Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

BEST STAKING DEAL FOR SPIN AND GO GAMES!


arvan19855

Recommended Posts

Γεια σε ολη την ποκερικη κοινοτητα,ο σκοπος που ανοιγω αυτο το θεμα ειναι για να προσφερω staking deal για τα δημοφιλη spin and go.Ειμαι μελος των spinbeasts που ειναι μια απ τις καλυτερες staking ομαδες αυτη την στιγμη.

Λιγα λογια για εμενα:Αφου δοκιμασα σχεδον ολα τα poker formats(καποια με επιτυχια και καποια οχι)  κατεληξα τον τελευταιο χρονο να παιζω επαγγελματικα spin and go(arvan19855 ειναι το nickname).Ο λογος που επελεξα αυτο το format ειναι πρωτον γιατι ειχα ενα πολυ καλο backround στα hyper turbo games και ιδιαιτερα στα hu hyper.Ο δευτερος λογος ειναι πως τα συγκεκριμενα παιχνιδια εγιναν γρηγορα πολυ δημοφιλη και μεγαλο μερος των κακων παιχτων μετακινηθηκαν εκει.Ετσι το παιχνιδι ηταν ιδιαιτερα κερδοφορο τον τελευταιο χρονο.Επισης να μην ξεχναμε πως τα συγκεκριμενα παιχνιδια δινουν την ευκαιρια σε καποιους τυχερους να κερδισουν τεραστια επαθλα(jackpots) κατι το οποιο συντελεσε στην ιδιαιτερη δημοτικοτητα τους.Τον περασμενο Ιουνιο εγινα μελος των spinbeasts,αρχισα να κανω coaching sessions με αρκετα εμπειρους και κερδοφορους παιχτες και πολυ γρηγορα ανεβηκα επιπεδο.Αυτη τη στιγμη παιζω 30$+ games εχοντας αρκετα υψηλο evroi η αλλιως chipev  και επισης ειμαι μελος του coaching team των spinbeasts.Το coaching team αποτελειται απ τους:Texican1988,Bighusla,Ukasu,Arvan19855,Danichea1,Puskin8, Rukidinme82,taroxus.

Λιγα λογια για τους spinbeasts:Προκειται για μια απ τις καλυτερες staking/coaching ομαδες της αγορας,αυτη τη στιγμη περισσοτεροι απο 70 παιχτες ειναι μελη των spinbeasts η πλειοψηφια των οποιων παιζει 15$+(σχεδον ολοι τους ξεκινησαν απ τα 3$-7$).Το evroi της ομαδας ειναι σε πολυ ικανοποιητικα επιπεδα,το coaching team  αποτελειται απο ιδιαιτερα εμπειρους παιχτες αλλα και ανερχομενους ταλανταχους με πολλη ορεξη παιχτες.Τα κινητρα και οι προσφορες για οσους εχουν ορεξη και χρονο ειναι παρα πολλα(leaderboards.beastraces και αλλες ιδιαιτερα ελκυστικες προσφορες).Επισης κατι αλλο πολυ σημαντικο,τα συμβολαιο ειναι μικρης διαρκειας ετσι ωστε να μην δεσμευεται κανενας παρα πολυ καιρο.Επιπλεον τα profit deals ειναι ιδιαιτερα ανταγωνιστικα και δινουν την δυνατοτητα σε οποιον παιζει καλα να αμοιβεται περισσοτερο.

 

Για οποιον ενδιαφερεται να ξεκινησει μαζι μου:Προσφερω ΑΤΟΜΙΚΟ COACHING(2-3 φορες την εβδομαδα) στα ελληνικα μεχρις οτου ο ¨παιχτης να ειναι ετοιμος να παιξει 15$+.Aπο αυτο το σημειο και μετα θα συμμετεχει στο κανονικο coaching προγραμμα των spinbeasts που συμπεριλαμβανει team coaching sessions(ομαδες των 3-4 ατομων) αλλα και ατομικα sessions.Αυτο που ειναι ιδιαιτερα σημαντικο ειναι πως με το ατομικο coaching ο μαθητης εξελισσεται πολυ γρηγοροτερα.Επισης το νεο μελος θα λαβει ενα πακετο με εκπαιδευτικα videos για αρχαριους  και ενα hud  ειδικο για spin and go games.Επισης,θα εχει προσβαση στα skype chat rooms των spinbeasts στα οποια θα εχει την δυνατοτητα να συζηταει για θεματα στρατηγικης με αλλα μελη. Επιπλεον για ολους τους Ελληνες παιχτες που θα ξεκινησουν μαζι μου θα δημιουργησω ενα ελληνικο chat room  στο οποιο θα συζηταμε για διαφορα θεματα.Θα εχετε πληρη οικονομικη καλυψη χωρις ποτε να χρειαστει να βαλετε ουτε ενα ευρω απ την τσεπη σας.

