Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

client Party Poker επεστρεψε στην Ελλαδα


GoldenVirginia

Recommended Posts

Αυτό που παρατήρησα είναι πως αυτή την εβδομάδα υπάρχουν 3 rake races, ένα των 1500, ένα των 3000 και ένα 5000 και μπορείς να συμμετάσχει σε όλα. Συνδυαστικά μαζί με 2-3 προσφορές που υπάρχουν υπάρχει ένα μικρό ποσοστό επιστροφής, δεν εκατσα να βγάλω το ποσοστό, just saying.

Πάντως το field σε cash games nl25 είναι πολύ soft και στα regular tables + zoom. Ελάχιστοι καλοί regs. Μόνο 25κ χέρια έχω παίξει οπότε τα συμπερασματα δεν είναι και τα πιο ασφαλή αλλά ή πρώτη εντύπωση αυτή είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σε ολους , η ερωτηση που θελω να κανω ειναι αν λειτουργειο κανονικα το pt4 σε τουρνουα, διοτι το ανοιγω και ενω μου τρεχει τα χερια κανονικα στο παραθυρο του τουρνουα δεν βγαζει τα στατιστικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2016 at 4:25 ΜΜ, ο/η okanenas είπε:

προσπαθησα να κατεβασω το client tou party poker αλλα μου το blockarei o provider

Οι ελληνες ειναι υποχρεωμενοι να γραφτουν και να το κατεβασουν απτο το www.bwin.gr, η διεθνης σελιδα της Partypoker δεν αφηνει πλεον κανενα να παιξει απο εκει μεσα απο τα συνορα της ελλαδας,  λογω της νομιμης αδειας που πηραν στην ελλαδα  για το  ελληνικο skin  της bwin  που υποκειται στην ελληνικη φορολογια και νομοθεσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/11/2016 at 3:31 ΜΜ, ο/η theoxazos είπε:

τα hud του hm2 λειτουργουν στα mtts αρκει να κανεις τις καταλληλες ρυθμισεις (με προβληματακια ,αλλα λειτουργει...)

πρεπει πρωτα να αλλαξεις την γλωσσα τραπεζιου στη bwin  και να κανεις import στο hm2 (στο site set up) το φακελο που αποθηκευεται το

handhistory της bwin και τελος μεσω tablefinder να μεταφερεις στο τραπεζι τα στατιστικα...

οσο για το μπονους ποκερ μεσω live chat σου δινουν απο 50 εως 1000 ευρω....

για τα υπολοιπα δεν γνωριζω κατι..

 

πως αλλαζεις την γλωσσα σε αγγλικα, εγω εχω pt4  ξερεις αν δουλευει εκει?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παράθεση

πως αλλαζεις την γλωσσα σε αγγλικα, εγω εχω pt4  ξερεις αν δουλευει εκει?

πατας "επιλογες->Συνθετες->Προβολη επιλογων στα αγγλικα"

 

Το PT4 σε  cash games που ειχα παιξει λιγα χερια, δουλευει κανονικα εκει, αν του βαλεις το σωστο φακελλο με τα handhistories που ειναι ο 

C:\Programs\bwingr\bwingrPoker\HandHistory

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...
στις On 25/11/2016 at 7:48 ΜΜ, ο/η foufoutos είπε:

πατας "επιλογες->Συνθετες->Προβολη επιλογων στα αγγλικα"

 

Το PT4 σε  cash games που ειχα παιξει λιγα χερια, δουλευει κανονικα εκει, αν του βαλεις το σωστο φακελλο με τα handhistories που ειναι ο 

C:\Programs\bwingr\bwingrPoker\HandHistory

Μπορείς να μου πεις πως εμφανίζει το HUD του PK4  στα τουρ της Bwin;;  Στα Cash ολα OK

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως εκανα ολες τις παραπανω ρυθμισεις και ενω στο pt4 φαινονται τα χερια στα τουρνουα δεν φαινονται, αν καποιος γνωριζει κατι αλλο ας μας ενημερωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...