Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Πως κανουμε αναληψεις απο skrill?


stigcall

Recommended Posts

Καλησπερα μηπως γνωριζετε  ποιοι ειναι οι τροποι για να κανεις αναληψεις απο ελλαδα μεσω σκριλλ και ποσο μεγαλο ειναι το κοστος τους προσπαθησα να συνδεσω και της 2 χρεωστικες μου καρτες (πειραιως, alpha bank) και στης 2 μου εβγαζε failed. Δυστυχως στην red star που θελω να ξεκινησω να παιζω δεν ειναι διαθεσιμες η καρτες οποτε θα χρειαστει να χρησιμοποιω σκριλλ. Επισης οποιος γνωριζει η παιζει σε αυτο το room θα ηθελα να μου πει αν ειναι safe γιατι ειχα ακουσει παλαιοτερα για κατι ιστοριες με bots

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σ φίλε. Εγώ ένα τρόπο ξέρω βάζεις λεφτά στην redstar με skrill και μετά μπορείς να κάνεις αναλήψεις.  Μέσα στο site της Skrill αναφέρει ότι στέλνεις τα λεφτά δωρεάν σε λογαριασμό στην Ελλάδα. Βεβαία μπορείς να τα τραβήξεις και από ΑΤΜ αλλά υπάρχει χρέωση και όριο στην ανάληψη. Τσέκαρε στο site. Σχετικά με την redstar είχα παίξει cash στο παρελθόν (πριν 1μιση-2  χρόνια περίπου)    Αυτά που μ είχαν κάνει εντύπωση είναι τo πολύ κουραστικό λογισμικό της , μικρό player pool, κάλο rake/rakeback , για bots που λες δεν νομίζω να μπορεί να σ απαντήσει κάποιος σίγουρα  δοκιμάζεις και βλέπεις. Πάντως σε κάτι ειδικά τραπέζια που είχε  έπαιζες με άγνωστους δηλαδή  χωρίς όνομα καμία πληροφορία γενικά εκεί μπορεί να σου μπουν σκέψεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kaido_gr είπε:

για να παρεις λεφτα απο την σκριλ ή τα στελνεις με τραπεζα ή με καρτα αν εχεις.Η σκριλ δεν δεχεται καρτες ακομα.

Καλησπερα ευχαριστω για την ενημερωση ειχα δει την δυνατοτητα αναληψεις με τραπεζικο λογαριασμο αλλα δεν γνωριζω αν η αμοιβη 5.50 που λεει ειναι το 5.50% του ποσου που θα αναληψεις η σου περνουν 5.50 ευρω με καθε αναληψη. Μαλλον το δευτερο ειναι ποιο πιθανο. Μιλησα και με το support της skrill και το καλυτερο απο οτι καταλαβα ειναι να παραγγειλω μια καρτα skrill και να κανω της αναληψεις μου ευκολα απο το atm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η varipeponi είπε:

Γεια σ φίλε. Εγώ ένα τρόπο ξέρω βάζεις λεφτά στην redstar με skrill και μετά μπορείς να κάνεις αναλήψεις.  Μέσα στο site της Skrill αναφέρει ότι στέλνεις τα λεφτά δωρεάν σε λογαριασμό στην Ελλάδα. Βεβαία μπορείς να τα τραβήξεις και από ΑΤΜ αλλά υπάρχει χρέωση και όριο στην ανάληψη. Τσέκαρε στο site. Σχετικά με την redstar είχα παίξει cash στο παρελθόν (πριν 1μιση-2  χρόνια περίπου)    Αυτά που μ είχαν κάνει εντύπωση είναι τo πολύ κουραστικό λογισμικό της , μικρό player pool, κάλο rake/rakeback , για bots που λες δεν νομίζω να μπορεί να σ απαντήσει κάποιος σίγουρα  δοκιμάζεις και βλέπεις. Πάντως σε κάτι ειδικά τραπέζια που είχε  έπαιζες με άγνωστους δηλαδή  χωρίς όνομα καμία πληροφορία γενικά εκεί μπορεί να σου μπουν σκέψεις ?

 

Καλησπερα varipeponi ευχαριστω για την απαντηση πραγματι το pool ειναι μικρο αλλα τα παιχνιδια ειναι soft απο οσο ξερω γιαυτο και ειπα να της δωσω μια ευκαιρια αλλωστε η εποχες πλεον δεν σηκωνουν pokerstars οποτε χρειαζεται η "μεταναστευση"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...