Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

PockerTracker -- HM2/3 Sportingbet client Fast tables


Ulver

Recommended Posts

Καλησπέρα μετά από αιώνες,

Έχει βρει κανείς λύση με ΗΜ2 στο HUD για τον συγκεκριμένο client σε ό,τι αφορά τα fast tables στα cash games? Αν όχι, έχει δοκιμάσει κανείς με PT4 και αν ναι, δούλεψε? Γιατί έπειτα από επικοινωνία με την εταιρία μου είπανε πως δεν υπάρχει αγγλικό installer patch και αναρωτιέμαι μήπως έχει γίνει override το συγκεκριμένο θέμα.

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρωτάς κάτι που δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ρωτάω στο ποστ αλλά anyway...
μεγάλο pool, καλή αναλογία fish-donks-recreationals σε σχέση με τους regulars (τουλάχιστον σε ό,τι αφορά 50nl), legit client,νόμιμη εταιρία...ε για το μικρό volume που βάζω πλέον μου κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δλδ φορουμ ειναι για να εμφανιζεσαι μια στο τοσο ,να ρωτας κατι και να στο απαντανε. κουβεντα απαγορευεται να γινει.. εχεις και υφακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

???????? Ε ??????
Δεν καταλαβαίνω τι είναι αυτό που σου δίνει την εντύπωση πως έχω "υφάκι" ή πως απαγορεύεται κουβέντα όπως λες, μάλλον μόνος σου θίγεσαι. Όσο για το "φόρουμ είναι να...." και πάλι δεν καταλαβαίνω που θέλεις να καταλήξεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

''Ρωτάς κάτι που δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ρωτάω στο ποστ''

Εχεις τιτλο  HM2/3 Sportingbet client Fast tables και ρωτησα πληροφοριες για sportingbet.

''Δεν καταλαβαίνω τι είναι αυτό που σου δίνει την εντύπωση πως έχω "υφάκι" ή πως απαγορεύεται κουβέντα όπως λες, μάλλον μόνος σου θίγεσαι. ''

 

ελπιζω να σου απαντησουν,

καλη συνεχεια στα τραπεζια σου

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...