Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

kati psinete me PokerstarS kai ellada


AADUSKER

Recommended Posts

γκυκλοπεδικα παντως,δοκιμασα χτεσ το κολπο με την εγγραφη σε μεταγενεστερα τουρνουα και δε μου κρατησε φορο. βεβαια προσ το παρων πιανει και ενα πολυ καλυτερο κολπο απλα δεν ξερω αν θα ισχυει για παντα οποτε ειμαι επιφυλακτικοσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προς ΜWAKI

 

 Μιλας για το ποκερ σταρς ? Εαν ναι πως γραφεσαι σε μεταγενεστερα τουρνουα? Εγω σε ολη την πλατφορμα βλεπω ελαχιστα τουρνουα στα οποια μπορω να μπω και αυτα ειναι καποια sit n go των 1,5 και 3 δολλαριων και καποια multi με πολυ μικρο buy in 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προς ΜWAKI

 

 Μιλας για το ποκερ σταρς ? Εαν ναι πως γραφεσαι σε μεταγενεστερα τουρνουα? Εγω σε ολη την πλατφορμα βλεπω ελαχιστα τουρνουα στα οποια μπορω να μπω και αυτα ειναι καποια sit n go των 1,5 και 3 δολλαριων και καποια multi με πολυ μικρο buy in 

 ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

takis34, on 26 Nov 2013 - 2:06 PM, said:snapback.png

προς ΜWAKI

 

 Μιλας για το ποκερ σταρς ? Εαν ναι πως γραφεσαι σε μεταγενεστερα τουρνουα? Εγω σε ολη την πλατφορμα βλεπω ελαχιστα τουρνουα στα οποια μπορω να μπω και αυτα ειναι καποια sit n go των 1,5 και 3 δολλαριων και καποια multi με πολυ μικρο buy in 

 ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΑ

 

 

 

 

 

ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΔΩΡΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΥΦΩΝΑ ΣΤΙΣ ΦΙΛΛΙΠΙΝΕΣ........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ενημερωση ολων . Παρα το γεγονος οτι το pokers stars ειναι ουσιαστικα κλειστο, το full tilt προσφερει ολη την γκαμα των τουρνουα . Χθες λοιπον εκανα μια session εκει , Το παρακατω mail ειναι αυτο που ελαβα σημερα το πρωι. Θεωρω λοιπον οτι σε λιγο θα δουμε και το αντιστοιχο απο το pokerstars . Επισυναπτω οπως ακριβως το παρελαβα:

 

 Hello Panagiotis,

We write to inform you that we have deducted from your account “Player Withholding Tax” in the amount of €9.97/$13.56 based on your profits of €166.50/$226.31 for the gaming session that occurred between 7am on 30th Nov 2013 and 6:59am on 1st Dec 2013. 

The rates of Player Withholding Tax are as follows: 

No tax will be withheld for profits up to and including €100 
15% tax for profits from €100.01 to €500 
20% tax on profits over €500 

This is in accordance to Greek law which requires that tax be withheld from profits obtained by you in a “Player Withholding Gaming Session”. Based on our central IT system, a “Player Withholding Gaming Session” is the 24 hour period ending at 6:59am EET – Greek Time each day. 

Player Withholding Tax Profits are required by Greek law to be determined in Euros. Accordingly, relevant amounts relating to non-Euro real money games are converted to Euros using applicable daily exchange rates. 

You can find further examples of how the Player Withholding Tax calculations are applied here:http://www.pokerstars.gr/en/poker/room/support/pwt-faq/#examples 

Do not hesitate to contact us should you require further assistance or clarifications. 

Kerry
Full Tilt Poker Security

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...