Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

HM GRAPHS


MWAKI

Recommended Posts

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

post-11559-13810665860374_thumb.jpg

post-11559-13810665860644_thumb.jpg

Επεξεργάστηκε από MWAKI
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

968 Hands??? Απολυτως τπτ δεν σημαινουν.Παιξε για αρχη 20-30κ και μετα ανεβασε στατ για να σε απαντησει καποιος σοβαρα.

ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΗΔΗ ΕΓΡΑΨΑ. ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΡΩΤΑΩ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ακριβως θες να μαθεις;Ανεβασε τα στατ να σου τα εξηγησω 1/1 τ σημαινει το καθε ενα.Στο Graph τ να σε εξηγησω;Αν παιζεις tight αν το 3βετ σου ειναι μικρο κλπ;Ειναι παρα πολυ λιγα και δνε μπορεις απο 1 session να σε δωσω να καταλαβεις.Προτιμοτερο ειναι να ανεβασεις hand απο τ session σου γιατι ειναι ποιο αποτελεσματικο να δεις λινε κλπ.Αλλα σε γενικες γραμμες για να παρεις κριτηκες πρεπει να ανεβασεις τα στατ σου.ΟΛΑ

edit.Αν αναφερεσαι για ΜΤΤ τοτε δεν ειμαι ειδικος.Εγω cash παιζω 95% και 5% ΜΤΤ.Πες μας εσευ τ παιζεις κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ακριβως θες να μαθεις;Ανεβασε τα στατ να σου τα εξηγησω 1/1 τ σημαινει το καθε ενα.Στο Graph τ να σε εξηγησω;Αν παιζεις tight αν το 3βετ σου ειναι μικρο κλπ;Ειναι παρα πολυ λιγα και δνε μπορεις απο 1 session να σε δωσω να καταλαβεις.Προτιμοτερο ειναι να ανεβασεις hand απο τ session σου γιατι ειναι ποιο αποτελεσματικο να δεις λινε κλπ.Αλλα σε γενικες γραμμες για να παρεις κριτηκες πρεπει να ανεβασεις τα στατ σου.ΟΛα

edit.Αν αναφερεσαι για ΜΤΤ τοτε δεν ειμαι ειδικος.Εγω cash παιζω 95% και 5% ΜΤΤ.Πες μας εσευ τ παιζεις κλπ.

παιζω καποια μττ και κυριωσ 3,5+ 180 ατομων αλλα δεν ζηταω να μαθω πωσ παιζω. τι σημαινουν τα νουμερα & πωσ υπολογιζονται ρωταω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...