Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Analipsi


Recommended Posts

  • 2 months later...

Φίλε λύθηκε το πρόβλημα? έχω ακριβώς το ίδιο θέμα 4 μέρες pending με μεταφορά από stars σε skrill. Κόκκινο μηνυμα the highlighted transactions are currently being reviewed and cannot be canceled. Please check again later. Αν μπορείς πες αν λύθηκε το δικό σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

600ε ηταν η ανάληψη 28 Ιούλη η  αιτηση. έχω στείλει σε όλα τα mail τους  μέσω του help us κατηγορία pending timeframe. Και στα mail γενικά στο security και στο support. Απάντηση καμία για πρωτη φορα. Έχει γούστο να χουμε καμιά επανάληψη full tilt. Κ το θέμα είναι ότι υπάρχει δυνατό 4ψηφιο πόσο μέσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην τους στελνεις e mail τζαμπα,αν χρειαστει κατι θα σου στειλουν αυτοι.Ειναι ενα συνηθισμενο security review.Πριν καμποσα χρονια το ειχαν κανει και σε μενα.10 με 15 μερες ειχε παρει το cashout.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια τι γινεται με την πουτανα την σταρς εχουμε σαλταρει!!!απο 28 ιουλιου με χει κοκκινο σε μεγαλη αναληψη με απευθειας τραπεζικη μεταφορα οπως κανω 10 χρονια τωρα και δεν ειχα ποτε θεμα εκτος απο μια φορα που αργησανε λιγο γιατι κανανε εναν τυπικο ελεγχο λεγανε!!!τωρα δεν μαπαντανε σε ουτε ενα μειλ και χω στειλει σε ολες τις κατηγοριες που εχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/8/2019 at 4:33 ΜΜ, ο/η overkill είπε:

600ε ηταν η ανάληψη 28 Ιούλη η  αιτηση. έχω στείλει σε όλα τα mail τους  μέσω του help us κατηγορία pending timeframe. Και στα mail γενικά στο security και στο support. Απάντηση καμία για πρωτη φορα. Έχει γούστο να χουμε καμιά επανάληψη full tilt. Κ το θέμα είναι ότι υπάρχει δυνατό 4ψηφιο πόσο μέσα. 

aderfe eixes kana neotero????kai gw ap tin idia imerominia eimai kokkinos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Όχι μετά από αλλεπάλληλα mail πήρα μια τυποποιημένη απάντηση ότι λάβανε τα μηνυματα κ υπάρχει μεγαλη ουρα κ θα καθυστερήσουν.

παραμένει σε αναμονή η αναλβψη. Δε ξέρω τι γίνεται! μέσα στο account υπάρχει όλο το ρόλ σχεδόν 5ψηφιο. Ακύρωσα διακοπές κ πλήρωσα τσάμπα τη προκαταβολη ξενοδοχείου  Αν μου ειχαν κάνει ban δε ξέρω για ποιο λόγο υποθέτω δε θα Μ άφηναν καν να παίξω. Είναι σοβαρό λες να πιστολιασαν. Στο 2+2 δεν έχει πάρει τπτ το μάτι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα και εγω μια μικρη πριν μια ωρα(dbt) ετσι απο απορια.Μολις ηρθε και το δευτερο e mail.Γρηγορη σαν αστραπη η stars χαλαλι το rakeback που δεν παιρνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ρε μαγκες μου εμενα την πηρε απο επεξεργασια<την εβαλε σε ασπρο φοντο απο κοκκινο>direct bank transfer εχουν περασει 12 μερες και αναμονη!!!se email εννοειται απαντηση δεν εχω παρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους... το Pokerland επικοινώνησε με την PokerStars και μας ανέφεραν ότι δεν υπάρχει κάποιο θέμα με τους Έλληνες παίκτες γενικότερα ή οποιαδήποτε αλλαγή στη νομοθεσία... Μας ζήτησαν επίσης να τους πούμε ποια είναι τα nicknames που έχουν πρόβλημα στην διαδικασία ανάληψης οπότε όσοι έχουν κάποιο ζήτημα ας γράψουν τα nicknames με τα οποία αγωνίζονται στην πλατφόρμα.

Υ.Γ.: Στην απάντηση τους αναφέρουν ότι οι αναλήψεις γίνονται μέσα σε 72 ώρες αλλά ορισμένες φορές ζητούν επιπλέον έγγραφα για να επαληθευθεί η ταυτότητα των χρηστών και παίρνει ορισμένες μέρες παραπάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις On 7/8/2019 at 8:27 ΜΜ, ο/η dantoniou είπε:

Καλησπέρα σε όλους... το Pokerland επικοινώνησε με την PokerStars και μας ανέφεραν ότι δεν υπάρχει κάποιο θέμα με τους Έλληνες παίκτες γενικότερα ή οποιαδήποτε αλλαγή στη νομοθεσία... Μας ζήτησαν επίσης να τους πούμε ποια είναι τα nicknames που έχουν πρόβλημα στην διαδικασία ανάληψης οπότε όσοι έχουν κάποιο ζήτημα ας γράψουν τα nicknames με τα οποία αγωνίζονται στην πλατφόρμα.

