Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Εκκρεμής ανάληψη από πόκερσταρς


Χρονης

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να σας ρωτήσω . Έχω κάνει μια ανάληψη από την ποκερσταρς από 28/11 κ από τότε ακόμη δεν έχουν μπει τα χρήματα . Φαίνεται εκκρεμή η ανάληψη κ κόκκινη . Τι μπορεί να φταίει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στειλε mail στο support. Σιγουρα αυτοι ξερουν και θα σου πουν τι συμβαινει. Οταν σου βγαζει κοκκινη την αναληψη πρεπει οπωςδηποτε να επικοινωνησεις με το support, γιατι μπορει να υπαρχει καποιο σοβαρο θεμα με το account σου. Εμεις εδω τι να σου πουμε; Αυτη η καθυστερηση μπορει να συμβαινει για αρκετους λογους και δεν εχουμε προσβαση στο λογαριασμο σου, ουτε αναφερεις και πια μεθοδο αναληψης χρησιμοποιησες. Παντως απο οσο γνωριζω οι αναληψεις σε skrill γινονται σχεδον αμεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με απευθείας τραπεζική μεταφορά προσπαθώ να κάνω την ανάληψη . Δέκα μέρες πριν από αυτήν την ανάληψη είχα κάνει άλλη ανάληψη κ έγινε κανονικά ... όσο για τα μαιλ έχω στείλει πάνω από 50 κ δεν απαντάνε φίλε . Άλλος τρόπος να επικοινωνήσω μαζί τους υπάρχει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλε βλεπω το post  σου και προσπαθω να θυμηθω (μεχρι να διαβασω το ονομα ) αν τελικα ειχα στειλει post ή οχι . και σε μενα ενω  ειχα κανει τη προτελευταια αιτηση αναληψης 26/11 και ωρα 10,37 eet τα στειλανε στις 27/11 και ωρα 11,43 eet και την ιδια μερα με απευθείας τραπεζική μεταφορά γυρω στις 23.00 eet ηταν διαθεσιμα στην τραπεζα ( alpha bank) , στην τελευταια μου αιτηση με τον ιδιο τροπο (απευθείας τραπεζική μεταφορά ) στις 8/12 και ωρα 22,01 eet παραμενουν εκκρεμη , χωρις να μπορω να ακυρωσω την αναληψη για να ξαναπροσπαθησω και χωρις να απανατανε στα mail μου που εχω στειλει και σε διαφορετικους μαλιστα αποδεκτες στην εταιρεια ( account , support κα ) . και παραμενει το κλασσικο τους θεμα με την επικοινωνια χρονια τωρα που ειναι μονο μεσω mail. καμια ιδεα κανεις τι αλλο μπορουμε να κανουμε? ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η victory είπε:

φιλε βλεπω το post  σου και προσπαθω να θυμηθω (μεχρι να διαβασω το ονομα ) αν τελικα ειχα στειλει post ή οχι . και σε μενα ενω  ειχα κανει τη προτελευταια αιτηση αναληψης 26/11 και ωρα 10,37 eet τα στειλανε στις 27/11 και ωρα 11,43 eet και την ιδια μερα με απευθείας τραπεζική μεταφορά γυρω στις 23.00 eet ηταν διαθεσιμα στην τραπεζα ( alpha bank) , στην τελευταια μου αιτηση με τον ιδιο τροπο (απευθείας τραπεζική μεταφορά ) στις 8/12 και ωρα 22,01 eet παραμενουν εκκρεμη , χωρις να μπορω να ακυρωσω την αναληψη για να ξαναπροσπαθησω και χωρις να απανατανε στα mail μου που εχω στειλει και σε διαφορετικους μαλιστα αποδεκτες στην εταιρεια ( account , support κα ) . και παραμενει το κλασσικο τους θεμα με την επικοινωνια χρονια τωρα που ειναι μονο μεσω mail. καμια ιδεα κανεις τι αλλο μπορουμε να κανουμε? ευχαριστω

