Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Στατιστικα χεριων


nai kala

Recommended Posts

Παιζω ακριβως 3 χρονια στην ποκερσταρς και θα ηθελα να γνωριζω το εξης, Εχουμε την δυνατοτητα στελνοντας ενα email στο support να μαθουμε το ποσοστο νικης μας σε καταστασεις showdown με συγκεκριμενα φυλλα ?

 

Εχω στειλει 5 mail στην εταιρια απο τα μεσα Οκτωβρη και τους εχω ζητησει να μου που τι ποσοστο νικης εχω σε showdown κρατωντας ΑΑ , ΚΚ και QQ και στα 4 απο αυτα δεν εχω λαβει απαντηση. Την μοναδικη απαντηση που ελαβα ηταν την πρωτη φορα που απαντησαν πως θα το προωθησουν στο αρμοδιο τμημα. Απο εκει και περα ουτε φωνη ουτε ακροαση!

Καποιος να βοηθησει αν ξερει κατι παραπανω. Αν δεν μας δινουν τετοιου ειδους στατιστικα , να μην κουραζομαι τσαμπα και στελνω mail... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη αρκετα το εχεις κουρασει το θεμα.Στελνεις ενα μνμ στην Ποκερσταρς και τους λες να σου στειλουν ολα τα χερια που εχεις παιξει στην εταιρια (το εκανα και εγω πριν ενα μηνα και μου τα στειλανε σε 1 μερα οταν εκανα φορματ)Τα περνας μετα σε ενα προγραμμα τυπου Holdem Manager 2,Poker Tracker 4.Και μην πεις δεν χρισημοποιεις προγραμμα μπορεις να το κατεβασεις δοκιμαστικα δωρεαν μονο και μονο για να σεφυγει η απορια οτι και καλα σε κλεβουνε.Ανεβασε μετα εδω στο φορουμ τα στατιστικα για να τα δουμε και εμεις ποσο δικαιο εχεις. Για να δεις και απο μονος σου ποια ειναι η διαφορα μεταξυ donk και ενος τυπου που νομιζει οτι τον κλεβουνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλε ntelis1 αν και εισαι αρκετα εριστικος , εγω εκανα μια ερωτηση εδω μεσα και περιμενα μια απλη απαντηση απο τα μελη. Τεσπα , δεν θα σου απαντησω για αυτα που πιστευω. απλα θα σου παραθεσω τα εξης (δεν βαζω ολο το mail για να μην πιαδω χωρο αλλα αν το θες κι αυτο πες το και εγινε!!!!....

 

18/10 ζηταω το ποσοστο μου σε win showdown με χερια ΑΑ - ΚΚ - QQ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!!!!

Sent: 10/18/13 14:16:30
> To: PokerStars Support <support@pokerstars.eu>
> Subject: Στοιχεια
Message:
>
> Καλησπερα , μηπως μπορειτε να μου πειτε απο την πρωτη μερα ως σημερα το win ποσοστο μου με ΑΑ , ΚΚ , QQ ?
>
> ευχαριστω
 

PokerStars Support
cleardot.gif6 Νοε (Πριν από 3 ημέρες)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
προς Εμένα
cleardot.gif
 
 
 
 
Χαίρετε Αντώνη,

Ευχαριστούμε για το email σας και απολογούμαστε για την καθυστέςρηση της απάντησης μας.

Σας έχουμε επισυνάψει τα αποτελέσματα σας με AA, KK και QQ απο την 1 Οκτωβρίου έως σήμερα.

Για oτιδήποτε άλλο χρειαστείτε, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.


Με εκτίμηση,

Silvia F.
Ομάδα Υποστήριξης PokerStars

Εγω αυτο ζητησα ????? ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ !!!!!! ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΖΗΤΗΣΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΗΡΑ 1,5 ΜΗΝΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παμε παρακατω. Αμεσως μετα την "αποτυχημενη προσπαθεια μου" για να παρω τα νουμερα που ζητησα , ειπα να προσπαθησω να παρω ΟΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ απο την πρωτη μερα που ξεκινησα!!!!

Sent: 11/06/13 10:33:32
> To: PokerStars Support <support@pokerstars.eu>
> Subject: Ιστορικο χεριων
> Message:
>
> Καλησπερα , θα ηθελα το ιστορικο ολων των χεριων μου...
>
> Ευχαριστω

Στις 6 Νοεμβρίου 2013 - 7:02 μ.μ., ο χρήστης <support@pokerstars.eu> έγραψε:

cleardot.gif
 

Xαίρετε Aντώνη,


Eυχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.


Η αίτησή σας για το ιστορικό των χεριών σας είναι αυτή τη στιγμή υπό επεξεργασία. Παρακαλούμε έχετε υπόψη ότι μπορεί να πάρει μέχρι 48 ώρες για να σας παραδοθούν όλα τα χέρια.


Μπορεί επίσης να λάβετε πολλαπλά emails μιας και με τόσα δισεκατομμύρια χεριών που έχει μοιράσει το PokerStars σημαίνει ότι υπάρχει ένας αριθμός διαφορετικών βάσεων δεδομένων που περιέχουν τα ιστορικά χεριών σας. Θα χρειαστεί να κατεβάσετε τα χέρια από όλα τα emails που θα σας αποσταλούν.


Αν υπάρχει κάτι άλλο που μπορούμε να σας βοηθήσουμε, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.


Με εκτίμηση,


Εύα


Ομάδα Υποστήριξης PokerStars 

Εσυ μου ειπες σε μια μερα τα ειχες ... Η ευα της ποκερ σταρς μου λεει 48 ωρες .... εγω σου λεω το εξης : 72+ ωρες , αυριο παμε για 96 , και ακομα τιποτα!!! και να και το μηνυμα (μπας και πεις οτι μπορει να λεω μπαρουφες)

 

 

 
9:01 μ.μ. (Πριν από 18 λεπτά)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
προς PokerStars
cleardot.gif
Καλησπερα , αυριο παμε να κλεισουμε τις 96 ωρες και ακομα δεν μου εχετε στειλει το ιστορικο ολων των χεριων μου !!!
Βαση του απαντητικου email σας ειπατε: Η αίτησή σας για το ιστορικό των χεριών σας είναι αυτή τη στιγμή υπό επεξεργασία. Παρακαλούμε έχετε υπόψη ότι μπορεί να πάρει μέχρι 48 ώρες για να σας παραδοθούν όλα τα χέρια.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...