Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Αναληψη καρτα skrill


GoldenVirginia

Recommended Posts

Καλημερα.

Οταν κανω αναληψη στην skrill και πηγαινω μετα στην τραπεζα να βγαλω τα λεφτα απο το ατμ με την καρτα skrill μου εμφανιζει 3 επιλογες

"ταμιευτηριου ,οψεως και πιστωτικη-χρεωστικη" εχω βγαλει τα χρηματα και με τις 3 επιλογες αλλα δεν ξερω τι ρολο παιζουν,γνωριζει καποιος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην καρτα skrill /nettleller κλπ θα επιλεγεις μονο "πιστωτικη-χρεωστικη" , επειδή τετοια είναι.

 

Ταμιευτηριου και οψεως διαλέγεις όταν εχεις  δικο σου λογαριασμο καταθέσεων σε ελληνικη τραπεζα , εχεις μια καρτα αυτης της τραπεζας συνδεδεμενη με αυτόν τον λογαριασμο και θες να κανεις τις καταθεσεις σου αναληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η foufoutos είπε:

Στην καρτα skrill /nettleller κλπ θα επιλεγεις μονο "πιστωτικη-χρεωστικη" , επειδή τετοια είναι.

 

Ταμιευτηριου και οψεως διαλέγεις όταν εχεις  δικο σου λογαριασμο καταθέσεων σε ελληνικη τραπεζα , εχεις μια καρτα αυτης της τραπεζας συνδεδεμενη με αυτόν τον λογαριασμο και θες να κανεις τις καταθεσεις σου αναληψη

Στην τραπεζα πειραιως εχω λογαριασμο ταμιευτηριου αλλα αυτο νομιζω δεν εχει σχεση με αυτη την καρτα.Οποιαδηποτε μεθοδο απο 3 και να χρησιμοποιησα εβγαλε τα λεφτα παντως.Σε εσενα εχει συμβει αυτο?να εχει δηλαδη 3 επιλογες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σε αρκετες ελληνικες τραπεζες δειχνει παραπανω επιλογες  επειδη  ειναι το λογισμικο των ATM τους φτιαγμενο περιεργα . Για το skrill να χρησιμοποιεις μονο το "πιστωτικη -χρεωστικη".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...