Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Αναληψη απο poker 770


Pokerfun1971

Recommended Posts

Γεια χαρα και Χριστος Ανεστη, εχω καποια λεφτα στην 770 και θελω να τα βγαλω, παει καιρος απο την τελευταια φορα που εκανα αναληψη απο την συγκεκριμενη εταιρια, πριν γινει ολο αυτο το θεμα με τις εταιριες και τις αδειες, σε ερωτηση που τους εκανα μηπως υπαρχει καποιο προβλημα επειδη ειμαι απο Ελλαδα μου ειπαν οχι, απο οσο γνωριζω η εταιρια δεν ειναι αδειοδοτημενη,μηπως υπαρξει καποιο προβλημα στην τραπεζα? υπαρχει καποιος που εχει κανει προσφατα αναληψη απο την συγκεκριμενη εταιρια? και αν ναι με ποιον τροπο? και στη τελικη τι να κανω να συνεχιζω να παιζω σε αυτους η να ψαξω τιποτα αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα και Χριστος Ανεστη, εχω καποια λεφτα στην 770 και θελω να τα βγαλω, παει καιρος απο την τελευταια φορα που εκανα αναληψη απο την συγκεκριμενη εταιρια, πριν γινει ολο αυτο το θεμα με τις εταιριες και τις αδειες, σε ερωτηση που τους εκανα μηπως υπαρχει καποιο προβλημα επειδη ειμαι απο Ελλαδα μου ειπαν οχι, απο οσο γνωριζω η εταιρια δεν ειναι αδειοδοτημενη,μηπως υπαρξει καποιο προβλημα στην τραπεζα? υπαρχει καποιος που εχει κανει προσφατα αναληψη απο την συγκεκριμενη εταιρια? και αν ναι με ποιον τροπο? και στη τελικη τι να κανω να συνεχιζω να παιζω σε αυτους η να ψαξω τιποτα αλλο?

ola ok

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφόσον η εταιρία είναι στην blacklist, ποιος ο λόγος να διακινδυνεύεις να παίζεις εκεί;

Κι αν η εταιρία ξαφνικά αλλάξει πολιτική και υποχρεωθεί να εγκαταλείψει την ελληνική αγορά;

 

Και δεν αναφέρομαι μόνο στα χρήματα που έχεις εκεί, καθώς αυτά είναι υποχρεωμένοι να σου τα στείλουν. Εϊναι και οι ποντοι που μαζεύεις...

 

Από τη στιγμή που υπάρχουν εναλλακτικές για να παίζεις νόμιμα κατά την ταπεινή μου άποψη δεν αξίζει να ρισκάρεις σε εταιρίες που αυτή την στιγμή βρίσκονται στην μαύρη λιστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstadin2 τι εννοεις οταν λες ολα οκ? παιζεις στην 770? μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος?

poliscas σωστα ολα αυτα που λες, εχεις να προτηνεις καποια αδειοδοτημενη εταιρια (οχι pokerstars) με λογισμικο παρομοιο με αυτο της 770?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstadin2 τι εννοεις οταν λες ολα οκ? παιζεις στην 770? μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος? poliscas σωστα ολα αυτα που λες, εχεις να προτηνεις καποια αδειοδοτημενη εταιρια (οχι pokerstars) με λογισμικο παρομοιο με αυτο της 770?

H 770 ανήκει στο δίκτυο της ipoker, στο ίδιο δίκτυο ανήκει και η paddypower η οποία έχει άδεια στην Ελλάδα. Είναι προτιμότερο να παίζεις σε paddypower παρά σε 770 γιατί ανήκουν στο ίδιο δίκτυο (άρα παίζεις με τους ίδιους παίκτες) και παίζεις και σε εταιρεία που έχει άδεια στην Ελλάδα. Αν αποφασίσεις να ανοίξεις λογαριασμό ψάξτο λίγο γιατί υπάρχουν affiliates οι οποίοι μπορούν να σου δώσουν έως και 60% cashback ενώ μέσω του προγράμματος ανταμοιβής που έχει η ίδια εταιρεία δεν θα πάρεις πάνω από 40%.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύμφωνα με το νόμο που ψηφίστηκε πριν από λιγες μέρες η ΕΕΕΠ εκτός από μαύρη λίστα θα δημοσιεύση και Λευκή Λίστα με όλες τις εταιρίες που εκείνη θεωρεί ότι δραστηριοποιούνται μόνιμα στην Ελληνική αγορά.

 

Μέχρι τότε, όποια εταιρία δεν βρίσκεται στην μαύρη λίστα είναι νόμιμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...