Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Πληροφορίες για Pokerbros


viator

Recommended Posts

Καλημέρα, παίζω χρόνια στην Pokerstars και σκέφτομαι να ξεκινήσω στην Pokerbros. Ξέρω ότι πρέπει να συνεργαστεις με κάποιον για να παίξεις με πραγματικά χρήματα. Έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο site ή κάποιο άλλο τρόπο;  Υπάρχουν και δύο άλλες παρόμοιες εφαρμογές από ότι ξέρω, η ποιο κατάλληλη είναι η Pokerbros ;

Παίζω holdem, Omaha PLO, αλλά η αγαπημένη μου βαριαντα είναι OMAHA HI LO.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η zoomaster είπε:

steile inbox file kaliteri epilogi i gg poker min asxoleisai me fake etaireies iparxoun poli pio kales epiloges

gg poker πως θα παιξει απο Ελλαδα??ξερω βεβαια καποιες δυνατοτητες μεσω agend αλλα κατα ποσo ειναι οκ σε μεγαλα ποσα αναληψεων δεν το γνωριζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/4/2021 at 2:00 ΜΜ, ο/η balrog1 είπε:

gg poker πως θα παιξει απο Ελλαδα??ξερω βεβαια καποιες δυνατοτητες μεσω agend αλλα κατα ποσo ειναι οκ σε μεγαλα ποσα αναληψεων δεν το γνωριζω

mono mesw agent mporeis inbox gia perisoteres plirofories, oloi oi ellines pou paizoun kai kanoun megales epitixies ara kai megales analipseis stin gg etsi ginontai den iparxei kapoio provlima me kanenan opws oloi xeroume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...