 

Που απευθυνομαι:Βασικο κριτηριο επιλογης ΔΕΝ θα αποτελει το επιπεδο γνωσης σε οτι εχει να κανει με το ποκερ και τα spin and go.Απ αυτη την αποψη ευπροσδεκτοι ειναι παιχτες εντελως αρχαριοι με πολυ βασικες γνωσεις για το παιχνιδι.Το βασικοτερο κριτηριο επιλογης θα ειναι οι λογοι που καποιος θελει να ασχοληθει.Ευπροσδεκτοι θα ειναι ολοι οσοι θελουν να αυξησουν το εισοδημα τους,να γινουν ανταγωνιστικοι,να φτασουν στο ανωτατο επιπεδο.Αυτο σημαινει πως απαιτειται αρκετος χρονος και πανω απ ολα απεριοριστη ορεξη.Δεκτος δε θα γινει οποιος δεν ειναι διατεθειμένος να αφιερωσει χρονο καθως αυτος ειναι ο μοναδικος δρομος για να πετυχει καποιος.

 

Απαιτησεις:Οπως προανεφερα οι απαιτησεις ειναι πολυ συγκεκριμενες. Χρειάζεται τουλαχιστον μετρια γνωση της αγγλικης γλωσσας καθως αργα ή γρηγορα θα κανετε coaching sessions με περισσοτερα ατομα.Επιπλεον απαραιτητη ειναι η χρηση του POKERTRACKER 4 καθως ειναι το βασικο εργαλειο αναλυσης στα coaching sessions.

 

Αιτησεις:Οποιος ενδιαφερεται μπορει να στειλει ενα email στον προσωπικο μου λογαριασμο giantsinn@gmail.com  στο οποιο να συμπεριλαμβανει οσο περισσοτερες πληροφοριες γινεται(γενικες πληροφοριες αλλα και σχετικες με το ποκερ οπως γραφηματα αν υπαρχουν,sharkscope stats και μια μικρη αναφορα στους λογους για τους οποιους ενδιαφερεται).

H πορεια μου απ την στιγμη που υπεγραψα στους spinbeasts:

 

graf2.thumb.png.0babf40bd6d72cf76c6124aa

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

https://gyazo.com/1ec6f0ecb501878e99c0642b90b39ab7

Το γραφημα μου με βαση το pt4.Το evroi μου ειναι 6.5%(61 chipev).Για οσους γνωριζουν,αυτοι οι αριθμοι ειναι ιδιαιτερα ικανοποιητικοι.Επισης για οσους ενδιαφερονται ας ριξουν μια ματια: www.spinbeasts.com

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να ο πρώτος ανταγωνισμος σε spingos coaching/staking !  (  Bighusla sicko :D )

Nice results --- + Γράψε αν θες και λεπτομέριες περι του στακινγκ.. ποσοστά , αποδευσμευση κτλ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kafrinius είπε:

και να ο πρώτος ανταγωνισμος σε spingos coaching/staking !  (  Bighusla sicko :D )

Nice results --- + Γράψε αν θες και λεπτομέριες περι του στακινγκ.. ποσοστά , αποδευσμευση κτλ...

 

Γεια σου φιλε μου,καταρχην διαβασε αν θες αυτο:

Who are we?

Spinbeasts is a organisation found by bighusla, Chris and Oljieha. We are the most inventive, professional, and fair Spin&Go stable in the world. We have a huge team of employees which include top quality coaches , programmers, managers...etc  

We offer our most hardworking members lots of oppotunites you cannot find anywhere else.  In fact we give out percentages from our stable to alot of our current and former students who now work as equity holders in SpinBeasts. 

Everyone who joins our team is also given the opportunity to become a backer and have horses under their name, potentially earning a very nice side income by simply referring friends to join the team.

Why should you join our team?

• We offer the absolute best coaching systems, motivational support, mental game and productivity training from well experienced experts.

• Every member also recieves a free copy of bighusla's Spin&Go Video Pack http://www.spinbeasts.com/#!bighuslavideopack/c66t

• Every member also recieves a free copy of the SpinBeasts Spin&Go Hudpack http://www.spinbeasts.com/#!spinhud/c4iz The very best Spin&Go Hud available anywhere

• 24/7 Technical support

• We constantly have lots of promotions going on for members of our stable. Such as leaderboards with nice cash prizes, races where u win free money every month and a big multiplier  promotion where if one of our members hits a big multi and wins it, every member in the stable will get a share out of OUR part of the split!

• We offer by far the absolute best and most fair Spin&Go Staking deals available anywhere

• Our revolutionary reward system ensures that our best and hardest working members are constantly recieving deal upgrades and bonuses!

• We know that spins are a very swingy game so in addition with full financial poker backing we also offer loans to our members when needed. So if you are having a tough time paying your rent after having a few rough months or if u need presents for christmas, or you need money for any other reason we have your back!

Μπορω να σε διαβεβαιωσω πως οτι διαβασες παραπανω ισχυει και με το παραπανω,παραδειγμα θα φερω τον ιδιο μου τον εαυτο,ξεκινησα σαν απλος παιχτης στα 15$ και τωρα μπορω να παιξω ολα τα stakes αλλα ταυτοχρονα δουλευω ως κοουτς για τους spinbeasts.