Υ.Γ.: Στην απάντηση τους αναφέρουν ότι οι αναλήψεις γίνονται μέσα σε 72 ώρες αλλά ορισμένες φορές ζητούν επιπλέον έγγραφα για να επαληθευθεί η ταυτότητα των χρηστών και παίρνει ορισμένες μέρες παραπάνω 

"georgexploit" screename. Από τις 29 ιουλιου μέχρι σήμερα μέσω της pokerstars σε ανάληψη για skrill. Έχω πάρει μια τυποποιημένη απάντηση. Χωρίς καμια διευκρινίση οτι έχουν φορτο εργασίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να αναφέρω για τον dr derme οτι λύθηκε το πρόβλημα του, επικοινωνήσαμε σε inbox. Και του είπαν ότι κάναν ένα security check στα τελευταία του games κ όλα οκ. Επίσης να αναφέρω ότι χρησιμοποιώ skrill εδώ κ αρκετά χρόνια κ πάντα είχα το 5λεπτο pending όπως αναφέρει και το παιδί από πάνω. Θα μπορούσαν να μου στείλουν κάτι ουσιαστικό έστω. Ότι διερευνούμε το τάδε και τάδε και θα έχεις αποτελέσματα την τάδε ημερομηνία "btw δεν έχω να φοβηθω κάτι ούτε σε verification ούτε σε κάποιον άλλο όρο της stars".  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ελαβα αυτο το μηνυμα προ 5 ωρων εν μεσω session https://ibb.co/XsMXmtb   

Λεω ωραια τελος το βασανιστηριο φτιαχνουν το account. Στις 3 ακριβως μου ηρθε αυτο.

"Παρακαλώ όπως ενημερωθείτε πως ο λογαριασμός σας έχει ανασταλεί προσωρινά για λόγους ελέγχου από το τμήμα ασφαλείας μας.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
 

Με εκτίμηση,
 
Κωνσταντίνος
Υποστήριξη Stars" Η απαντηση μου ηταν αμεση καθως εχω κανει unregister απο τουρνουα και τους ζητησα να λυθει αμεσα το ζητημα καθως θα πληρωσω ενα πολυ μεγαλο φορο" ελπιζω  να μη μου στειλουν κανα mail στις 12 το βραδυ για verification τιποτα καινουρια εγγραφα. Δεν ξερω στη μαλτα αλλα εδω δεν εχει εφημερευουσα τραπεζα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

. Ειλικρινά. Είμαι σε απόγνωση γνωρίζοντας ότι θα φορολογηθω τόσο πολυ, σήμερα από υπαιτιότητα τους. Παίζω απ' το 2008 online κ απ' το 12 στη σταρς έχω παίξει μέχρι σε κορεάτικη και εταιρεια απ' την ινδονησια. Κ τέτοια αντιμετωπιση δεν έχω ξαναδεί. Κ τι να κάνω. Πέρα από ένα thread εδώ και στο 2+2 πόσο ντόρο μπορώ να προκαλέσω και τι μπορει κάνει η εκδίκηση του μυρμιγκιου. Και δικηγόρος? Ποσοι μπορούν να έχουν εξειδίκευση σε κάτι τέτοιο. Αν μου πουν όλα οκ αύριο κ έχω φάει τέτοιο φόρο θα με αποζημιώσουν? Οχι! Αν μου πουν ότι έχεις cheatarei στο game  η έχεις κάνει οτιδήποτε πως θα αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας. Αν το χα κάνει θα το έλεγα εδώ? Όχι άλλα Έλα που σ' όλη μου τη ποκερικη σταδιοδρομία πάω με το σταυρο  "bad beat" στο χέρι. Αντιμετωπίζω αρκετά προβλήματα υγείας κ το πόκερ ήταν ένα μικρό βοήθημα για μένα. Κ στην υγεία αλλά κ στο οικονομικό σκέλος γτ οι παθήσεις μου δεν επιδέχονται επιδόματος. Σόρρυ αν σας ζαλισα. Απλά ξεκαθαρα η pokerstars με έγραψε και με έκλεψε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, σαν καλό παιδί κοιμήθηκα 4 το πρωί ξύπνησα με ξυπνητήρι 6.15 κ προσπαθούσα μάταια να κάνω register. Πληρώσαμε το φόρο στις 7 και 7:01 είχε σταλεί κ μήνυμα από το 24ωρο support για το φόρο που πλήρωσα. Να ευχαριστήσω την εταιρία για όλη τη χασουρα. Κ δε θα μου κάνει κ εντύπωση αν μου bannaroun οριστικα κ το account με το roll, έτσι γιατί μπορούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...