Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Παγκόσμιο ρεκόρ χρόνου αναληψης σε Online poker room από την Goalbet


foufoutos

Recommended Posts

Σημερα ζητησα αναληψη απο goalbet μεσω skrill

Ώρα 2:27  πάτησα το κουμπί της ανάληψης

Ώρα 2.27 έλαβα πρώτα ένα email ότι το αίτημα μου πήγε στο λογιστήριο και όταν θα εξεταστεί θα λάβω τα λεφτά.

Εχοντας ΚΑΚΗ εμπειρία από τον ποσο χρονο παιρνουν για να κανουν τις αναλήψεις σε αλλα μικρα poker rooms που βασίζονται στην ελληνική αγορά η αλλες μικρες εγχωριες αγορες, ειπα ΟΚ αν τα λαβω τα χρηματα σε μια βδομαδα μια χαρα θα ειναι, εαν τα λαβω σε 3 μερες θα ειναι σουπερ καλα, αν είμαι  πολύ τυχερός και τα λαβω αυριο θα ειναι φοβερό και θα είναι μια πολυ ευχαριστη εκπληξη!

Ώρα 2.38, Έλαβα email απο το skrill οτι τα χρηματα εχουν ερθει !

Δηλαδή από την στιγμή που πάτησα το κουμπί μέχρι που έλαβα τα χρήματα πέρασαν 10  λεπτά!

Παίζω Online πόκερ 4 χρόνια, έχω παίξει σε δεκάδες διαφορετικά online poker rooms τοσο διεθνη , τοσο και απο πολλες και διαφορες χωρες και δεν έχω ξαναδεί να γινεται τόσο γρήγορη ανάληψη.

Εχω κανει εκατονταδες αναληψεις , τον πλησιεστερο στην goalbet χρονο χρονο αναληψης  που χω δει ποτε ηταν της pokerstars παλιά πριν την αγορασει η Amaya, πριν μπουν τα capital controls έκανε ταχύτατες αναλήψεις, χρειάζονταν συνηθως κάπου 15 λεπτά (τώρα συνήθως μου στένει τα λεφτά την επόμενη μέρα χρεωνοντας φορους και εξοδα μετατροπης συναλλαγματος)

 

Δεν είμαι affiliate σε κάποια εταιρεία, αλλά το βάζω επειδή νομίζω ότι ο κάθε παίκτης είναι καλό να ενημερώνει τους άλλους παίκτες μέσω των φόρουμ για το ποιές εταιρείες είναι αξιόπιστες στο θεμα των πληρωμων , δηλαδη πληρώνουν και γρήγορα και εγγυημένα ( ωστε να ξερουμε να παιζουμε εκει περα), και ποιές είναι αναξιοπιστες και ΔΕΝ πληρώνουν (ωστε να τις αποφευγουμε γιατι ειναι ΤΡΑΓΙΚΟ το χασιμο χρονου και πιθανως και χρηματων), γιατί από αυτή την ανταλλαγη πληροφοριών βγαίνουμε τελικά όλοι μας ωφελημένοι.

 

Πολυ καλη η goalbet. Σωστα promotions, σωστες αναληψεις ,πολυ ωραιο περιβαλλον να παιξει κανεις,   κερδιζουν γενικα την εμπιστοσυνη και τον σεβασμο των ελληνων παικτων.

Στο omaha εχει πολυ αξιολογη κινηση, σε no limit holdem ειναι χαμηλη αλλα ανεβαινει.

