Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

kadianeos


kadianeos

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους.Νεο μέλος στην pokerland παρόλο που παρακολουθώ χρόνια τα νεα.Ειμαι στην Pokerstars 7 χρόνια καθημερινώς παίκτης συνήθως σε spin 3-5-7usd και από τότε που μπήκε το bet παίζω καθημερινά.Ποτε μα ποτέ δεν είχα πρόβλημα σε καταθεσεις η αναλήψεις.Κερδισα ένα spin 720 και έκανα ανάληψη 304 ευρώ στις 17/7 με bank transfer και στις 18 είχαν έρθει όπως συνήθως. Στις 23 έκανα πάλι 304 και από τότε είναι η εξαργύρωση σε κόκκινο ΠΛΑΙΣΙΟ.ΔΕΝ είμαι πιστωτικος και στέλνω μαιλ καθημερινά χωρίς απάντηση εκτός από 29/7 που κάποιος Κωνσταντίνος μου είπε για μεγάλο όγκο αιτημάτων και υπομονή.Εκανα ξανά καταθέσεις με PAYSAFE και συνέχισα να παίζω.Μετα τις 2/8 στέλνω καθημερινά μαιλ χωρις να μου απαντάνε γιατί μου κανει εντύπωση μια εταιρία κολοσσός να μην απαντάει καν στα μηνύματα να μου πει τι συμβαίνει.Χθες προσπάθησα να ξανακάνω εξαργύρωση-ανάληψη και μου γράφουν ότι η προηγούμενη εξαργύρωση είναι προς επεξεργασία και να στείλω μαιλ. Στέλνω απάντηση καμία.Μετα από τρεις βδομάδες λοιπόν γράφω στην pokerland αν μπορεί να βοηθήσει.Ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε μου ίδια ιστορία και από δω. Μόνο που εγώ έφαγα ban τελικά αφήνοντας με να κάνω εξαργύρωση όμως. Ένα άλλο παλικάρι που βίωσε το ίδιο δεν αντιμετωπισε πρόβλημα τελικά. Εγώ ακόμα να πάρω απάντηση για το λόγο που με bannaran. Μπορείς να δεις το thread analipsi που έχει ξεκινήσει ένα παιδί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλέον με το roll ασφαλές, ακόμα να μου πουν για πιο λόγο μου έχουν κάνει ban. Δε μου απαντούν. Μάλλον σκέφτονται τι μπορούν να μου προσαψουν για να είναι πειστικό στην κοινότητα. Δε ζω σε συνεφακι ξέρω ότι το online poker περνά δυσκολα. Αλλά η αλαζονία της εταιρίας από τις αλλαγες κ επειτα είναι άσχημο πράγμα.  More rake is better!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...