Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Πάγωμα λογαριασμου


Stab1985

Recommended Posts

Καλησπέρα σας μου έχει παγώσει η ποκερσταρς τον λογαριασμό ενώ έπαιζα κανονικά επειδή τους έκανα κάποια παράπονα για τα bad beats. Μπορείτε να με βοηθήσετε γιατί έχω κεφάλαια μέσα και δεν θέλω να χαθούν είχα κάνει κατάθεση 400 ευρώ και τώρα έχω μέσα 305.12 δολάρια. Ξέρει κανείς τι γίνετε σε αυτήν την περίπτωση? Σας ευχαριστώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου έχουν απαντήσει ακόμη για ποιο λόγω πάγωσαν τον λογαριασμό. Το κακό είναι ότι έκανα κατάθεση 400 ευρώ και έχω περίπου  250 ευρώ  ακόμη μέσα. Τους είχα κάνει παράπονα γιατί δεχόμουν πολλά bad beats  και είχα χάσει αρκετά χρήματα των τελευταίο καιρό στο πόκερ και στοιχηματικα. Το μόνο που θέλω είναι να μου βάλουν τα χρήματα στον λογαριασμό μου τον τραπεζικό γιατί τα είχα κάνει κατάθεση όπως σου είπα  και δεν με παίρνει να τους τα αφήσω μέσα είναι πόσο 250 ευρώ 305 δολάρια. Οπότε αν ξέρεις και μπορείς να με βοηθήσεις πες μου τι πρέπει να κάνω για να μου βάλουν τα χρήματα μου εστω στο τραπεζικό λογαριασμό μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

Θα μπορούσα να ρωτήσω πως τοποθετηθήκατε επί του θέματος στο email ; 

Εχετε στείλει και στο παρελθόν ανάλογα μηνύματα ;

Διατηρούσατε στο παρελθόν λογαριασμό στην Pokerstars με τα ίδια στοιχεία  ('Ονομα/email κτλπ)  που είχατε κάνει οικιοθελώς απενεργοποίηση για να μην συμμετέχετε σε παίγνια ;

Θεωρώ ότι για τα χρήματα σας δεν θα πρέπει να ανησυχείτε ακόμα και στην χείροτερη έκβαση της κατάστασης.

Από τα στοιχεία που μας δίνετε και αν το "πάγωμα"  ήρθε ως απάντηση στο email ο αχίλλειος ίσως είναι το επικοινωνιακό κομμάτι.

Φιλικά ΤΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...