Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Αναληψη απο www.asteriapoker.com ?


kounamoutas

Recommended Posts

Εχω κερδισει καποια χρηματα στο παραπανω site. Μπορει κανεις να μου πει πως μπορω να κανω αναληψη απο το συγκεκριμενο site στην πιστωτικη μου καρτα? Βασικα δεν εχω κανει ποτε αναληψη γιαυτο και δεν γνωριζω τιποτα.

Αλλα στο withdrawal δεν βλεπω πουθενα επιλογη για αμεση αναληψη στην καρτα μου.

Επισης αυτα τα Neteller kai Monkeybookers τι ρολο βαρανε?Κατι σαν το Paypal ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ap'oti kserw ta lefta mpainoun ypoxrewtika pisw sthn karta pou exeis kanei katathesh mexri kai tou posou pou ebales otan ekanes katathesh. Apo kei kai pera ta parapanw xrhmata mpainoun se logariasmo ths epiloghs sou. Mporeis px na dwseis ton arithmo logariasmou ths trapezas sou.

An kaneis sxetika megalh analhpsh px panw apo 4000 euro tote zhtane kai antigrafo taytothtas /diabathriou klp alla otan to steileis ginontai ola poly grhgora.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα Holdemgr τα χρηματα τα εχω κερδισει απο freeroll και παιζοντας τα αυξησα. Το ποσο ειναι 150ευρω οποτε δεν θελει φαξ. Οποτε με το λογαριασμο που λες δεν παιζει γιατι δεν εχω κανει καταθεση. Εχει επιλογη να τα βαλω σε λογαριασμο τραπεζης αλλα τα θελω στην Visa μου για να τα παιξω αλλου.

Αλλα δεν το βρισκω. Η απλα ειμαι νοομπας :P.

Ξερει κανεις πως μπορω να τα βαλω απευθειας στην Credit Visa μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να κανεις ανάληψη στην πιστωτική σου κατ'ευθειαν ξεχασε το.

Μπορείς να κάνεις ανάληψη στην πιστωτική σου μόνο μέχρι του ποσού που έχεις καταθέσει.

Εγώ αν αυτό σε βοηθήσει κάνω το εξής:

1)ανάληψη μέσω moneybookers

2)από την moneybookers κάνω ανάληψη στην πιστωτική.Αργεί βέβαια περίπου 3-4 μέρες για να μπουν τα χρήματα από την moneybookers στην κάρτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kounamoutas έγραψε:

Εχω κερδισει καποια χρηματα στο παραπανω site. Μπορει κανεις να μου πει πως μπορω να κανω αναληψη απο το συγκεκριμενο site στην πιστωτικη μου καρτα? Βασικα δεν εχω κανει ποτε αναληψη γιαυτο και δεν γνωριζω τιποτα.

Αλλα στο withdrawal δεν βλεπω πουθενα επιλογη για αμεση αναληψη στην καρτα μου.

Επισης αυτα τα Neteller kai Monkeybookers τι ρολο βαρανε?Κατι σαν το Paypal ειναι?

Αν δεν εχεις ή δεν θες account σε Neteller ή Moneybookers (που ναι, ειναι κατι σαν το paypal) τοτε γιατι δεν στελνεις ενα email Στο support του Asteria Poker? Μαλλον ειναι οι πλεον αρμοδιοι να σου απαντησουν.

Αν θες την ταπεινη μου αποψη παντως, κανε ενα account στη Neteller ή τους Moneybookers ή γενικα σε ενα e-wallet. Θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο, "τραβώντας" τα κερδη σου σε δικο σου τραπεζικο λογαριασμο με wire transfer - οπως πολυ σωστα είπε ο Ήλιος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη αμεση αναληψη στην καρτα μου δεν γινεται με κανεναν τροπο ε?

Εσεις ποιο χρησιποποιειται το Neteller ή το Moneybookers?

Επισης στα παραπανω χρειαζεται τραπεζικος λογαριασμος? Εγω εχω prepaid της Κυπρου. Κανει αυτη? ή να βάλω τον λογαριασμο μου τον κανονικο?

Στο poker.gr δεν εχει αναληψη ποσου απευθειας στην καρτα σου?ετσι θυμαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kounamoutas έγραψε:

Δηλαδη αμεση αναληψη στην καρτα μου δεν γινεται με κανεναν τροπο ε?

Aπο οτι διαβασα στα faq's του asteriapoker, αμεση αναληψη στην καρτα γινεται εφοσον εχεις κανει καταθεση με αυτην - οποτε και σου επιστρεφεται ποσο ισο με το ποσο της καταθεσης. Απο εκει και περα, πρεπει να χρησιμοποιησεις αλλο τροπο.

kounamoutas έγραψε:

Εσεις ποιο χρησιποποιειται το Neteller ή το Moneybookers?

Προσωπικα χρησιμοποιω τη Neteller. Εχω ακουσει οτι οι Moneybookers υπερτερουν οσον αφορα τα transaction fees κ καποια αλλα πραγματα (που τωρα μου διαφευγουν) - αλλα ΔΕΝ το εχω εξακριβωσει.

kounamoutas έγραψε:

Επισης στα παραπανω χρειαζεται τραπεζικος λογαριασμος? Εγω εχω prepaid της Κυπρου. Κανει αυτη? ή να βάλω τον λογαριασμο μου τον κανονικο?

Ναι, απαιτειται τραπεζικος λογαριασμος. Δινεις το IBAN του τραπεζικου σου λογαριασμου, και τα χρηματα σου κατατιθενται εκει σε 2-5 εργασιμες μερες.

Οσο για την Prepaid, αν και την εχω υποψη μου δεν ξερω αν γινεται να "επιστραφουν" λεφτα απο poker room σε αυτην. Φανταζομαι ομως οτι δε γινεται... Εχω την αμυδρη εντυπωση οτι η συγκεκριμενη καρτα προοριζεται ΜΟΝΟ για αγορες .

kounamoutas έγραψε:

Στο poker.gr δεν εχει αναληψη ποσου απευθειας στην καρτα σου?ετσι θυμαμαι.

Εχει. Το poker.gr μπορει να σου επιστρεψει χρηματα στην πιστωτικη σου καρτα, ακομα και αν αυτο το ποσο ειναι μεγαλυτερο απο το ποσο της αρχικης σου καταθεσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Themis ησουν κατατωπιστικοτατος.

Βασικα εχεις δικιο με την προπληρωμενη.Πρεπει να ειναι μονο για αγορες.

Ο λογαριασμος μου ειναι στην εθνικη. Οποτε καλυτερα να ανοιξω αλλου έ? Υπαρχει καμια διαφορα με τις τραπεζες ή ολες ειναι το ιδιο?Εσυ σε ποια προτινεις?

Οποτε παιζουμε μονο poker.gr :P.

Ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις ολους σας και καλα κερδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...