Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ανάληψη από pokerstars


Recommended Posts

στις On 24/4/2020 at 2:15 ΜΜ, ο/η Mixalis1821 είπε:

Παιδιά έχω κάνει εγγραφή στη πόκερ σταρς έστειλα τα απαραίτητα έγγραφα εδώ και μια βδομάδα ακόμα δεν τα έχουν πιστοποίηση και θα κλείσουν το λογαριασμό μου σε 20 μέρες !επισης έχω κερδίσει κάποια χρήματα και δεν μπορώ ν κάνω ανάληψη αν δεν ταυτοποιηθεί τους έχω στείλει έναν σκασμο email τι να κάνω;

αν βρεις ακρη ενημερωσε! εχω το ιδιο προβλημα! κ εχω ταυτοποιηση το λογαριασμο! οσο για τον λογαριασμο δεν κλεινει! ακομα κ μετα την διακοπη εαν γινει ταυτοποιηση ξαναανοιγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/4/2020 at 2:15 ΜΜ, ο/η Mixalis1821 είπε:

Παιδιά έχω κάνει εγγραφή στη πόκερ σταρς έστειλα τα απαραίτητα έγγραφα εδώ και μια βδομάδα ακόμα δεν τα έχουν πιστοποίηση και θα κλείσουν το λογαριασμό μου σε 20 μέρες !επισης έχω κερδίσει κάποια χρήματα και δεν μπορώ ν κάνω ανάληψη αν δεν ταυτοποιηθεί τους έχω στείλει έναν σκασμο email τι να κάνω;

Καλησπέρα Μιχάλη εντέλει τι έγινε με το θέμα σου γιατί αντιμετωπίζω κάτι εγώ τ ίδιο πρόβλημα ακριβώς.βρηκες λύση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όλοι το ίδιο αντιμετωπίζουμε από ότι κατάλαβα εμένα μου τον έκλεισαν κιόλας και καμιά απάντηση από το σαπορτ τους...έστειλα φυσικά και τα έγγραφα και κάνα δυο ακόμα για να μάθω τι γίνεται αλλά τίποτα!! Αν γνωρίζει κάποιος κάτι και μπορεί να βοηθήσει.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/4/2020 at 2:15 ΜΜ, ο/η Mixalis1821 είπε:

Παιδιά έχω κάνει εγγραφή στη πόκερ σταρς έστειλα τα απαραίτητα έγγραφα εδώ και μια βδομάδα ακόμα δεν τα έχουν πιστοποίηση και θα κλείσουν το λογαριασμό μου σε 20 μέρες !επισης έχω κερδίσει κάποια χρήματα και δεν μπορώ ν κάνω ανάληψη αν δεν ταυτοποιηθεί τους έχω στείλει έναν σκασμο email τι να κάνω;

Το ίδιο πρόβλημα έχω και γω. Μόνο αυτοματοποιημενα μηνύματα δέχομαι. Τι έγινε με την περίπτωση σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ ακριβώς το ίδιο και βρήκα τρεις αρκετά καλές θέσεις στ SCOOP τους έχω στείλει πάνω από 10 email  χωρίς να μου φτιάξουν το πρόβλημα.ενας φίλος μου μου είπε ότι μπορεί να είναι θέμα τς καραντίνας ότι πλέον δουλεύουν με ποιο λίγους υπαλλήλους.προτεινετε κάποια άλλη λύση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Η pokerstars εχει την κορυφαια ασφαλεια,για να λενε οτι εκανες κατι ολο και θα εκανες,μηπως ανοιξες λογαριασμο σε αλλο ονομα?Εγω εχω μαλωσει μαζι τους,τους εχω βρισει,ενα σορο ομως ποτε δεν μου εκαναν κατι στις πληρωμες!Το να νευριασω ειναι λογικο γιατι παιζω σε αυτους πανω απο 10 χρονια και τα bad beats ειναι αμετρητα!Τωρα εγω παιζω 10 χρονια απο την ιδια IP,δεν εχω αφησει αλλον να πειραξει τον λογαριασμο μου,δεν εκλεψα ποτε...Υποψιαζομαι οτι εβαλες ισως αλλον να παιξει και το καταλαβαν αυτοι,εχουν ειδικο λογισμικο που καταλαβαινει απο τον τροπο παιχνιδιου σου αν παιζεις εσυ η αν παιζει ο φιλος σου η η φιλη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...