Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

αρνητικό υπόλοιπο (?)


elisabeth

Recommended Posts

Καλησπέρα, ήθελα τη βοήθειά σας αν κάποιος γνωρίζει. 

Τελευταία φορα που μπήκα στην pokerstars ηταν νομίζω το Μάρτιο. Όταν προσπάθησα να μπω παλι κανα 2 μήνες μετά μου ζητούσε ενα 4ψηφιο pin το οποίο δεν εχω ιδέα ποιο ήταν κ ζήτησα να μου αποσταλεί με email το οποίο δεν ήρθεκ Ποτέ. Προσπάθησα αρκετες φορές. Πριν κανα μήνα εστειλα mail στο support κ μου απάντησαν οτι η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μου δεν υπαρχει στην εταιρία (?) Θεώρησα οτι το πρόβλημα ηταν της Microsoft κ του λογαριασμού μου εκει. Χθες λοιπον μου ηρθε ενα mail απο τη διεύθυνση security@starsaccount.com κ μου έλεγε οτι εχω αρνητικό υπόλοιπο πανω απο 2Κ κ να το τακτοποιήσω. 

Τι φάση? Τι αρνητικό υπόλοιπο? Με paysafe παιζω κ 2Κ εχω παίξει στο σύνολο οσο έχω το λογαριασμό. 

Εχω στείλει ενα καρο mail δεν απαντάει κανενας.

Ξέρει κάποιος να βοηθήσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η elisabeth είπε:

Καλησπέρα, ήθελα τη βοήθειά σας αν κάποιος γνωρίζει. 

Τελευταία φορα που μπήκα στην pokerstars ηταν νομίζω το Μάρτιο. Όταν προσπάθησα να μπω παλι κανα 2 μήνες μετά μου ζητούσε ενα 4ψηφιο pin το οποίο δεν εχω ιδέα ποιο ήταν κ ζήτησα να μου αποσταλεί με email το οποίο δεν ήρθεκ Ποτέ. Προσπάθησα αρκετες φορές. Πριν κανα μήνα εστειλα mail στο support κ μου απάντησαν οτι η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μου δεν υπαρχει στην εταιρία (?) Θεώρησα οτι το πρόβλημα ηταν της Microsoft κ του λογαριασμού μου εκει. Χθες λοιπον μου ηρθε ενα mail απο τη διεύθυνση security@starsaccount.com κ μου έλεγε οτι εχω αρνητικό υπόλοιπο πανω απο 2Κ κ να το τακτοποιήσω. 

Τι φάση? Τι αρνητικό υπόλοιπο? Με paysafe παιζω κ 2Κ εχω παίξει στο σύνολο οσο έχω το λογαριασμό. 

Εχω στείλει ενα καρο mail δεν απαντάει κανενας.

Ξέρει κάποιος να βοηθήσει? 

Αν έχεις κερδίσει κάποια στιγμή κάποιο έπαθλο,δεν έχει φορολογηθεί!έτσι έχει δημιουργηθεί το αρνητικό υπόλοιπο. Εγώ για παράδειγμα είχα αυστριακό acount, το οποίο μετατράπηκε σε ελληνικό!πριν γίνει η αλλαγή από ελλαδα-Αυστρια είχα έπαθλο 5Κ  εκείνη την ημέρα κ κατά τη διάρκεια της ημέρας το acount  μου άλλαξε location! Όταν ξαναγύρισε σε Ελλάδα το location μου,είχα αρνητικό υπόλοιπο 1000 ήταν φόροι για εκεινο το session πριν την αλλαγή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαίνω τι λες αλλα δεν εχω κερδίσει τελευταία κάποιο έπαθλο που η φορολογία του να είναι πανω απο 2Κ .δεν ειναι καθόλου Λογικο. Επίσης δεν εχω φύγει απο τη χώρα. Αποκλείεται να εχει γινει παραβιαση του λογαριασμού μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...