Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Poker Webinar.


kermit64

Recommended Posts

Γεια και χαρά.

Μετά από μακρά απουσία γράφω πάλι εδώ στο forum του site που με συντρόφεψε από τα πρώτα μου βήματα στο poker.

Ασχολούμαι με το poker εδώ και 7 χρόνια και τα 5 ημιεπαγγελματικά.Από το 2009-2012 είχα μια αρκετά καλή πορεία στα tournament (τα STATS μου http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/kermit64/poker/results/D4842A1439584B5680A2C465D13D9371.html?t=2 )και http://www.sharkscope.com/#Player-Statistics//networks/PokerStars/players/kermit64?filter=Class:SCHEDULED )ώσπου ανειλλημένες υποχρεώσεις (δεν ειχα το χρόνο για τις απαιτούμενες ώρες για tourney) συν τα περί φορολογίας με κάναν να τα παρατήσω και να ασχοληθώ με το cash. Συγχρόνως ασχολήθηκα με το coaching παικτών,ασχολία η οποία μου αρέσει ιδιαίτερα.Μετα από πολύ μελέτη στα cash games θεωρώ ότι έχω φτάσει σε ένα σημείο πολύ ικανοποιητικό ώστε να θεωρώ ότι μπορώ και να το δείξω σε άλλους.Εχω στρέψει λοιπόν και το ενδιαφέρον μου στο coaching για cash.Έχω 4 μαθητές αυτό το καιρό όμως η μετακόμισή μου στο Μαραθώνα δεν μου επιτρέπει την απαιτούμενη για coaching τόσο συχνή επαφή μου με Αθήνα.Έχω αποφασίσει λοιπόν να αλλάξω το coaching που κανω σε μια σειρά webinar (online seminars) για cash.Οι μαθητές μου θα είναι παρόντες ασφαλώς και καλώ και όποιον ενδιαφέρεται να παρακολουθήσει.To κάθε webinar διαρκεί 2,5 ώρες και όσοι θέλουν να το παρακολουθήσουν  μπορούν να έρθουν στο πρώτο εντελώς δωρεάν και εφόσον αξιολογήσουν τη ποιότητά του και αν θέλουν παρακολουθούν και τα άλλα 2 έναντι χαμηλής αμοιβής.Η πρώτη σειρά webinar ξεκινάει την μεθεπόμενη βδομάδα και αποτελείται από 3 μέρη.

1)Τα μεγαλύτερα λάθη που κάνουν συνήθως οι παίκτες στα cash games- Preflop play.

2)Post flop play.-Διαβάζοντας το flop και προσοδοφόρα play θετικής προσδοκίας.

3)Τurn και river.Κερδίζοντας περισσότερα-χάνοντας λιγότερα.-Bankroll management.

 

Όποιος ενδιαφέρεται να παρακολουθήσει το πρώτο webinar εντελώς δωρεάν ας μου στείλει email στο photis641@gmail.com για λεπτομέρειες.Απλά να πω προκαταβολικά ότι οι max συμμετοχές θα είναι 8.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...