Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Analipsi


Recommended Posts

Τελείως όμως πέρα απ' την πλάκα δεν έχω κάνει τίποτα απολύτως παρανομο. Δε ξέρω ίσως επειδή shipara 2 hyper tours τους φάνηκε παράξενο? Δεν έπρεπε μηπως? Τι να πω δεν ξέρω. Είμαι σοκαρισμένος και κοιτάω συνέχεια αν μου χουν στείλει μέιλ. Δεν κάνω τίποτα άλλο όλη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον νεοτερα, μπηκα παλι πριν λιγο και ειχε αυτο το μηνυμα  https://ibb.co/64T4qLV  

Λεω παει τελειωσε, τα λεφτα καπουτ. μπαινω και γινεται withdrawal αμεσως, σε μισο λεπτο. ακομα δεν εχω παρει επισημη απαντηση. Δε μπορω να σκεφτω τιποτα αλλο παρα οτι δε με θελουν εκει γτ παιρνω αρκετο προφιτ απ τα low stakes και τους χαλαω την οικολογια ειτε γιατι τα καναν μανταρα με το account μου και ειπαν καφτε τον. Εφοσον δεν εχω κανει κατι εναντια στη σταρς δε μπορω να υποθεσω κατι αλλο. Και το λεω αυτο με ολη την ειλικρινια καθως πλεον ουτε σκοπευω να ξανακαταθεσω ουτε να κερδισω κατι και σαφως δε θελω να ξαναδω το site. Δε μπορω παρα να συστησω σε ολους προσοχη με τα κεφαλαια τους. Δεν ειμαι κινδυνολογος απλα απ το 2012 τους ειχα απολυτη εμπιστοσυνη για να μη βρεθειτε ποτε στη θεση μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν βοήθησε έστω και λίγο το μήνυμα που στείλαμε ως Pokerland για τους Έλληνες παίκτες, αλλά ευτυχώς όλα καλά overkill.

Τώρα όσον αφορά την PokerStars ας μην είμαστε τόσο υπερβολικοί… Καταλαβαίνω ότι μιλάμε για σημαντικά ποσά πολλές φορές κι η αγωνία σας είναι μεγάλη, αλλά μέχρι στιγμής είναι ίσως η πιο αξιόπιστη εταιρία στις συναλλαγές της, από τις ελάχιστες εναπομείνασες στην ελληνική αγορά… Κάποιες φορές μπορεί να υπάρξει μια καθυστέρηση μερικών ημερών για διπλοτσεκάρισμα ή για τεχνικούς λόγους, αλλά δεν έχουν υπάρξει (προς το παρόν φυσικά) σοβαρές καταγγελίες.

Όπως και να ‘χει, σαν συμβουλή, καλό είναι να μην αφήνει κανένας παίκτης σε καμία εταιρία, όσο αξιόπιστη και να ‘ναι, ΠΟΤΕ μεγάλο ποσό στο bankroll του.

