Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Alex13


Alexandros loukatos

Recommended Posts

Πραγματικα οτι και να πω για αυτο το γα......νο pokerstars θα ειναι λιγο.αυτα που εφαγα σημερα ειναι απιστευτα.εχασα με ολους τους τροπους θα ηθελα αν το δουν καποιοι <<επαγγελματιες>>να πουν την γνωμη τους και τον τροπο για να κερδισω.διοτι παιζω χρονια και μου αρεσει το παιχνιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τώρα παίζεις χρόνια και δε κατάλαβες ότι αυτά που περιγράφεις είναι μέσα στα πλαίσια του παιχνιδιού; Καταλαβαίνω την οργή σου αλλά να είσαι σίγουρος ότι όλοι είχαν πολύ άσχημες μέρες. Άπλα οι επαγγέλματίες όπως λες το έχουν αποδεχθεί αρκέτα και ίσως είναι και ένας από τους λόγους που τους κάνει επαγγελματίες. Τώρα, πιστεύεις ότι ένας επαγγελματις θα κάτσει να ασχοληθεί με το πως έχασες εσυ επειδή απλά το έγραψες στο forum; Πιστεύεις οτι υπαρχεί ενα μυστικό το οποιο ξερουν οι επαγγελματίες και κερδίζουν και ζητάς να στο αποκαλυψουν και μάλιστα αφιλοκερδώς; Είμαι αρχάριος αλλά εσύ μιλάς σαν να μην έχεις καμία σχέση με το παιχνίδι και γενικά με τη  βιομηχανία του πόκερ.  Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα φίλε μου. Να σε ενημερώσω λοιπόν οτι υπάρχουν επαγγελματίες που χρεώνουν 500ε την ώρα για να ασχοληθούν μαζί σου. Καλή τύχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα προτιμουσα να γινει λιγο πιο συγκεκριμενος φιλε αλεξ και να μας ποσο ποσα χρονια παιζεις και πια ειναι η σχεση σου με το ποκερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεμα φιλε μου δεν ειναι το ποσα χρονια παιζω.το θεμα ειναι οτι πιστευω ορι με τον τροπο παιχνιδιου μου θα πρεπει να ημουνα αρκετά κερδοφορος.αλλα για καποιον λογο αυτη η pokerstars δεν με αφηνει..δεν θα σ πω για συγκεκριμενα χερια αλλα φιλε μου θα σου πω οτι στο συνολο κατα 80% τα λεφτα τα βαζω μπροστα....αρα θα επρεπε να ειμαι κερδοφορος..ομως αυτο το ποσοστο κατα ενα περιεργο τροπο ειναι εις βαρος μου  το 80% εχει μετατραπει σε 30% κατα μου.σε βαθος χρονου δεν θα επρεπε να ειμαι κερδισμενος σε φυσιολογικα πλαισια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alexandros loukatos είπε:

Το θεμα φιλε μου δεν ειναι το ποσα χρονια παιζω.το θεμα ειναι οτι πιστευω ορι με τον τροπο παιχνιδιου μου θα πρεπει να ημουνα αρκετά κερδοφορος.αλλα για καποιον λογο αυτη η pokerstars δεν με αφηνει..δεν θα σ πω για συγκεκριμενα χερια αλλα φιλε μου θα σου πω οτι στο συνολο κατα 80% τα λεφτα τα βαζω μπροστα....αρα θα επρεπε να ειμαι κερδοφορος..ομως αυτο το ποσοστο κατα ενα περιεργο τροπο ειναι εις βαρος μου  το 80% εχει μετατραπει σε 30% κατα μου.σε βαθος χρονου δεν θα επρεπε να ειμαι κερδισμενος σε φυσιολογικα πλαισια;

αν δεν μιλησει ενα δειγμα χεριων(καποιων χιλλιαδων) δεν μπορουμε να πουμε τπτ.Εχεις κανει μαθηματα και τα σχετικα?Πως ξερεις οτι παιζεις κερδοφορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...