Καλο θα ειναι όλοι οι ελληνες παικτες που παιζουνε ερασιτεχνικα cash games όπως No limit holdem για διασκεδαση αλλα και καποια εξτρα χρηματα  , αντι να πηγαίνουν να πετανε τα λεφτα τους συνεχεια στην μαυρη τρυπα της Pokerstars εναντια σε regulars που παιζουν 16 τραπεζια ο καθενας, ειτε στο full tilt και  το 888  με το απιστευτα δολοφονικό rake στα cash games, επειδη  δεν ξέρουν από αυτά ουτε καν τι ζημια κανει στο παιχνιδι τους τοσο πολυ rake  και τους πιάνουν κορόιδα, να αρχίσουν να παιζουν στην  goalbet όπου το παιχνιδι ειναι πανευκολο, πολυ διασκεδαστικο και με αντιπαλους ερασιτέχνες ελληνες παικτες σαν και εκεινους, χωρις αντιπαλους επαγγελματίες που παιζουν 24 τραπεζια μαζι , χωρις HUD και διάφορα αλλα προγραμματα που χρησιμοποιούν οι παικτες σε άλλες εταιρείες .

Στην goalbet κανείς δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει τέτοια προγράμματα για να εκμεταλλευτεί αδυναμίες στο παιχνίδι των αδύναμων παικτών. Το στυλ παιχνιδιου μοιαζει αρκετα με το live poker, δηλαδη παιζεις σε λιγα τραπεζια (μπορει και ενα μονο) σε αρκετα ψηλοτερα stakes απο οτι παιζεις σε αλλα  online poker rooms, αλλα ειναι πολυ πιο ευκολο να κερδισεις σε ενα τετοιο τραπεζι αρκετα λεφτα απο οτι ειναι το να παιζεις πολλα τραπεζια μαζι σε χαμηλα stakes των αλλων poker rooms

Επισης καποιες μερες εχει και καποια πολυ καλα τουρνουα. Επαιξα τα 11αρια 500 guaranteed rebuy add on που εχει σαββατο και δευτερα βραδυ στις 11 και ειναι παρα πολυ καλα , και επισης τρεχουν συνεχεια προκριματικα για το GTP2

Επισης διευκρινιζω ότι στην goalbet παίζω με ψευδώνυμο που δεν είναι το foufoutos

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η foufoutos είπε:

 

εχεις δικιο.Ειδικα η Pokerstars το εχει παρα.@#$%%..ει.Στη Βορεια Κορεα πιο αμεσα θα γινοταν. Παιζει να εχουν κανα προβλημα σαν αυτο που ειχε παλια η FullTilt.

Γενικα στο τζογο πρεπει να λαμβανεις τα χρηματα που κερδιζεις αμεσα. Η μονιμη(αστεια) δικαιολογια τους ειναι οτι κανουν "ελεγχους".τι σοι ελεγχοι ειναι αυτοι κανενα poker room δεν εχει απαντησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην stars δεν αργούν οι αναλήψεις. Απλά πρέπει να πάει 7:00 το πρωί της επομενης για να υπολογιστεί ο φόρος. Μέχρι τις 8:30 το πολύ μπαίνουν τα λεφτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
στις πριν 7 ώρες, ο/η DollarStar είπε:

Καλησπέρα να ρωτήσω ή goalbet δέχεται κατάθεσή χρημάτων με PaySafe?

Δυστυχως οχι. Εχει moneysafe αν σε ενδιαφερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ για την απάντησή. Έχω μια τελευτεα απορία η MonaySafe είμαι σαν την PaySafe? Δηλαδή την αγωραζεις από το περίπτερο και βάζεις το pin? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η DollarStar είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντησή. Έχω μια τελευτεα απορία η MonaySafe είμαι σαν την PaySafe? Δηλαδή την αγωραζεις από το περίπτερο και βάζεις το pin? 

Ναι, απλα θα πρεπει πρωτα να εχεις αγορασει την καρτα της Moneysafe
πουλανε σε διαφορα σημεια!
για να μπορεις να ανοιξεις account στην Moneysafe!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας ναι η goal bet  είναι γενικά αρκετά καλή σε. Κάρτα σε 3 μέρες μου τα βάζει το κακό που Εχει  ειναι ότι θες σου λέει πάρε τηλ ξέχασα Των κωδικό μπλόκαρε αμέσως πάρε τηλ 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...