Ακριβώς το ίδιο μου συμβαίνει κ μένα ... δεν υπάρχει κάποια λύση ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εχω το ιδιο προβλημα,κοκκινη η αναληψη σε κατασταση ''εκκρεμει'' και καμια απαντηση απο το support και στα αγγλικα και στα ελληνικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλησα μαζι τους σημερα στο λαιβ τσατ και ειπαν οτι οταν βγαζει κοκκινη την αναληψη την εχουν στειλει στο τμημα security και οτι μονο αυτοι μπορουν να απαντησουν.Καλα κρασια,δεν βλεπω να παιρνουμε τα λεφτα μας (συντομα τουλαχιστον).Διαβασα σε ενα φορουμ οτι κανουν 4-6 βδομαδες να απαντησουν ελπιζω να ειναι υπερβολη.Δοξα το θεο δεν κερδισαμε κανα μιλιον να καθομαστε σε αναμμενα καρβουνα και να μην μας πιανει υπνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα .. εμένα εκκρεμή από 28/11 κ ακόμη τίποτα .. μάλλον πρέπει να κόψουμε την ποκερσταρς. Καμία άλλη εταιρεία για πόκερ στην Ελλάδα υπάρχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρονης είπε:

Κατάλαβα .. εμένα εκκρεμή από 28/11 κ ακόμη τίποτα .. μάλλον πρέπει να κόψουμε την ποκερσταρς. Καμία άλλη εταιρεία για πόκερ στην Ελλάδα υπάρχει;

Εννοείται αυτό. Εάν πάρουμε ποτέ τα λεφτά μας κομμένη η σταρς.μονο η bwin-partypoker μου έρχεται στο μυαλό. Και η bwin ωστόσο δεν τα πάει πολύ καλά με τις αναλήψεις.οσον αφορά την σταρς αν υπάρχει θέμα ταυτοποίησης κλπ ας μας έκαναν θέμα πριν την κατάθεση, δηλαδή αν χάναμε τα λεφτά μας θα ήταν όλα καλά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα ανάληψη κανονικά 22/11 με τραπεζική μεταφορά . Κ στην δεύτερη που έκανα 28-11 έχω αυτό το μπλέξιμο . Αλλά βλέπω είναι γενικό το θέμα κ με άλλους παίχτες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη ρε φιλε κιολας , το live chat στην pokerstars που το βρηκες να μιλησουμε κι εμεις ? γιατι καμια 10αρια χρονια τωρα μονο Mail ξερω εγω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που ξανακοιταγα ( μην εχει αλλαξει τιποτα τις τελευταιες 2 μερες και δε το πηρα χαμπαρι δλδ) λενε για επικοινωνια με το security μονο με mail και το πολυ να αναγραψεις το τηλ σου και τις ωρες επικοινωνιας μπας και σε παρουν. ας το προσπαθησουμε κι αυτο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μην ενθουσιαζεστε με το λαιβ τσατ.μια γλαστρα βρηκα εγω εναν federico και λεει για θεματα security δεν μπορω να βοηθησω πρεπει να μιλησεις με μειλ μαζι τους.Του λεω δεν απαντατε σε μειλ και ηλπιζα να βρω ακρη απο εδω.Τριχες.Για την ιστορια το λαιβ τσατ το βρηκα καταλαθος μεσα απο την πλατφορμα πατας help πατας επικοινωνια και σου βγαζει δυο επιλογες να συμπληρωσεις την γνωστη φορμα ημερομηνιας η λαιβ τσατ και το εχει και recommended μη χεσω.Α ολα αυτα με γυρισμενη στα αγγλικα την πλατφορμα,δεν ξερω αν το εχει το λαιβ τσατ οταν εισαι σε ελληνικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η victory είπε:

ok.ty

 

