Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

προβλημα με 888


pepe23

Recommended Posts

τελευταια παιζω αρκετα στο 888 που δεν εχει να ζηλεψει τιποτα πραγματικα απο την amaya αλλα ειναι πολυ μεγαλο προβλημα αυτο  με τα promotions τους.. ολη την ωρα σου στελνει email που λενε εχεις 2 τζαμπα εισιτηρια για freeroll η αυτα τα ξυστο που δινουνε ψιλοκαλα δωρακια αλλα ρε γαμωτο το παταω και μου βγαζει:

2.png

εχω δοκιμασει με ολους τους browser και με vpn απο γερμανια ολλανδια κτλ καθως και απο κινητο με vpn και χωρις..

οποτε τους στελνω μυνημα αργουνε μεν αλλα ολο και κατι μου δινουνε κανα εισιτηριο του δολλαριου η κανα ταληρο για το καζινο και δε κανει να χω παραπονο αλλα αμα δεν εκανε αυτα τα κουλα θα μπορουσε κανεις να το παρει στα σοβαρα και να grindarei αφου το player pool ειναι κατα πολυ πιο σοφτ απο αλλου.. 

εχεις κανεις αλλος παρομοιο προβλημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλε επειδη λες οτι παιζεις 888, θελω να σε ρωτησω αν εχει καθολου τραπεζια limit holdem τουρνουα η cash και τι κινηση εχει. Δεν εχω λογαριασμο εκει και δεν εχω ιδεα τι παιζει. Επειδη εχω ομως μια προσφορα για δωρεαν 88$ bankroll, χωρις καταθεση, λεω να δοκιμασω αλλα παιζω μονο limit holdem. Σ'ευχαριστω προκαταβολικα για οποια πληροφορια μου δωσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη τη στιγμη που κοιταω FL εχει 3-4 τραπεζια 0,05-0,10,   3-4   0,10-0,25 και απο κει και πανω τιποτα... ουτε σε plo8 εχει κινηση..

μονο NL ολα τα stakes ικανοποιητικη κινηση και μεγαλη ποικιλια τουρνουα κυριως freeroll με καλο value

καταθεση/αναληψη μονο με skrill και περιμενεις 1-3 μερες, το λογισμικο κατεβαινει μονο με vpn και υστερα συνδεεσαι κανονικα χωρις αυτο αλλα δεν εχεις προσβαση σε οτιδηποτε ανοιγει με browser, απ'οτι εχω καταλαβει τη γραφουν στα π@π@ρι@ τους τη black list....

A και support τρομακτικα αργο αλλα εχει representative στο 2+2 που του γραφεις το προβλημα και σε κανα μισαωρο το χει φτιαξει..

πολλα ακουγονται και λεγονται οτι τα bots πανε συννεφο αλλα προσωπικα αυτο το βρισκω καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pepe23 είπε:

αυτη τη στιγμη που κοιταω FL εχει 3-4 τραπεζια 0,05-0,10,   3-4   0,10-0,25 και απο κει και πανω τιποτα... ουτε σε plo8 εχει κινηση..

μονο NL ολα τα stakes ικανοποιητικη κινηση και μεγαλη ποικιλια τουρνουα κυριως freeroll με καλο value

καταθεση/αναληψη μονο με skrill και περιμενεις 1-3 μερες, το λογισμικο κατεβαινει μονο με vpn και υστερα συνδεεσαι κανονικα χωρις αυτο αλλα δεν εχεις προσβαση σε οτιδηποτε ανοιγει με browser, απ'οτι εχω καταλαβει τη γραφουν στα π@π@ρι@ τους τη black list....

A και support τρομακτικα αργο αλλα εχει representative στο 2+2 που του γραφεις το προβλημα και σε κανα μισαωρο το χει φτιαξει..

πολλα ακουγονται και λεγονται οτι τα bots πανε συννεφο αλλα προσωπικα αυτο το βρισκω καλο..

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η pepe23 είπε:

αυτη τη στιγμη που κοιταω FL εχει 3-4 τραπεζια 0,05-0,10,   3-4   0,10-0,25 και απο κει και πανω τιποτα... ουτε σε plo8 εχει κινηση..

μονο NL ολα τα stakes ικανοποιητικη κινηση και μεγαλη ποικιλια τουρνουα κυριως freeroll με καλο value

καταθεση/αναληψη μονο με skrill και περιμενεις 1-3 μερες, το λογισμικο κατεβαινει μονο με vpn και υστερα συνδεεσαι κανονικα χωρις αυτο αλλα δεν εχεις προσβαση σε οτιδηποτε ανοιγει με browser, απ'οτι εχω καταλαβει τη γραφουν στα π@π@ρι@ τους τη black list....

A και support τρομακτικα αργο αλλα εχει representative στο 2+2 που του γραφεις το προβλημα και σε κανα μισαωρο το χει φτιαξει..

πολλα ακουγονται και λεγονται οτι τα bots πανε συννεφο αλλα προσωπικα αυτο το βρισκω καλο..

se eyxaristw na eisai kala

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...