Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

bwin Ιστορικό Χεριών


pokerkey

Recommended Posts

Οχι δεν μπορεις, απο οσο ξερω. Μονο η partypoker σου δινει την επιλογη να κατεβασεις τα χερια σου και να τα περασεις στο pokertracker/holdem manager. Καλο θα ηταν ολοι οσοι παιζουν bwin και sportingbet, να στειλουν mail στο support για να διαμαρτυρηθουν και να ζητησουν αυτη τη δυνατοτητα, γιατι ειναι τουλαχιστον αδικο αλλοι να εχουν ιστορικο και αλλοι να μην μπορουν να δουν καν πως πανε και αν κερδιζουν το game η οχι. Φοβαμαι οτι αν δεν τους κανουμε να ξυπνησουν, δε θα μπορεσουμε να ξαναδουμε Hand Histories...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα και να πω ότι τους έστειλα. Η απάντηση ήταν ότι αυτή την στιγμή δεν γνωρίζουν αν θα επιτρέψουν στο άμεσο μέλλον αυτή την δυνατότητα. 

Αν δω ότι δεν γίνεται τίποτα μετά από ένα διάστημα θα τους ξαναστείλω.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Εγω τι να πω που επαιζα στο ζουμ της bwin/party και δεν μου ανοιγε καθολου το ιστορικο? Σταματησα και ο υπαλληλος τους μου ελεγε παιξε παιξε θα στρωσει κ δεν εστρωνε τιποτα κ εχασα! Κανονικα θα επρεπε να με αποζημιωσουν κ μετα μου ελεγαν ασυναρτησιες κ τους εστειλα στον αγυριστο,τους εκλεισα,τουλαχιστο η pokerstars δεν κανει τετοια καραγκιοζιλικια. Και με πιεζε ο χρονος να κανω τις αποστολες για να παρω το μπονους,τα λαμογια το ηξεραν και επειδη δεν εχανα μου εκλεισαν το ιστορικο,ημουν ο πρωτος που επαιζε ζουν στην ποκερσταρς ,οταν ξεκινησε το ζουμ και επαιξα πανω απο 500 000 παρτιδες η κολοπετινιτσα η party poker δεν ηξερε καν τι ειναι ζουμ,ειναι κουτοπονηρη εταιρια που πιστευω θα διαλυθει σε λιγα χρονια,κανουν ισως και συντεχνιες οι υπαλληλοι της με καποιους παικτες για αυτο κ μου κλεισαν το ιστορικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

Καλημέρα σε όλους, είμαι νέο μέλος, συγχαρητήρια για το forum, άνοιξα λογαριασμό στην bwin, λόγω του ορίου των τραπεζιών  στα τέσσερα στην Pokerstars. Γνώριζα ότι δεν επιτρέπεται το HUD, μπορεί να πεις θεμιτό, αλλά το hand hisrory, γιατί δεν παρέχεται? Επικοινώνησα μαζί τους, λέγοντάς τους ότι το hand history δίνεται κανονικά από την Partypoker στο εξωτερικό. Μου είπαν απλά ότι παρέχεται online, το οποίο όπως καταλαβαίνετε δεν βοηθάει. Μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...