Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

φόρτιση λογαριασμού skrill


varipeponi

Recommended Posts

Γεια σας μια ερώτηση για ένα θέμα που με απασχολεί τελευταία . Θέλω να φορτίσω τον λογαριασμό μου στην skril . Ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάποια ελληνική τράπεζα  στην οποία να  είναι εφικτό να βάλω λεφτά για `τυχερά παιχνίδια` χωρίς να υπάρξει πρόβλημα? Το είχα κάνει πριν 2 χρόνια περίπου στην Πειραιώς.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η varipeponi είπε:

Γεια σας μια ερώτηση για ένα θέμα που με απασχολεί τελευταία . Θέλω να φορτίσω τον λογαριασμό μου στην skril . Ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάποια ελληνική τράπεζα  στην οποία να  είναι εφικτό να βάλω λεφτά για `τυχερά παιχνίδια` χωρίς να υπάρξει πρόβλημα? Το είχα κάνει πριν 2 χρόνια περίπου στην Πειραιώς.  

βαλτο στον Γερμανικο λογαριασμο εχω ακουσει καθυστερει αμα τα βαλεις μεσω Αλφα(εκει ειχε λογαριασμο η skrill).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον απο τι βλεπω εχει βελτιωθει η κατασταση και για αλφα....Πηγενε απλα καταθεση επελεξε εμβασμα και μετα θα δεις την φωτο με τα στοιχεια ή της ελληνικης ή της ξενης τραπεζας που θα βαλει τα φραγκα.Δεν πρεπει να εχει κανενα προβλημα.

Screenshot_skriil.png.4abbebc587bfcd30ccff2180d8e533cb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάνε όπως λέει ο φίλος από πάνω στην άλφα. Έχει αριθμό λογαριασμόυ Ελληνικό,όλα καλά. Και γιατί λες : "λεφτά για `τυχερά παιχνίδια`" ; Μπορείς και να κάνεις αγορές μέσω σκριλ Ίσως θες να αγοράσεις μια τηλεόραση για να δεις το μουντιάλ ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...