Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Εχω πρόβλημα με τν PokerStars


Vagg83

Recommended Posts

Παιδιά χρειάζομαι μια βοήθεια από κάποιον που γνωρίζει ζήτησα μια ανάληψη από τν εταιρία τς PokerStars και μου τν έχει σε εκκρεμότητα και δεν μου απαντάνε στ email μου τώρα και τρεις μέρες.το μόνο που θεωρώ ως λάθος μου είναι επειδή όταν τους έκανα κατάθεση επειδή είχα πρόβλημα με τ κάρτα χρεισιμοποιησα τν paysafe αλλά με κωδικό ενός φίλου και δε ξέρω αν αυτό δε τ δέχονται...σας παρακαλώ μια βοήθεια είναι ανάγκη.τ λέτε να γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω γιατί το έχω κάνει πολλές φορές με τις γυναίκας μου το λογαριασμό τηςpaysafe.πριν ένα μήνα ακριβώς και έγινε ανάληψη κανονικά σε 10λεπτα ήταν στο λογαριασμό μου στηνskrill όμως.Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει τιποτα τώρα.Ενημερωσε αμα σε κάνουν στραβή να ξέρουμε να μην την πατήσουμε κι εμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Ακόμα έχουν σε εκκρεμότητα τν εξαργύρωση μου σήμερα θα στείλω πάλι email εντωμεταξύ θελω να κάνω και δεύτερη ανάληψη κ μου λένε έχετε εκκρεμότητα τν πρώτη όποτε δε μπορείτε.δε ξέρω τ να κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

24 ωρες θελει μετα τη τελευταια καταθεση για να κανεις αναληψη παιδια οκοι εχουν προβληματα στις αναληψεις για να μπεις στη διαδικασια να τα ξαναπαιξεις γιαυτο εχουν βαλει και 24 ωρες να περιμενεις...ειναι λιγο απατεωνες

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Rasta2019 είπε:

24 ωρες θελει μετα τη τελευταια καταθεση για να κανεις αναληψη παιδια οκοι εχουν προβληματα στις αναληψεις για να μπεις στη διαδικασια να τα ξαναπαιξεις γιαυτο εχουν βαλει και 24 ωρες να περιμενεις...ειναι λιγο απατεωνες

 

48 ώρες είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

48 ώρες μετα την τελευταία κατάθεση μπορείς να κάνεις ανάληψη,από εκεί και πέρα τα κάνουν αυτά... μην στέλνεισ πολλά email,θα σου στείλουν ότι επιβαρύνεις την καθυστέρηση λόγο "multiemails",όσο αναφορά την paysafe δεν παίζει ρόλο και το όνομα του γείτονα να είναι το paysafecard...Υπομονή το μόνο που μπορεις να κάνεις είναι να τους μιλήσεις απο την ειδική φόρμα μέσα απο το site βγάζει chat στο withdraw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Dennis88 μια ερώτηση θελω ακόμα  χθες κατάφερα και έκανα άλλη μια καλή βραδιά στ PokerStars τους έστειλα τ Σάββατο όλα τα στοιχεία μ για ταυτοποίηση στοιχείων γιατί μου είχαν κολλήσει μια ανάληψη σε εκκρεμότητα.τωρα μέσα έχω ένα αρκετά σεβαστώ ποσό υπάρχει περίπτωση να τ χάσω να φάω κάποια τάπα από αυτούς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η ΜΑΡΑΚΗΣ Ευάγγελος είπε:

Καλησπέρα Dennis88 μια ερώτηση θελω ακόμα να σου κάνω είμαι η besposXXX χθες κατάφερα και έκανα άλλη μια καλή βραδιά στ PokerStars τους έστειλα τ Σάββατο όλα τα στοιχεία μ για ταυτοποίηση στοιχείων γιατί μου είχαν κολλήσει μια ανάληψη σε εκκρεμότητα.τωρα μέσα έχω ένα αρκετά σεβαστώ ποσό υπάρχει περίπτωση να τ χάσω να φάω κάποια τάπα από αυτούς?

Kαλημέρα φίλε μου καταρχήν συγχαρητήρια,μην φοβάσαι δεν χάνεις τίποτα είναι σύνηθες φαινόμενο αυτές οι καθυστερήσεις....Υπομονή και μην στέλνεις email...Προσπάθησε μόνο να επικοινωνήσεις μαζι τους απο την ειδικη φόρμα της Pokerstars βγάζει livechat και νομίζω άμεσα θα στο λύσουν το θέμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και σε ευχαριστώ.τους έστειλα τα στοιχεία μου όπως σου είπα και σήμερα μου είπαν το σχετικό μήνυμα ότι μου έμειναν 15 μέρες αλλιώς θα μου κλείσουν το λογαριασμό.σαν να μη θέλουν να μου προχωρήσουν τν ταυτοποίηση στοιχείων μου φαίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η ΜΑΡΑΚΗΣ Ευάγγελος είπε:

Καλημέρα και σε ευχαριστώ.τους έστειλα τα στοιχεία μου όπως σου είπα και σήμερα μου είπαν το σχετικό μήνυμα ότι μου έμειναν 15 μέρες αλλιώς θα μου κλείσουν το λογαριασμό.σαν να μη θέλουν να μου προχωρήσουν τν ταυτοποίηση στοιχείων μου φαίνεται 

Δεν ισχύει,σε όλους αυτό γίνεται...Μίλησε τους μεσω της φορμας τους πήγαινε στο help θα σου βγάλει την γνωστή φόρμα επέλεξε withdrawals και sub withdrawal options κ θα σου βγάλει chat το οποίο προτείνουν οι ίδιοι λόγω πολλών email κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dennis88 είπε:

Δεν ισχύει,σε όλους αυτό γίνεται...Μίλησε τους μεσω της φορμας τους πήγαινε στο help θα σου βγάλει την γνωστή φόρμα επέλεξε withdrawals και sub withdrawal options κ θα σου βγάλει chat το οποίο προτείνουν οι ίδιοι λόγω πολλών email κλπ...

Σε ευχαριστώ. Αυτό θα κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...