τωρα που το ξαναδοκιμασα δεν το βγαζει.κατα σειρα πατησα στην δεξια στηλη το help! μετα contact us και μου εδωσε τις 2 επιλογες φορμα επικοινωνιας και λαιβ τσατ.Αν και οπως ειπα ηταν παντελως αχρηστη η επικοινωνια μου μαζι τους.Ουτε καν το αντιγραφο της συνομιλιας δεν κρατησα αφου ειπε οτι μονο το security μπορει να με βοηθησει κ αυτο με μειλ.Α ειπε και οτι καπως ειχε χαρακτηριστει η αναληψη μου,δεν θυμαμαι την λεξη βεβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έστειλα μέιλ στο security mail τους στα αγγλικά και είπα να στείλω και στα ελληνικά και στο δεύτερο μειλ μου πήρα αυτό το μήνυμα. Οπλιστείτε με υπομονη. 

Thank you for contacting Stars Security.

Please be aware that your original query is already in our queues and will be handled as soon as possible.

Rest assured that we have received your email and will get to it as soon as we can, but regrettably, you may need to wait for an extended period before we can get back to you. We sincerely apologise for any delays incurred during this busy time, and thank you for your patience.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η victory είπε:

μπαινεις με vpn ή απλα τους εγραψες αγγλικα?

 

Όχι καμία vpn. Τους έστειλα κάπου στις 5 ένα μέιλ στο security μέιλ που έχουν, εγραψα στα αγγλικά και κάπου στις 6 είπα να τους στείλω στο ίδιο μέιλ και ένα γραμμένο στα ελληνικά μπας κ βοηθήσει ξέρω γω. Και αυτόματα ήρθε μήνυμα ότι είμαι ήδη στην ουρά και ουσιαστικά να μην στέλνω αλλά μέιλ μέχρι να απαντήσουν, αυτό εννοούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εχω νεα.Οπως ειπα χτες μιλησα στο λαιβ τσατ με μια γλαστρα, μου εστελνε αυτοματοποιημενες απαντησεις και copy paste και μου ειπε να επικοινωνησω με μειλ.Σημερα ξυπνησα νωρις για καποιες υποχρεωσεις,και για πλακα δοκιμασα να ανοιξω το λαιβ τσατ τους,και οντως γινοταν.Επεσα σε εναν τυπο του ειπα το προβλημα και μου ειπε να περιμενω.Μετα απο κανα 10λεπτο μου εστειλε μηνυμα οτι δεν μπορει να λυθει το προβλημα μεσω τσατ.Αμεσως του ειπα οτι μεσω μειλ δεν εχω παρει ποτε απαντηση και ετσι ειπε οτι θα επικοινωνησει αυτος μαζι τους για μενα.Περιμενα ΠΟΛΥ ΩΡΑ,σιγουρα 50 λεπτα,και καπου εκει μου ειπε να κλεισω και θα μου στειλει μειλ με την απαντηση τους μεσα σε μια ωρα,οταν τον ρωτησα σιγουρα ειπε ''i promise''.Εκει που ημουν ετοιμος να κλεισω το τσατ εστειλε μηνυμα οτι μολις του απαντησαν,και οτι η αναληψη ειναι σε εκτελεση.Οντως κοιταξα ενω μιλουσαμε στο cashier και η αναληψη απο κοκκινη εγινε πρασινη.Τωρα θα εκτελεστει δεν θα εκτελεστει,δεν το γνωριζω.Επεσα σε φιλοτιμο παλικαρι στο λαιβ τσατ και βοηθησε.Προσπαθηστε και εσεις και πατηστε λιγο στο συναισθημα,οτι ειναι χριστουγεννα κλπ,και εμενα αυτος ετοιμος να με κλεισει ηταν στο 10λεπτο.Συνολικα η συνομιλια κρατησε σιγουρα μια ωρα και δεκα λεπτα,αλλα κατι βγηκε τουλαχιστον.

 

Οδηγιες για να ανοιξετε το λαιβ τσατ.

1)γυρνας την γλωσσα παιχνιδιου απο τις ρυθμισεις σε αγγλικα,πατας εφαρμογη ΚΑΙ οκ.

