Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Γερμανικη paysafecard


Recommended Posts

Καλησπερα,

 

Χρειαζομαι μια βοηθεια. Αγορασα γερμανικη paysafecard (100 ευρω) ενω εχω ελληνικο λογαριασμο και δεν μπορω να την φορτωσω στην pokerstars (γενικα δεν μπορω να την πιστωσω στον paysafe λογαριασμο μου). Αν μπορει καποιος με δικο του λογαριασμο paysafe γερμανικο να με βοηθησει να την φορτωσω στην pokerstars ή να του την πουλησω.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στειλε ενα mail εκει που την αγορασες οτι δεν μπορεις να την χρησιμοποιησεις λογω capital control και θελεις να την ακυρωσεις και θα σου επιστρεψουν τα χρηματα, αν την αγορα την εχεις κανει μεσω καποιου τραπεζικου λογαριασμου βεβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ παιδια για τις προτάσεις. Θα δω μηπως μεσω skrill την βαλω. Παντως σε ελληνικο λογαριασμό paysafe δεν μπορεις να βαλεις καρτα απο αλλη χωρα. Και στην pokerstars στην επιλογη paysafe αν επιλεξεις γερμανια εχεις επιλογη μονο με τον αριθμο (χωρις συνδεση λογαριασμου) να βαλεις την καρτα αλλα παλι δεν την παιρνει. Ρωτησα την pokerstars και μου ειπε ειναι θεμα της paysafe.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Maik_26 είπε:

Ευχαριστώ παιδια για τις προτάσεις. Θα δω μηπως μεσω skrill την βαλω. Παντως σε ελληνικο λογαριασμό paysafe δεν μπορεις να βαλεις καρτα απο αλλη χωρα. Και στην pokerstars στην επιλογη paysafe αν επιλεξεις γερμανια εχεις επιλογη μονο με τον αριθμο (χωρις συνδεση λογαριασμου) να βαλεις την καρτα αλλα παλι δεν την παιρνει. Ρωτησα την pokerstars και μου ειπε ειναι θεμα της paysafe.

Για να μου λυσεις την απορια φιλε, γιατι δυσκολευομαι λιγο. Υποθετω (γιατι δεν το διευκρινιζεις) οτι την καρτα την αγορασες μεσω καποιου λογαριασμου τραπεζης ηλεκτρονικα. Αν ειναι ετσι τι δεν καταλαβες απο αυτο που σου ειπα. Σε μερικες ωρες θα εχεις καθαρισει. 

Αν κανεις λογαριασμο skrill  τωρα θελει πανω απο μηνα για να παρεις καρτα αναληψης, αλλα νομιζω οτι ουτε η skrill θα την δεχτει.

Αυτο που σου εγραψα δεν ειναι προταση (οπως λες) αλλα η διαδικασια που πρεπει να κανεις. Δεν ξερουν τι πρεπει να κανεις και μπλεκεις σε υποθεσεις και ερωτησεις και δεν κανεις το απλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καρτα την αγορασα απο μαγαζι στην Γερμανία και οχι ηλεκτρονικα. Ο μονος τροπος να την ακυρωσω ειναι μεσω paysafe λογαριασμου, εχει τις οδηγιες πως γίνεται να παρεις τα λεφτα πισω αν δεν την εχεις χρησιμοποιησει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maik_26 είπε:

Την καρτα την αγορασα απο μαγαζι στην Γερμανία και οχι ηλεκτρονικα. Ο μονος τροπος να την ακυρωσω ειναι μεσω paysafe λογαριασμου, εχει τις οδηγιες πως γίνεται να παρεις τα λεφτα πισω αν δεν την εχεις χρησιμοποιησει. 

ΟΚ καταλαβα, πριν κανεις οτιδηποτε αλλο δοκιμασε  να στειλεις ενα mail στην paysafecard εξηγωντας την περιπτωση. Ειναι πολυ πιθανον να ζητησουν τον αριθμο της καρτας και να την ακυρωσουν και να πιστωσουν τα χρηματα στον λογαριασμο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...