Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Americas Card room


Cynergy

Recommended Posts

Ναι, το americas cardroom δεν εχει τοσους πολλους παιχτες οσους η pokerastars αλλα δεν εχει φορους και μπορεις να κανεις αναληψη και με crypto.Tο rakeback νομιζω ειναι περισσοτερο στο americas cardroom

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας. Σκέφτομαι κι εγώ να παίξω στο ACR αλλά επειδή όσον αφορά τις καταθέσεις δε θέλω να ασχοληθώ με bitcoin κλπ. κι ούτε η δυνατότητα με paysafe υπάρχει. Γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να καταθέσουμε με τραπεζική μεταφορά η visa/mastercard από τις ελληνικές τράπεζες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γινεται με visa και mastercard.Αν χρησιμοποιησεις visa θα σου παρουν φορο 10% γιαυτο καλυτερα χρησιμοποιησε mastercard.Επισης παιρνουν ενα ευρω για να γινει η μετατροπη ευρω σε δολλαρια.Ομως αν θες να κανεις αναληψη δεν υπαρχει τραπεζικη μεταφορα και αφου δεν θες να ασχοληθεις με crypto η bitcoin ο μονος τροπος ειναι η ecopayz η οποια ειναι κατι σαν την neteller,υπαρχει και paper check το οποιο δεν ξερω πως λειτουργει.Προσωπικα θα σου προτεινα να μεταφερεις τα λεφτα με κρυπτονομισματα μεσο binance δεν ειναι δυσκολο και δεν κραταει σχεδον καθολου φορο σε αντιθεση με την ecopayz που κραταει 3% νομιζω.Αμα τελικα καταθεσεις με καρτα θα πρεπει να την επαληθευσεις γιατι δεν σε αφηνει να κανεις αναληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ferocious είπε:

Γινεται με visa και mastercard.Αν χρησιμοποιησεις visa θα σου παρουν φορο 10% γιαυτο καλυτερα χρησιμοποιησε mastercard.Επισης παιρνουν ενα ευρω για να γινει η μετατροπη ευρω σε δολλαρια.Ομως αν θες να κανεις αναληψη δεν υπαρχει τραπεζικη μεταφορα και αφου δεν θες να ασχοληθεις με crypto η bitcoin ο μονος τροπος ειναι η ecopayz η οποια ειναι κατι σαν την neteller,υπαρχει και paper check το οποιο δεν ξερω πως λειτουργει.Προσωπικα θα σου προτεινα να μεταφερεις τα λεφτα με κρυπτονομισματα μεσο binance δεν ειναι δυσκολο και δεν κραταει σχεδον καθολου φορο σε αντιθεση με την ecopayz που κραταει 3% νομιζω.Αμα τελικα καταθεσεις με καρτα θα πρεπει να την επαληθευσεις γιατι δεν σε αφηνει να κανεις αναληψη

Πολύ κατατοπιστικος ferocious, ευχαριστώ πολύ. Λίγο χάος μου φαίνονται αυτά με τα crypto δεν έχω ασχοληθεί καθόλου. Ίσως μελλοντικά γιατί όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα στην αρχη ετσι μου φαινοταν αλλα δεν ειναι κατι ,απλα αγοραζεις το crypto και  τα στελνεις στην διευθυνση που σου λεει η acr αμα θες βοηθεια στειλε dm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδερφε μου μπορεις να εποικηνωνησεις και με καποιον απο τους Ελληνες στριμερ σιγουρα θα σε βοηθησουν. επισης θα τους βοηθησεις στην δουλεια τους και θα εχεις και περισσοτερα μπονους.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ferocious σε ποσο καιρο μπαινουν τα χρηματα με ecopayz??πανω κατω,απλως επειδη δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει και μολις εκανα λογαριασμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η svouras είπε:

αδερφε μου μπορεις να εποικηνωνησεις και με καποιον απο τους Ελληνες στριμερ σιγουρα θα σε βοηθησουν. επισης θα τους βοηθησεις στην δουλεια τους και θα εχεις και περισσοτερα μπονους.

 

ναι αμα δεν εχετε κατεβασει ακομα την acr κατεβαστε την απο το link καποιου streamer και βαλτε και τον Bonus κωδικο για να παρετε 200% επιπλεον απο την πρωτη καταθεση.Το bonus δεν το παιρνετε κατευθειαν αλλα το ξεκλειδωνετε απο το rake των παιχνιδιων που παιζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η balrog1 είπε:

ferocious σε ποσο καιρο μπαινουν τα χρηματα με ecopayz??πανω κατω,απλως επειδη δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει και μολις εκανα λογαριασμο

δεν ξερω αδελφε δεν το εχω χρησιμοποιησει με crypto κανω τις συναλλαγες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...