Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

προβλημα με το αφορολογητο ημερισιο προφιτ στη stars


overkill

Recommended Posts

Καλησπερα εχω ενα σοβαρο θεμα απο χθες. Να ξεκαθαρισω δεν εχω κανει κανενα λαθος με ωρα στις 7 το πρωι που γινεται το refresh του daily profit. Ενω ειχα εκκαθαρισει 600$ με το γνωστο τροπο register στα mtts, σημερα μου εδειχνε οτι τα καθαρισμενα ειναι 300$. Τεσπα στελνω μηνυμα για το τι ειχε συμβει κ μου ελεγε γενικολογιες οτι δεν εχουμε σχεση με τη φορολογια στη χωρα σας κλπ.  Τεσπα λεω οκ 3 μερες και εδω και κανα 2ωρο συμβαινει αυτο που θα επισυναψω. Δεν εχω κανει αναληψη πανω απο το επιτρεπτο αφορολογητο και αλλα 600ε που ειχα daily profit τα δεχτηκε παλι καλα σε registered tours. τους εστειλα κ δεν εχω παρει απαντηση. 2 τα τεινα η ο Κουλης το αλλαξε το συστημα η τα εχουν κανει μανταρα. δλδ αυριο αν δε κανω unregister στα tours η τα χασω ξερω γω απο που θα παρει λεφτα η εφορια.   https://ibb.co/FsVwtdW 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα πήρα την απάντηση -13ε λέει το account κ Μ αρέσει που στη stars η απάντηση ήταν πάλι τυποποιημένη και στο τέλος το γέλιο ήταν ότι είχε παρότρυνση να τακτοποιήσω τις οφειλές Μ μου θύμησε εφορια και ότι θα αφαιρεθεί αυτοματα απ' την επόμενη κατάθεση. Τεσπά έκανα unregister και μου τα κρατησε από κει. Τους έστειλα κ τους ξεχεσα με τακτ. Δε με νοιάζει το loss αλλά γενικά η όλη πορεία του site και η αφερεγγυοτητα του πλέον.. Κάτι σα σταγόνα που ξεχυλισε ίσως. Μάθαμε να κερδίζουμε κ με μηδενικό rake κόψαμε το massive multitabling στο βωμο του καλύτερου winrate. Μάθαμε να χάνουμε κ μερικά big blinds λόγω συχνών φαινομένων lag. Τους δώσαμε μερικές 100δες χιλιάδες ευρώ στο rake, και η απάντηση στο πελάτη αυτόν είναι μια τυποποιημένη copy paste. Έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα?

So far σμρ δείχνει ότι λειτουργεί σωστά το daily profit

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η overkill είπε:

Σήμερα πήρα την απάντηση -13ε λέει το account κ Μ αρέσει που στη stars η απάντηση ήταν πάλι τυποποιημένη και στο τέλος το γέλιο ήταν ότι είχε παρότρυνση να τακτοποιήσω τις οφειλές Μ μου θύμησε εφορια και ότι θα αφαιρεθεί αυτοματα απ' την επόμενη κατάθεση. Τεσπά έκανα unregister και μου τα κρατησε από κει. Τους έστειλα κ τους ξεχεσα με τακτ. Δε με νοιάζει το loss αλλά γενικά η όλη πορεία του site και η αφερεγγυοτητα του πλέον.. Κάτι σα σταγόνα που ξεχυλισε ίσως. Μάθαμε να κερδίζουμε κ με μηδενικό rake κόψαμε το massive multitabling στο βωμο του καλύτερου winrate. Μάθαμε να χάνουμε κ μερικά big blinds λόγω συχνών φαινομένων lag. Τους δώσαμε μερικές 100δες χιλιάδες ευρώ στο rake, και η απάντηση στο πελάτη αυτόν είναι μια τυποποιημένη copy paste. Έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα?

So far σμρ δείχνει ότι λειτουργεί σωστά το daily profit

περιεργο και λυπηρο αυτο που ανεφερες αν εγιναν ολα οπως τα λες και δεν σου διαφευγει κατι. παρ ολα αυτα αν παιξεις σε αλλο site(bwin, party, etc) θα νιωσεις τυχερος που εχεις ακομα το προνομιο να παιζεις εκει. (lag, field, εξυπηρετηση πελατων, κτλ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MWAKI είπε:

περιεργο και λυπηρο αυτο που ανεφερες αν εγιναν ολα οπως τα λες και δεν σου ξεφευγει κατι. παρ ολα αυτα αν παιξεις σε αλλο site(bwin, party, etc) θα νιωσεις τυχερος που εχεις ακομα το προνομιο να παιζεις εκει. (lag, field, εξυπηρετηση πελατων, κτλ)

εγω μολις εκανα λογαριασμο στην bwin για να παιζω spins για να δουμε...εχει και rakeback...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι όντως έτσι έγιναν τα πράγματα. Όπως επίσης τώρα άνοιξε καινούριο θέμα. Έκανα αίτηση για ανάληψη στη skrill όπως συνηθιζω και σε 10 λεπτά το πολύ ήταν μεσα. Και τώρα 4 μέρες μετά είναι ακόμα pending. Στα 2 μηνύματα δεν απάντησαν ποτέ. Ένα χθες ένα σμρ.Ελπίζω να μην έχουμε καμία black friday όπως στη full tilt γτ μέσα υπάρχει 4ψηφιο πόσο. Πες μου την εμπειρία σου από τα spins της bwin όταν θα χεις κάποιο δειγμα. Traffic rb level structure. Ευχαριστώ πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...