Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Poker finally dead (?) 2017 version!


kafrinius

Recommended Posts

Με τα starcoins τι θα γίνει μαγκες?

 

7c25b731e18348b6a131ff7205d3a2ec.png 

 

 

Αυτη ηταν και η απαντηση που δωσαν για την μπαρα που ειναι κολλημενη.........

 

 

RIP :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kafrinius είπε:

Με τα starcoins τι θα γίνει μαγκες?

 

7c25b731e18348b6a131ff7205d3a2ec.png 

 

 

Αυτη ηταν και η απαντηση που δωσαν για την μπαρα που ειναι κολλημενη.........

 

 

RIP :( 

Και γω αυτη την απορια ειχα. Απο την αρχη του μηνα που ειχε στακαρει η μπαρα υπεθεσα οτι ηταν καποιο bug, γιατι στο τελος του προηγουμενου μηνα αν ειχες συμπληρωσει ενα ποσοστο μιας επομενης μπαρας, σου εδιναν ενα μερος αυτης σε star coins και φαινεται οτι απο εκει και μετα πηγε κατα διαολου. Ειναι και το μηνιαιο πια Supernova για τους νεους και εχουν χασει την μπαλα.

Πηγα και γω την Παρασκευη να ξαργυρωσω ολα τα star coins μου, γιατι αρχιζω spins και δεν μπορουσα. Λεω ηρθε η το τελος και θα μας πεταξει η Pokerstars εξω. Μετα ομως  ελαβα το ιδιο μηνυμα με σενα και μου αρεσει που ελεγαν continue checking the VIP store. Εφαγα 5 ωρες τσεκαροντας το :D. Τουλαχιστον για οποιον παιζει spins υπαρχει εμμεση λυση. Παλι μπροστα απο την εποχη μου ειμαι. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

UPDATE: Λέγεται στα forums οτι δήλωσαν οτι δεν θα το φτιάξουν μέχρι Τρίτη .......

 

Για να δουμε ..................................... αλλιώς busto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονταρω τα starcoins μου οτι δεν θα δουμε λυση μεχρι να αλλαξει ο μηνας. O Uri geller, συγνωμη ο Quasar αποκλειεται απο το στοιχημα γιατι μαλλον γνωριζει ακριβως ποσα starcoins εχω. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολους...

Φιλε shaitan νομιζω πως εκανες πολυ μεγαλο καθος flop αν κ δεν πολυφανηκε λογω result!

4bet λοιπον ip κ πρεπει να εχεις ενα range που cbetareis για bluff κ ενα για value!checkarwntas back το ΑΚ δε σου μενει range να betateis για value πραγμα που σημαινει οτι το betting range σου ειναι αερας η drawing hand!

Για να ειναι balanced το checking range σου θεωρω οτι πρεπει να checkareis Αχsuited που χρησιμοποιησες για 4bet bluff η τα 3combo των ΑΑ που μενουν αφου μπλοκαρεις ολους τους Α απο το range του αντιπαλου,οχι παντως το ΑΚ  κ ας εχεις τον Κd που μπλοκαρεις τα combo των diamond fd!

Πρωτο ποστ κ γραφω κατι αρνητικο αλλα με καλη διαθεση λεω τη γνωμη μου!

Gl στα τραπεζια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η bustosoon είπε:

Καλησπερα σε ολους...

Φιλε shaitan νομιζω πως εκανες πολυ μεγαλο καθος flop αν κ δεν πολυφανηκε λογω result!

4bet λοιπον ip κ πρεπει να εχεις ενα range που cbetareis για bluff κ ενα για value!checkarwntas back το ΑΚ δε σου μενει range να betateis για value πραγμα που σημαινει οτι το betting range σου ειναι αερας η drawing hand!

Για να ειναι balanced το checking range σου θεωρω οτι πρεπει να checkareis Αχsuited που χρησιμοποιησες για 4bet bluff η τα 3combo των ΑΑ που μενουν αφου μπλοκαρεις ολους τους Α απο το range του αντιπαλου,οχι παντως το ΑΚ  κ ας εχεις τον Κd που μπλοκαρεις τα combo των diamond fd!

Πρωτο ποστ κ γραφω κατι αρνητικο αλλα με καλη διαθεση λεω τη γνωμη μου!

Gl στα τραπεζια

 

Σωστα αυτα που γραφεις και  απεναντι στο 99% του φιλντ θα εκανα αυτα, προφανως ο αντιπαλος ειναι ιδιαιτερη περιπτωση κακου ρεγκ και ηταν εξπλοιτιβ πλευ.Το να εχεις μπαλανσντ ρειντζις εχει νοημα κυριως απεναντι σε ρεγκς που χρησιμοποιουν και αυτοι μπαλανστν ρειντζις και σε αννοουνς,οταν παιζεις με κακους αντιπαλους οπως πχ αυτους που φλαταρουν Τ7ς οοπ σε 4βετ 100 ββς ντιπ το να παρεις εξπλοιτιβ λαινς εχει μεγαλυτερο βαλιου,γνωμη μου παντα.

GL

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε kaf που τους βρισκεις ολους αυτους τους τυπους; Μαγνητης εισαι ε; :D

Εχω νεα απο το μετωπο των spins και μπορω να πω, πως spins are not dead :P

https://www.boomplayer.com/22977397_66130C701E

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...