Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ps vs pp - rio vs upswing


bustosoon

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους κ καλη χρονια!

Η πρωτη ερωτηση μου στοχευει συγκεκριμενα το kaf-χωρις βεβαια να τον ξερω προσωπικα- απλα το παιδι δειχνει να κερδιζει σταθερα nl50 εφοσον ανεβηκε nl100,κ μακαρι να κερδιζει κ εκει.για ποιο λογο συνεχιζεις stars κ δεν μεταβαινεις partypoker με 50rb;(προφανως γνωριζεις πως μπορεις με αλλο vpn να εχεις account) Θεωρεις οτι τωρα που εχει softarει το pool η διαφορα καλυπτεται απο το μεγαλυτερο winrate;εχεις δειγμα απο party ωστε να συγκρινεις δυναμικες σε nl50 και nl 100 μεταξυ των 2;

Γνωριζει καποιος τι γινεται με το upswing για βιντεο nlh 6max για nl50 και nl100;εχει καποιον αξιολογο crusher; γιατι rio στα stakes αυτα εκτος απο dekkers που ηρθε τωρα δεν υπαρχει κατι.αξιζει η συνδρομη; θα κανω btw για να εχω και προσωπικη αποψη απλα θα ηθελα γνωμες οσων γνωριζουν κατι.

Ευχαριστω ολους εκ των προτερων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου φιλε μου και καλη χρονια σε ολους!

Ειμαι classik reg 100z ναι , και κερδιζω σταθερα.. το pool εχει γινει πολυ softer απο την αποψη οτι  φυγαν breakeven - loosing regs αλλα αυξηθηκε το fish to reg ratio .... Εχεις on average Πιο πολλα fishes......

Partypoker εχω παιξει λιγο ναι , δεν ενθουσιαστικα γιατι ειχε μπουκωσει με regs πολυ λιγα fishes ( επαιξα τοτε που τρεχε ενα promo ) και γενικα καμια σχεση με fishes της stars.....Right now δεν εχω ιδεα πως ειναι 

 

Οσο αναφορα την προσωπικη μου αποψη , ειναι αν εισαι 25z και κανεις βημα 50z  το rio δεν θα σου δει πολυ ev ολοι οι regs του essential  ειναι mehh regs και δεν εχουν ιδεα- καλα για upswing no comments ( μονο ανα ξεκινας τωρα ποκερ θα χεις οκ ενα ετοιμο υλικο που θα σε βοηθησει) :P:P bang bang....

Γραψου σε ενα cfp ( Bluffthespot του MMA ή d7 army του d7o1d1s0 που και  τα δυο cfp programs ειναι αξιολογα ( θα τα βρεις στο 2plus2 στο coaching section)...

Αλλα προσεξε και ρωτα τον ευατο σου αν το ποκερ το βλεπεις κατι που θες να πας μακρυα ωστε να δεσμευσεις 1 χρονο συμβολαιο κτλ .... Τοτε ναι αν θελεις πραγματικα να δουλεψεις και πας οσο πιο far μπορεις ναι τοτε cfp Για μενα ειναι ειναι +ev...

Και επισης εγω θα εκανα focus σε αυστηρο Bumhunt και mix sites , θα βρισκα τα καλυτερα Tables Που μπορουσα να βρω και θα απευφευγα το zoom :P 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...