Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Πρόβλημα ανάληψης και ταυτοποίησης Pokerstars


Seragoulis

Recommended Posts

Καλησπέρα, μιας και δοκίμασα τα πάντα είπα να απευθυνθώ και εδώ μήπως ξέρει κανείς κάτι παραπάνω.. Έκανα λογαριασμό στην Pokerstars και έπαιζα με εικονικά χρήματα.. Μερικές μέρες μετά έκανα μια κατάθεση και κέρδισα ένα μικρό ποσο, 75€ για την ακρίβεια, και έκανα αίτημα ανάληψης. Επειδή όμως δεν είχα κάνει ταυτοποίηση του λογαριασμού με ενημέρωσαν ότι πρέπει να στείλω τα απαραίτητα αποδεικτικά το οποίο και έκανα αμεσα. Όλα αυτά έγιναν 14 Ιανουαρίου. Έκτοτε δεν απαντούν σε κανέναν mail, δεν ξέρω αν η ταυτοποίηση ήταν επιτυχής η όχι και τα λεφτά έχουν δεσμευτεί. Επίσης δεν μπορώ να κάνω αλλαγή διεύθυνσης για να προσκομίσω αλλού τύπου έγγραφο μήπως ο λογαριασμός του τηλεφώνου δεν τους κάλυπτε γιατί αναφέρει ότι υπάρχει ανάληψη σε αναμονή. Ούτε ακύρωση ανάληψης γίνεται. Και το χειρότερο μου ήρθε mail στις 26 Ιανουαρίου λέγοντας πως αν δεν γίνει ταυτοποίηση του λογαριασμού θα κλείσει. 30 Ιανουαρίου σήμερα και ακόμα καμία απάντηση. Υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω εκτός του να περιμένω? Επίσης η ανάληψη έχει αιτηθεί μέσω Skrill όπου έχω ενεργό λογαριασμό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Seragoulis είπε:

 

Φίλε μου καλημέρα..Το έχω ξανα γράψει και σε άλλο πόστ...Μην στέλνεις πολλά email θα στο πούνε και αυτοί καθυστερούν με multi emails,'αρα υπομονή και δευτερη λυση...Πατάς στο Contact support βγάζει την κλασική φόρμα επικοινωνίας κ αφού επιλέξεις το category και sub- category.. βγάζει και chat... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Θα δοκιμάσω και εγώ μήπως καταφέρω να επικοινωνήσω μέσω live chat! Αν υπάρξει κάποια εξέλιξη θα σας ενημερώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η sitas είπε:

παιδια για οποιον εχει προβλημα με αναληψη εδω πως λυθηκε το δικο μου θεμα και αλλων 2 παιδιων στο τοπικ 

 

Χίλια ευχαριστώ παιδιά! Κατάφερα να μιλήσω σε live chat και το πρόβλημα λύθηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 mail μονο μην στέλνεις συνέχεια,το live chat είναι λίγο "κρυμμένο" έιτε απo το app της pokerstars για smartphone είτε απο Pc..Από smartphone λοιπόν πας settings & tools,support,contact support,category withdrawls,sub category withdrawal assistance κι σου βγάζει chat..Από το pc πας more,help,contact us σου βγάζει την ίδια φόρμα συμπληρώνεις τα ίδια όπως και πάνω withdrawls και withdrawal assistance και σου βγάζει chat..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε μου άνοιξα τον λογαριασμό 12 Γενάρη. Έπαιξα κανονικά, 13 μου τον πάγωσαν μου στέλνουν mail κάθε Δευτέρα για ταυτοποίηση, έχω στείλει 5 φορές τα δικαιολογητικά δεν μου απαντανε καν. Δεν μπορώ να μπω στον λογαριασμό μου όποτε το live chat δεν μου ανοίγει. Έχει πάθει κάποιος το ίδιο? Μου φαίνεται θα χάσω τα λεφτά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/2/2020 at 11:33 ΜΜ, ο/η Bigbl είπε:

παιδια καλησπερα. εχω το ιδιο θεμα δεν μου εχουν απαντησει και εχω 550€ μεσα στον λογαριασμο. το live chat δεν το βρισκω.

Ο μόνος τρόπος που δούλεψε για μένα ήταν ο εξής:

Μπαίνεις στην εφαρμογή και αλλάζεις τη γλώσσα στα αγγλικά. Πατάς settings, support, contact support, category: withdrawals και subcategory: first withdrawal

Και σου εμφανίζει το live chat. Αν δεν εμφανιστεί κάνε ξανά την διαδικασία απ' την αρχή. Κάποια στιγμή θα εμφανιστεί

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...