2)κλεινεις την πλατφορμα και την ξαναανοιγεις για να ενημερωθει.

3)Πατας οντας συνδεδεμενος το ''HELP?''

4)Πατας contact us

5)Συμπληρωνεις την φορμα ΚΑΝΟΝΙΚΑ για το προβλημα που σε αφορα πχ withdraws πανω και withdraws policy κατω.

6)Με το που πατηθει και το δευτερο κουτακι ΕΑΝ υπαρχουν εκπροσωποι διαθεσιμοι στο λαιβ τσατ ΑΥΤΟΜΑΤΑ πεταγεται ενα παραθυρο που σε ρωταει πως θες να επικοινωνησεις μαζι τους με live chat η με φορμα επικοινωνιας.Αν πατησεις λαιβ τσατ σου βγαζει παραθυρο συνομιλιας και σε 1 λεπτο ερχεται εκπροσωπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανε δουλειά το παλικάρι, μόλις εγκρίθηκε η ανάληψη, τώρα ειναι θέμα τράπεζας θα κάνουμε κάνα δώρο τουλαχιστον. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρονης είπε:

Εμένα πάλι το live chat δεν μου το εμφανίζει πουθενα ..

Το βγάζει οπότε να ναι και το εξαφανίζει οπότε να ναι. Ούτε εγώ γνώριζα την ύπαρξη του σε ένα ξενο φόρουμ το διάβασα. Δοκίμαζε σε άκυρες ώρες. 7 το πρωι τους βρήκα εγώ. Αν κάνεις τα βήματα που λέω και υπάρχει διαθέσιμος στο τσατ θα στον βγάλει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sitas να σε ρωτησω 2 πραγματακια φιλαρακι? η αναληψη ειναι τωρα πρασινη . αρα ξεκινησε εκ νεου η επεξεργασια που διαρκει max 72 ωρες. σου ηρθε νεο mail απο αυτους? δεν ελαβες mail οτι την εχουν εκρινει ? πως λες ειναι θεμα τραπεζας τωρα? ο χρονος της τραπεζας ξεκιναει απο την ωρα του σου στελνουν mail οτι την εχουν στειλει στη τραπεζα.οταν εμφανιστηκε πρασινο το πλαισιο , ειχες δικαιωμα ακυρωσης της αναληψης? καλα ξεμπερδεματα παντως και ας ελπισουμε να τους πετυχουμε κι εμεις καποια στιγμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η victory είπε:

sitas να σε ρωτησω 2 πραγματακια φιλαρακι? η αναληψη ειναι τωρα πρασινη . αρα ξεκινησε εκ νεου η επεξεργασια που διαρκει max 72 ωρες. σου ηρθε νεο mail απο αυτους? δεν ελαβες mail οτι την εχουν εκρινει ? πως λες ειναι θεμα τραπεζας τωρα? ο χρονος της τραπεζας ξεκιναει απο την ωρα του σου στελνουν mail οτι την εχουν στειλει στη τραπεζα.οταν εμφανιστηκε πρασινο το πλαισιο , ειχες δικαιωμα ακυρωσης της αναληψης? καλα ξεμπερδεματα παντως και ας ελπισουμε να τους πετυχουμε κι εμεις καποια στιγμη. 

7 η ωρα το πρωι η αναληψη ηταν κοκκινη.μετα την επικοινωνια μου μαζι τους που ολοκληρωθηκε καπου 8 και μιση εγινε πρασινη και μπηκε σε διαδικασια αυτο με τις 72 ωρες.11 η ωρα το πρωι ηρθε μειλ οτι εστειλαν την αναληψη στην τραπεζα.6 η ωρα το απογευμα τα λεφτα μπηκαν στην τραπεζα.ναι οταν εμφανιστηκε το πρασινο πλαισιο μου εδινε διαδικασια ακυρωσης αλλα δεν το ακυρωσα το αφησα κανονικα μεχρι να μου στειλουν μειλ οτι την εστειλαν στην τραπεζα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...