Και για να μην παρεξηγηθούμε, δεν διαφημίζεται τα τελευταία 4-5 χρόνια η PokerStars στην σελίδα μας, τα γράφω αυτά με βάση τα όσα ακούω όλα αυτά τα χρόνια από τους παίκτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε overkill όσο και να την σιχαίνομαι την Σταρς δεν μπορεί να σου πάγωσαν το λογαριασμό χωρις κάποιο λόγο , και δεν μπορεί και εσύ να μην ζήτησες εξηγήσεις για ποιο λόγο σε πάγωσαν ??Έτσι όπως φαίνεται κάτι έχεις κάνει.. Στα λέω αυτά γιατί το ίδιο είχαν κάνει και σε εμενα πριν κάνα χρόνο για multiaccounting το οποίο έκανα αλλά χωρίς δόλο απλά είχα 3 διαφορετικά account και έπαιζα από το ίδιο pc αλλά όχι ταυτόχρονα, τους έστειλα κάτι παπαριές ότι είμαστε φοιτητές και παίζουμε όλοι από το ίδιο σπίτι και το άνοιξαν και παίζω κανονικά... Μήπως δεν μας λες κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχάς να ευχαριστήσω θερμα το pokerland για την κοινητοποιηση. Τώρα όσον αφορά το ban. Ναι δε μου έχουν αναφέρει τίποτα μέχρι σήμερα την ώρα που μιλάμε. Όταν γίνει θα σας πω. Μόνο αυτές τις εικασίες μπορώ να κάνω. Τα μόνα προγράμματα που χρησιμοποιούσα ανά καιρούς στο μοναδικό account stars που έχω στη κατοχή μου. Είναι starshelper κ pokertracker. Άλλη εικασία που μπορώ να κάνω είναι ότι επειδή είμαι ψυχακιας και όταν στρώνω κωλο κ είμαι καλά στην υγεία μου μπορώ να βγάλω 5κ spins per month.  Εχω συνολικά παίξει λίγο πάνω από 100κ spins κυριως 15s ίσως τους φάνηκε αυτό υποπτο. Επίσης έχω συμμετάσχει σε 2 στάβλους  με spin n go s απ' τους οποίους το αφεντικό του ενός στάβλου αρκετά μετέπειτα απ' το τέλος της συνεργασίας μας κατηγορηθηκε για bots στο game που αν όντως ισχύει έπαιζα αντίπαλος των bots στις ημερομηνίες που αναφερονται. Προσωπικά πάντα μα παντα είμαι καθαρός κ δε ξέρω που αποσκοπεί το ban. Όταν με ενημερώσουν κ οι ίδιοι θα στείλω ακριβώς το κατηγορητήριο εδώ. Όπως προειπα δε μπορώ να εχω εγώ ως μυρμιγκι τίποτα σε σχέση με μια εταιρια με τέτοιο προφιλ. Κ ούτε έχω προηγούμενα με τη stars κάθε άλλο ενιωθα απίστευτη ασφαλεια εκει. Όπως όσοι θα με κατηγορησουν. Επειδή είναι περίεργη υπόθεση θα περιμένω την απάντηση τους και θα την παραθέσω και εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

overkill δε σε ξέρω δε με ξέρεις, αλλά και μόνο που μπήκε στην εξίσωση το "bot" μάλλον αυτό είναι man μου. Ελπίζω να φανεί από την έρευνα οτι εσύ δεν είχες κάνει κάτι αν και συνήθως μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά άμα μπλέξεις με τέτοιες ιστορίες έστω και "από μακριά".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχικά όσο ήταν υπό έλεγχο για 12 μέρες δε μπορούσα. Αφότου έφαγα το μπαν ναι η ανάληψη έγινε αμέσως. Btw ακόμα περιμένω την απάντηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η overkill είπε:

Αρχικά όσο ήταν υπό έλεγχο για 12 μέρες δε μπορούσα. Αφότου έφαγα το μπαν ναι η ανάληψη έγινε αμέσως. Btw ακόμα περιμένω την απάντηση. 

αυτο δεν στεκει και πολυ, περιεργη φαση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sorry για το delay. Το ξέρω δε στέκει μα και εγώ απόρησα πώς Μ άφησαν να κάνω ανάληψη. Υποτίθεται ότι έχω cheatarei το game για να φάω ban. Να βρουν αυτους που έχω κλέψει κ να τους αποζημειωσουν. Αυτό θα ταν το σωστό. Τώρα τι να πω. Κουλουβάχατα. Το 17 που ξέσπασε το σκάνδαλο με τα bots στα 100ρια πίστευα ότι κανείς δεν είναι αθώος απ' αυτούς π γραφαν στο 2+2. Τώρα πλέον πιστεύω ότι είναι φουλ random το ποιόν θα μπαναρουν. Τα bots είναι δεδομένο ότι υφιστανται. Από αυτό μέχρι το κυνήγι μαγισσών σε lower stakes high volume winning players να τρώνε Μπαν πιο πολύ μου μοιάζει για σουτια σε regs ;) win win για την amaya. Btw randomarw στη bwin αυτό το διάστημα. Αλλά μου λείπει η άτιμη η stars. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...