Ιδιαιτερα σημαντικο:Για τους Ελληνες παιχτες που θα επικοινωνησουν μαζι μου και ερθουμε σε συμφωνια ισχυουν ολα τα παραπανω αλλα επιπλεον θα αναλαβω προσωπικα την εκπαιδευση τους(στην περιπτωση που ξεκινησουν απο <15$) με 1 με 1  μαθηματα αλλα και ομαδικα(ελληνικες ομαδες και το coaching φυσικα στα ελληνικα).Απ την στιγμη που καποιος ειναι ετοιμος για 15$+ θα συμμετεχει στο κανονικο προγραμμα εκπαιδευσης που σημαινει πως η μετρια χρηση της αγγλικης γλωσσας κρινεται απαραιτητη.Αυτο βεβαια δεν σημαινει πως θα σταματησουν τα ατομικα μαθηματα και ιδιαιτερα μαζι μου θα ειναι αρκετα συχνα.Σε οτι σχεση με το staking deal,μπορω να σε διαβεβαιωσω πως οι συνθηκες(διαρκεια-ποσοστα) ειναι οι καλυτερες της αγορας.Για περισσοτερες λεπτομερεες επικοινωνηστε μαζι μου στελνοντας email στο giantsinn@gmail.com.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Γεια σε ολους,οι spinbeasts μεγαλωνουν(σχεδον 100 παιχτες με average buy in >30).Η ελληνικη παρεα επισης αυξανεται συνεχως( 9 παιχτες),οι προσφορες και τα bonus ειναι ιδιαιτερα ελκυστικα,τα ομαδικα μαθηματα (γκρουπακια των 3-4 ατομων)  γινονται σε εβδομαδιαια βαση.Τα συμβολαια ειναι ιδιαιτερα ευελικτα(αριθμος παιχνιδιων) και το profit deal αρκετα ελκυστικο(για αρχαριους παιχτες ξεκινα 50/50 αλλα στην πραγματικοτητα ειναι αρκετα παραπανω λογω των πολλων μπονους που κερδιζει ο παιχτης σε ολη την διαρκεια του συμβολαιου).Οι προσφορες οπως προανεφερα ειναι κατι παραπανω απο ελκυστικες,ιδιαιτερα για τους παιχτες που εχουν ορεξη για παιχνιδι.

 

Σε οτι αφορα εμενα:Οποιοσδηποτε υπογραψει στους spinbeasts συστημενος απο μενα θα λαμβανει ατομικα μαθηματα(αυτο ειναι ιδιαιτερα σημαντικο για οσους δεν εχουν πειρα στα σπινς) απ την αρχη ως το τελος του συμβολαιου του.Αποτελω μελος του coaching team των spinbeasts εδω και ενα χρονο και τα αποτελεσματα μου ειναι ιδιαιτερα καλα.Συγκεκριμενα,περισσοτερες πληροφοριες πανω σ αυτο μπορειτε να παρετε απο:http://www.spinbeasts.com/#!coaching/cru2  και  http://forumserver.twoplustwo.com/222/staking-offering-stakes/9664-9664-9664-spin-go-staking-spinbeasts-com-9654-9654-9654-a-1615851/.

http://imgur.com/a/4K2Jp

 

Σχετικα με το υπολοιπο coaching team:Συνολικα 6 high stakes grinders(texican88,ukasu,puskin8,taroxus,danichea,arvan19855) απαρτιζουν το coaching team.Εκτος απο καλοι παιχτες ειναι  ιδιαιτερα φιλικοι και προθυμοι να προσφερουν οτι μπορουν καθε στιγμη.

 

Οποιος ενδιαφερεται ας επικονωνησει μαζι μου μεσω skype(John Tsintzos).Εκει θα μιλησουμε με περισσοτερες λεπτομερειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

Update:Το ελληνικο coaching team μεγαλωσε με την προσθηκη του Αλεξανδρου Κοντογιαννη(alex6255).Εχοντας τεραστια εμπειρια και κερδη στα mtts,αρχισε να παιζει spins πριν απο 7 μηνες ξεκινωντας απ τα μικρα stakes(καναμε μαζι ατομικα μαθηματα) και πλεον ειναι απ τους καλυτερους regulars στα 60$-100$.Ξεχωριζει για το postflop παιχνιδι του καθως και για τις πολυ καλα τεκμηριωμενες αναλυσεις του.Αυτο αλλωστε φαινεται απ τα μεχρι τωρα αποτελεσματα του.http://imgur.com/a/4wnQ9.

Οποιος ενδιαφερεται να μαθει περισσοτερα για εμας και για τους spinbeasts(πληροφοριες υπαρχουν στα προηγουμενα posts) ας επικοινωνησει μαζι μας.skype names:John Tsintzos,Alex Kontogiannis.  email:giantsinn@gmail.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...