μελη του pokerland to διαβασει και μπορει να με βοηθησει θα ειμαι υποχρεομενος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...