Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Πρόβλημα με την Pokerstars


konservas

Recommended Posts

Καλημέρα κύριοι,

Πάω να ανοίξω το πρωί την Pokerstars και δεν ανοίγει, ενώ μέχρι χθες το βράδυ δούλευε κανονικά. Με το που πατάω 2πλο κλικ στο εικονίδιο στην επιφάνεια, αρχίζει να φορτώνει και σταματάει σχεδόν αμέσως. Δοκίμασα επανεκκίνηση, δοκίμασα νέα εγκατάσταση χωρίς unistall και τέλος unistall και από την αρχή install. Μάταια όμως δε λέει να ανοίξει. Έκανα κι ένα μικρό βιντεάκι για να δείτε ακριβώς τι παίζει. Είχε ποτέ κανείς τι ίδιο θέμα; Αν μπορεί κανείς ας βοηθήσει..

https://www.youtube.com/watch?v=A-E0twevGv4 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η konservas είπε:

Καλημέρα κύριοι,

Πάω να ανοίξω το πρωί την Pokerstars και δεν ανοίγει, ενώ μέχρι χθες το βράδυ δούλευε κανονικά. Με το που πατάω 2πλο κλικ στο εικονίδιο στην επιφάνεια, αρχίζει να φορτώνει και σταματάει σχεδόν αμέσως. Δοκίμασα επανεκκίνηση, δοκίμασα νέα εγκατάσταση χωρίς unistall και τέλος unistall και από την αρχή install. Μάταια όμως δε λέει να ανοίξει. Έκανα κι ένα μικρό βιντεάκι για να δείτε ακριβώς τι παίζει. Είχε ποτέ κανείς τι ίδιο θέμα; Αν μπορεί κανείς ας βοηθήσει..

https://www.youtube.com/watch?v=A-E0twevGv4 

 

Δοκιμασε το εξης πατα στο εικονιδιο της σταρς δεξι κλικ ιδιοτητες- ανοιγμα θεσης αρχειου και κοιτα να δεις αν υπαρχει ενα αρχειο που λεγεται adit-files αν υπαρχει σβηστω και ανοιξε την σταρς να δεις αν διορθωθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ χρησιμοποιώ το ΡΤ4 αλλά έχεις δίκιο πρέπει να το σβήνω κάθε φορά που ανοίγω την stars. Ξέρεις που μπορεί να οφείλεται αυτό το θέμα; Από τη μια μέρα στην άλλη πως γίνεται να μου δημιουργεί πρόβλημα ένα αρχείο; Και τι ακριβώς είναι αυτό το audit-files; Φταίει η stars ή το ΡΤ4; Αν είναι να στείλω κανένα mail στο support..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...

παιδια εγω δεν βρηκα το αρχειο που λετε ωστε να το διαγραψω.εχω το ιδιο θεμα με τον φιλο...ανοιγει το πινακακι σαν να φορτωνει...μετα κλεινει και αυτο ηταν....δεν ανοιγει το pokerastars.ξερει κανει μηπως?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...