Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Προβλημα με Pokerstars


Takis1966

Recommended Posts

Χαιρετω το φορουμ. Εχω προβλημα με το Pokerstars καθε φορα που τρεχω το hm2 δημιουργει ενα αρχειο μεσα στο φακελο της pokerstars που λεγεται adit-file και δεν μπορω να ανοιξω την ps. Πρεπει πρωτα να το σβησω και τρεχει κανονικα αλλα μετα παλι τα ιδια. Μηπως μπορει καποιος να βοηθησει ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

audit-files λεγεται το αρχειο.

Αν εχεις "σπασμενο" Hm2 δεν παιζει να φτιαξει.

Αν εχεις αγορασμενο το κανονικο HM2 και εχεις κανει και όλα τα τελευταια updates, τοτε αν θελεις μπορεις να δοκιμασεις να κανεις τα παρακατω πραγματα, και μετα ειναι πιθανον οτι θα φτιαξει:

 

Κλεισε την PS και το HM2, ανοιξε το αρχειο  audit-files με το notepad των windows και βεβαιωσου οτι γραφει μεσα αυτα εδω

[Audit]
Enabled=1
Path=C:\Users\Username\AppData\Local\PokerStars.eu\Audit

(οπου Username ειναι το δικο σου στα windows)

 

Και αλλαξε το σε Enabled=0

Μετά αποθήκευσε και κλεισε το αρχειο. (αντι για 1 δηλαδη βαλε 0)

 

Αν δεν φτιαξει ετσι , μετα κανε αυτα εδω:

Κανε απεγκατασταση το pokerstars απο τα windows, βρες και σβησε ολο το φακελο C:\Users\Username\AppData\Local\PokerStars.eu\  (το appdata ειναι κρυμμενο οποτε πρεπει να το γραψεις με το χερι) και μετα σβησε ολο το φακελλο pokerstars.eu, κατεβασε και ξανακανε εγκατασταση το pokerstars.eu απο την αρχη. Στο Hm2 δεν χρειαζεται να κανεις καποια αλλαγη.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτα το hm2 δεν ειναι σπασμενο.Ο φακελος C:\Users\Username\AppData\Local\PokerStars.eu\Audit  ειναι κενος. Το αρχειο adit-files εμφανιζεται εδω  C:\Program Files (x86)\PokerStars.EU εκανα αυτο που ειπες (Enable=0) αλλα δεν με αφηνει να το αποθηκευσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Takis1966 είπε:

Πρωτα το hm2 δεν ειναι σπασμενο.Ο φακελος C:\Users\Username\AppData\Local\PokerStars.eu\Audit  ειναι κενος. Το αρχειο adit-files εμφανιζεται εδω  C:\Program Files (x86)\PokerStars.EU εκανα αυτο που ειπες (Enable=0) αλλα δεν με αφηνει να το αποθηκευσω

δεξι κλικ - > άνοιγμα ως administrator μήπως θα βοηθούσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kafrinius είπε:

δεξι κλικ - > άνοιγμα ως administrator μήπως θα βοηθούσε?

οχι kaf δεν βοηθαει το εχω κανει και αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεξι κλικ σρτο αρχειο audit-files, μετα πατας "ιδιοτητες" και μετα "ασφαλεια"

Μετα διαλεγεις απο την λιστα χρηστων τον εαυτο σου και πατας "επεξεργασια"

Μετα κανεις κλικ ολη την 1η στηλη που λεει "αποδοχη" να ειναι ολη τσεκαρισμενη με v

Και πατας ΟΚ

Μετα διαλεγεις απο την λιστα χρηστων "ALL APPLICATION PACKAGES" και πατας επεξεργασια

Ξανακανεις κλικ την πρωτη στηλη να ειναι ολη τσεκαρισμενη με ν και ξαναπατας ΟΚ

 

Μετα θα σε αφηνουν τα windows να ανοιξεις το αρχειο με notepad να βαλεις enabled=0 αντι για 1 και να το αποθηκευσεις

Και επισης μετα  θα αφηνουν τα windows και τα διαφορα προγραμματα να κανουν αλλαγες σε αυτο το αρχειο, και ετσι δεν θα κρασαρουν πια οταν θα προσπαθουν να το γραψουν

 

Και μετα τρεχεις το pokerstars. 

 

Επισης καλο ειναι να τρεχεις ΚΑΙ το pokerstars ΚΑΙ το HM2 παντα με δεξι κλικ και "run as administrator"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η foufoutos είπε:

Δεξι κλικ σρτο αρχειο audit-files, μετα πατας "ιδιοτητες" και μετα "ασφαλεια"

Μετα διαλεγεις απο την λιστα χρηστων τον εαυτο σου και πατας "επεξεργασια"

Μετα κανεις κλικ ολη την 1η στηλη που λεει "αποδοχη" να ειναι ολη τσεκαρισμενη με v

Και πατας ΟΚ

Μετα διαλεγεις απο την λιστα χρηστων "ALL APPLICATION PACKAGES" και πατας επεξεργασια

Ξανακανεις κλικ την πρωτη στηλη να ειναι ολη τσεκαρισμενη με ν και ξαναπατας ΟΚ

 

Μετα θα σε αφηνουν τα windows να ανοιξεις το αρχειο με notepad να βαλεις enabled=0 αντι για 1 και να το αποθηκευσεις

Και επισης μετα  θα αφηνουν τα windows και τα διαφορα προγραμματα να κανουν αλλαγες σε αυτο το αρχειο, και ετσι δεν θα κρασαρουν πια οταν θα προσπαθουν να το γραψουν

 

Και μετα τρεχεις το pokerstars. 

 

Επισης καλο ειναι να τρεχεις ΚΑΙ το pokerstars ΚΑΙ το HM2 παντα με δεξι κλικ και "run as administrator"

Ευχαριστω foufoute ολα κομπλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...

Καλησπέρα σε όλους . Προσπαθώ εδώ και ένα μήνα να κάνω εξαργύρωση κερδών στην pokerstars και παρόλο που μου έχουν ζητήσει επαλήθευση λογαριασμού 3 φορές ακόμα να μου βάλουν τα χρήματα μου. Υπάρχει κάποιος που να ξέρει τι μπορώ να κάνω? Τους έχω στείλει 5 email και δεν μου απαντούν καθόλου. Παρόλα αυτά παίζω κανονικά χωρίς πρόβλημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...