Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Εκκρεμής ανάληψη από πόκερσταρς


Χρονης

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρονης είπε:

Από υπολογιστή μπαίνεις η κινητό; Εγώ προσπαθώ όλη μέρα κ δεν βγάζει τίποτα από κινητό 

απο υπολογιστη παντα. να και τωρα που μπηκα ανοιχτο ηταν το τσατ.πατα στα δυο πεδια withdraw και κατω withdraw options.με αλλους συνδυασμους δεν βγαζει το λαιβ τσατ.οτι ναναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα εκανα οπως εγραψε ο φιλος sitas, και μαλιστα πετυχα και ελληνα τον Κωνσταντινο. τωρα που γραφω 23,55 μολις τελειωσα απο το chat. χρωσταω κερασμα και στους 2 φιλους , στο χρονη για  τη δημοσιοποιηση και στο sita για την επιλυση. στειλτε  pm να κανονιστουμε

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...
στις On 17/12/2019 at 12:59 ΜΜ, ο/η Χρονης είπε:

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να σας ρωτήσω . Έχω κάνει μια ανάληψη από την ποκερσταρς από 28/11 κ από τότε ακόμη δεν έχουν μπει τα χρήματα . Φαίνεται εκκρεμή η ανάληψη κ κόκκινη . Τι μπορεί να φταίει ;

Φίλε μου καλησπέρα μπορείς να μου πεις πως έλυσες τ πρόβλημα σου με τν ανάληψη έχω κάνει ανάληψη από τς 28 και ακόμα κόκκινο είναι.βεβαια τ Σάββατο τους έστειλα όλα τ στοιχεία μ για ταυτοποίηση για πλέον απαιτούνε τ στοιχεία πρώτα και μετά αναλήψεις.εσυ πως τ έλυσε το θέμα σου.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...