Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Τα ορφανα του pokercity σας λενε καλως σας βρηκαμε


Recommended Posts

Γεια σας ειμαι ο GoldenVirginia ,ημουν μελος στο pokercity αλλα τωρα εκλεισε και θα με εχετε εδω , ελπιζω και ολα τα αλλα παιδια που ανταλασσαμε αποψεις επανω στο παιχνιδι που αγαπαμε.Οποιος ειχε κωδικο στο pokercity ας κανει εδω με το ιδιο nickname για να γνωριζομαστε.

Ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με λένε πεπόνι και μου αρέσει πολύ η μακαρονάδα...είμαι το κρυφό ορφανό του pokercity που έχει να γράψει από το 2012-13.Καλώς σας βρήκα λοιπόν.

ΥΓ: Αναμένω σεντόνι από φουντούρη ειδάλλως φεύγω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kafrinius είπε:

theloume fountouri pokerland αλλιώς δεν παταει το pokercity team εδώ

fountouris αντε ελα γραψε γιατι αλλιως δεν εμφανιζεται κανενας ολοι εσενα περιμενουν :) . Οποιος μπορει να επικοινωνησει μαζι του μεσω skype η με καποιον τροπο ας του πει να ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η GoldenVirginia είπε:

fountouris αντε ελα γραψε γιατι αλλιως δεν εμφανιζεται κανενας ολοι εσενα περιμενουν :) . Οποιος μπορει να επικοινωνησει μαζι του μεσω skype η με καποιον τροπο ας του πει να ερθει.

Γεια.

Αν υπαρχει καποιο σοβαρο θεμα, θα γραφω εδω περα ως φουφουτος.

 

Βρήκα τελικά μια άκρη για λιγο μικροτερα έξοδα μετατροπής συναλλάγματος και εύκολες μετατροπές από δολλάρια σε ευρώ, εγω θα μπω στην ταλαιπωρία να το δοκιμάσω, χωρις να ειμαι σιγουρος οτι θα πετυχει . Επειδή είχες ρωτήσει παλιά σχετικά το γραφω εδω πέρα μηπως σε ενδιαφερει

-Επικοινωνεις με το support του netteller και ζητας να σου κλεισουν τον λογαριασμο σου , με την δικαιλογια οτι θες να ανοιξεις αλλον σε διαφορετικο νομισμα

Εγω τους εστειλα αυτο εδω

Hi . I want to close my Netteller account, so I will be able to open a new one using a different currency and the same email I have now

I tried to open a new Netteler account in a new currency but I get the message that this email is already registered So I ask you to close my current account to be abe to open a new account under the same email.

-Ανοιγεις νεο λογαριασμο Netteller σε δολλαρια με affiliate  το vip-grinders.

Συμφωνα με το vip-grinders , πριν δυο εβδομαδες περιπου ξεκινησε ενα νεο deal με το netteller, και πλεον ολοι οσοι θα ανοιξουν απο δω και περα νεο netteler λογαριασμο με αυτους θα ειναι SILVER VIP

-Ο νεος λογαριασμος επειδη ειναι silver VIP εχει δυνατοτητα για ΔΙΠΛΟ νομισμα, δηλαδη και ευρω και δολλαρια ταυτοχρονα, και για μετατροπη δολλαριων σε ευρω με 2.59% κοστος μετατροπης συναλλαγματος το οποιο ειναι χαμηλοτερο απο το 3% του skrill και απο ολες τις ελληνικες τραπεζες που επισης χρεωνουν 3% και πανω. Οποτε προσθετεις στον νεο λογαριασμο δευτερο νομισμα το ευρω, εκδιδεις καρτα Net+ σε ευρω ,και προσθετεις τραπεζικους λογαριασμους σε ευρω

-Επισης ρωτησα το neteller support για την παραπανω διαδικασια, και μου απαντησαν οτι ισχυει Δηλαδη μου επιβεβαιωσαν οτι πραγματι καποιοι affiliates προσφερουν silver vip, και επισης οτι επιτρέπουν να κλεισω τον λογαριασμο μου και να ανοιξω νεο λογαριασμο

-Επισης το silver vip εχει και καποιους ποντους reward για cash back κλπ

Επειδη το να εχω διπλο νομισμα στο ιδιο ewallet με βολευει πολυ, θα μπω στην διαδικασια να το δοκιμασω. Ελπίζω στο τέλος  να δουλέψουν όλα καλά όπως μου τα είπαν, διαφορετικά θα έχω χάσει απλά το χρόνο μου και 10 ευρώ που κάνει η Net+ mastercard απο τον λογαριασμο που εχω τωρα.  Οταν η διαδικασια ολοκληρωθει θα γραψω αν τελικα καταφερα με αυτον τον τροπο να γινω silver vip η οχι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...