Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ipoker


Tag1las

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα. Παίζω στο δίκτυο ipoker μέσω της bet365. Μπορείς να παίξεις κι από αλλους παροχους που τρέχουν στο ίδιο δίκτυο χωρίς να υπάρξουν επιπτώσεις; Από όσο ξέρω τρέχει και μέσω της netbet και τώρα από την νέα στην Ελλάδα Betsson. Είδα έχει καλό rakeback. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλημέρα σε όλους και καλή Χρονιά, με ενδιαφέρει και εμένα το ipoker, αν δεν κάνω λάθος επιτρέπει HUD και hand history. Έχετε κάποια άποψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μπορεις να παιξεις σε οσους παροχους ( skins) θελεις αλλα προφανως δεν μπορεις να παιζεις ταυτοχρονα και στους 2! Και αν καμια φορα ξεχαστεις και πας να ανοιξεις ταυτοχρονα τον δευτερο παροχο μην ανησυχεις σου πεταει παραθυρακι με σφαλμα.

Εχω δοκιμασει Netbet και Bet365 και επιτρεπουν κανονικα HUDS και εχουν Hand Histories!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η periergos είπε:

Ναι μπορεις να παιξεις σε οσους παροχους ( skins) θελεις αλλα προφανως δεν μπορεις να παιζεις ταυτοχρονα και στους 2! Και αν καμια φορα ξεχαστεις και πας να ανοιξεις ταυτοχρονα τον δευτερο παροχο μην ανησυχεις σου πεταει παραθυρακι με σφαλμα.

Εχω δοκιμασει Netbet και Bet365 και επιτρεπουν κανονικα HUDS και εχουν Hand Histories!

Έχει σίγουρα η bet 365 hand history??και ποιο hud επιτρέπει?? εκτός αν εννοείς το υποτιθέμενο δικό τους..με pt4 που προσπάθησα δεν μπόρεσα.. δεκτή όποια βοήθεια γτ μπορεί να κάνω καμιά βλακεία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PT4 χρησιμοποιω , δεν ξερω αν εχεις καποια ρυθμιση λαθος . Πρεπει να εχεις το δωματιο(BET365) στα αγγλικα για γλωσσα και απο το settings-->general επιλεγεις ''store hand history locally''. Και να προσεξεις και τις ωρες , στο bet365 εχω επιλεξει ζωνη ωρας WET αντι για local , στο PT4 στο ipoker network αφηνεις την ζωνη ωρα στο default αν την εχεις πειραξει..

Αν εχεις ζωνη ωρας την local θα στα δειχνει ανακατεμμενα μετα τα χερια στο hud , το κακο ειναι οτι δεν θα υπολογιζεις σωστα την εναρξη του τουρνουα - αν παιζεις τουρνουα. Εμενα με ενοχλουσε να τα εχω ανακατα και το αλλαξα.

Παιζω στην ΒΕΤ365 εκδοση V.21.7.2.11. Αν τωρα κανεις κατι λαθος στο HUD και δεν διαβαζει τα hand histories καλο ειναι να ρωτησεις την εξυπηρετηση του PT4.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρατάει κανονικά τον φόρο που προβλέπεται, αλλά όχι αν ημέρα όπως στην pokerstars.. μόλις πχ τελειώσεις ένα τουρνουά και έχεις κασαρει 600€ σου κρατάει τον ανάλογο φόρο..μου έχει τύχει τέτοιο και μετά στην συνέχεια grindara twister και αν έχανα επειδή μου είχε κρατήσει φόρο και κατέβαινε το ημερήσιο κέρδος πλήρωνα λιγότερα.. δηλαδή άνοιγα πχ 6 τραπέζια 10€ και αντί να πληρώσω 60€ πλήρωνα 56€.. ενδεικτικά όλα αυτά.. έχει περίεργο τρόπο υπολογισμού του φόρου.. ελπίζω να έγινα κατανοητός..στην bettson λέει καλύπτει τον φόρο έως 500€.. αλλά δεν έχω παίξει ακόμα εκεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα σε όλους! Αυτή τη στιγμή παίζω  Pokerstars στο NL25, η  οποία το τελευταίο διάστημα έχει εξαιρετικό reward system. Σκέφτομαι να ανοίξω λογαριασμό και στο Ipoker μέσω της Betsson, γιατί υπάρχει ο περιορισμός στα τέσσερα τραπέζια στην Pokerstars, ώστε να αυξήσω το volume. Έχετε άποψη, είναι πιο soft το παιχνίδι στην Ipoker, σε σχέση με την PS?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/9/2022 at 10:39 ΜΜ, ο/η Captain_nek είπε:

Καλησπέρα σε όλους! Αυτή τη στιγμή παίζω  Pokerstars στο NL25, η  οποία το τελευταίο διάστημα έχει εξαιρετικό reward system. Σκέφτομαι να ανοίξω λογαριασμό και στο Ipoker μέσω της Betsson, γιατί υπάρχει ο περιορισμός στα τέσσερα τραπέζια στην Pokerstars, ώστε να αυξήσω το volume. Έχετε άποψη, είναι πιο soft το παιχνίδι στην Ipoker, σε σχέση με την PS?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Καλη περιπτωση για εξτρα -λιγα τραπεζια-αλλα πολυ σοφτ, για περισσοτερες πληροφοριες στειλε μου inbox

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...