Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Staking&coaching by spinbeasts


alex6255

Recommended Posts

Καλημερα guys,μιας και μπηκε ο καινουριος χρονος θα ηθελα να ανανεωσω την αγγελια που ειχαμε βαλει και στο παρελθον για staking&coaching στο stable που ειμαι,spinbeasts.com.
Λιγα λογια για μενα,υπηρξα επαγγελματιας παικτης σε mtt απο το 2013 μεχρι και το 2015,ομως η διακυμανση που ειχε το παιχνιδι σε σχεση με το χρονο που αφιερωνα ,για 25000ε το χρονο δεν με αφηναν ικανοποιημενο,οποτε ειχα ηδη αποφασισει να μεταβω σε κατι αλλο.
Δεν ημουν σιγουρος οτι τα spin n gos ηταν η καλυτερη επιλογη απ την αρχη ,αλλα ευτυχως το δοκιμασα κανοντας deal στο stable που ειμαι και μετα απο ενα μηνα καταλαβα οτι για καποιον ηδη εμπειρο παικτη  φαινεται σαν παραδεισος.Οι αποδοχες ειναι μεγαλυτερες,οι ωρες που βαζεις ημερισιως ειναι πολυ λιγοτερες(καπου 5 ωρες τη μερα) και το παιχνιδι τεινει προς το να ειναι λυμενο ειδικα σ αυτο το format η τουλαχιστον ειναι πολυ πιο σαφες.Με αυτα ως δεδομενα εγω αρχισα να απασχολουμαι μ'αυτο απο μεσα Μαρτιου του 2016,και ηδη τον Απριλιο αρχισα 30s ,τελη Μαιου επαιζα 60s και απο αυγουστο ανεβηκα στο τελευταιο level στα 100ρια.
Το stable στο οποιο ειμαι προσφερει staking,coaching,δωρεαν χρησιμα software tools και δανεια σε παικτες σε περιπτωση που ειναι σε downswing.Επισης μιας και απασχολει περισσοτερα απο 100 ατομα προσφερει ολαυτα τα chatroom στα οποια μπορει κανεις να συζητα για στρατηγικη και αλλα.Ψαχνουμε οποιονδηποτε εχει ορεξη για δουλεια και θα προτεινα σε οποιον πιστευει οτι το ποκερ εχει πεθανει και ηταν regular σε κατι αλλο,να μεταβει σ αυτο το φορματ ανεπιφυλακτα.
Για τους υποψηφιους ενδιαφερομενους βοηθαει η γνωση αγγλικων,η γνωση χρησης ποκερ λογισμικων και εννοειται οσο πιο εμπειροι ειναι τοσο το καλυτερο.(για οσους εχουν εμπειρια σε sngs ειναι οτι καλυτερο)
Οποιοι ενδιαφερομενοι μου στελνετε στο skype:alex.kontogiannis2 η στο mail μου:alexkonto62@yahoo.com για περαιτερω πληροφοριες,οπως διαγραμματα ,κερδη παικτων,δομη των deal κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...