Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Προσφορα για την πλατφορμα της ποκερμπρος.


arvan19855

Recommended Posts

Γεια χαρα σε ολους.Οσοι ενδιαφερονται να δοκιμασουν την πλατφορμα ποκερμπρος μπορουν να επικοινωνησουν μαζι μου.Συνοπτικα η προσφορα περιλαμβανει:

  1. Επιστροφη προμηθειας απο 20% εως 50%+ αναλογως τις ωρες παιχνιδιου σε εβδομαδιαια βαση.
  2. Μπονους αρχικης καταθεσης 100% εως 100 usd το οποιο θα απελευθερωνεται σε δοσεις των 10usd για καθε 100 usd προμηθεια.
  3. 1 ωρα coaching για καθε 500 usd προμηθεια.Το coaching θα γινεται απο εμενα μεσω skype.Πληροφοριες σχετικες οπως γραφηματα pt4 κτλ,με ιδωτικο μηνυμα για οποιον ενδιαφερεται.
  4. Παροχη δωρεαν εκπαιδευτικου υλικου( excel charts,training videos etc)  θα δινεται προοδευτικα αναλογως με το επιπεδο αφοσιωσης.
  5. Εξαιρετικο επιπεδο αξιοπιστιας,το κλαμπ με το οποιο συνεργαζομαι εχει απολυτα στενη σχεση με τον ιδιοκτητη ολοκληρης της ενωσης.Αυτο μας εξασφαλιζει απολυτα ασφαλεια και ταχυτητα στις πληρωμες.Σε οτι αφορα εμενα,παρολο που δεν ειμαι αρκετα ενεργος στα φορουμς,μπορειτε να ανατρεξετε σε παλιοτερες δημοσιευσεις σχετικα με το staking/coaching,οταν ακομη ημουν coach στους spinbeasts.

Η συγκεκριμενη προσφορα αφορα ολους οσους θελουν να δοκιμασουν την πλατφορμα ποκερμπρος και ταυτοχρονα να εξελιχθουν ως παιχτες στα παιχνιδια μετρητων.

Για οποιον ενδιαφερεται,μπορει να επικοινωνησει μαζι μου με προσωπικο μηνυμα εδω η εναλλακτικα μεσω εμαιλ: giantsinn@hotmail.com.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...