Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

pokerstars πληρωμή?


^GaToS^

Recommended Posts

λοιπόν είμαι νέος στο χώρο του Πόκερ αλλά έχω διαμορφώση μία πολύ καλή άποψη γιατί αποτελεί όχι μόνο τύχη αλλά και τεχνική . Επιθυμώ να παίξω με χρήματα Online και σκέφτομαι το Pokerstars γιατί έχω εξασκηθεί πολύ εκεί .

Aλλά έιχα δηλώσει ψεύτικα στοιχεία και θέλω να συνεχίσω με αυτά .. φοβάμαι μην γίνει τίποτα (για δικούς μου λόγους )...

Αν τυχόν κερδίσω θα μπορώ να κάνω ανάληψη τα χρήματα μέσω moneybookers ? ή θα μου ζητήσουν σάρωση της ταυτότητας κλπ .. και τότε θα δουν ότι τα στοιχεία δεν συμπίπτουν.

Ευχαριστώ πολύ. B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να δηλώσεις τα πραγματικά σου στοιχεία.Θα σου ζητηθεί να στείλεις μέσω Φαξ την ταυτότητά σου μπρος πίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση ...

αλλά δεν θα πάρω .. και γαμώτο είναι το καλύτερο πρόγραμμα το pokerstars..

Μήπως υπάρχει κάποιο άλλο Poker room το οποίο να μην χρειάζεται ταυτοποίηση στοιχείων και να φορτώνεται ή από visa prepaid ή από moneybookers ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υποστηρίζει visa το pokerstars αλλά το θέμα είναι ότι δεν θέλω να κάνω ταυτοποίηση δηλαδή να δώσω ταυτότητα .. για προσωπικούς λόγους .. γι'αυτό υπάρχει κανά άλλο site που να σου δίνει τη δυνατότητα να παίζεις και να πληρώνεσαι χωρίς να σκανάρεις ταυότητα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ερώτηση .. μπορώ να βάλω ψεύτικα στοιχεία στο

ladbrokes??? είναι κορυφαίο αφού πληρώνει και σε Paypal ... αλλά είδα αυτό

18ou8.gif

άρα λογικά θα ζητάει ταυτότητα για ταυτοποίηση ..

έχει παίξει κάποιος εκεί Please να μου πει τι γίνεται αν τελικά θέλει σκανάρισμα ταυτότητα ή όχι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den katalabainw to nohma ths erwthshs.

Den yparxei sobarh etaireia pou DEN tha zhthsei kapoia morfh bebaiwshs ths taytothtas tou pelath gia opoiadhpote analhpsh kapoiou shmantikou posou.

Yparxoun diethneis nomoi prostasias apo kseplyma mavrou xrhmatos, einai POLY aysthroi kai kammia SOBARH etaireia den prokeitai na riskarei thn parabiash tous

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν παίζει να έχεις Visa Electron κάνε μια κατάθεση στο Pokerstars με αυτήν για $10 και θα σου την εμφανίσει και σαν δυνατότητα αποπληρωμής μετά. Εγώ αυτό έκανα σε μένα και τον αδερφό μου. Όσες αποπληρωμές κάναμε δεν μας ζήτησαν ποτέ ταυτότητα. Δοκίμασέ το. Δεν έχεις τίποτα να χάσεις... Απλά πρέπει να περάσουν 48 ώρες από την τελευταία σου κατάθεση πριν ζητήσεις αποπληρωμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω την εντύπωση , χωρίς να έχω δει αν το υποστιρίζουν τα συγκεκριμένα rooms , οτι με paysafecard δεν χρειάζεται καμία ταυτοποίηση . Αρκεί μόνο να υποστιρίζεται και η ανάληψη μέσω αυτής .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...

to provlima mou eina ekana account se ena site kai exasa liga lefta. epidi me piran kapia stigmei tilefono kai tous ipa thn pragmatikh mou hlika twra th 8a ginei 8a akyrv8oun oles oi synalages? 8a parw ta lefta pou podara pisw?? eyxaristo:As

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...