Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

αδυναμια αναληψης χρηματων απο την pokerstars


kostasdrama1

Recommended Posts

παιδια εχω ενα πολυ σοβαρο προβλημα με την ποκερσταρς και θα ηθελα αν καποιος γνωριζει να με καθοδηγησει.την τελευταια εβδομαδα εχω κερδισει περιπου 140 χιλιαδες  δολλαρια τα οποια αρχισα να κανω αναληψη τμηματικα(περιπου 5-6 χιλιαδες καθε μερα).ξαφνικα χθες παγωσαν οι αναληψεις που ηταν σε εκρεμοτητα και η απαντηση τους ηταν οτι θελουν μια τυπικη επαληθευση των στοιχειων μου(τραπεζικο λογαριασμο-διευθυνση-ταυτοτητα).ενω τους εστειλα οτι εγγραφο χρειαζοταν αυτοι σταματησαν καθε επικοινωνια μαζι μου απο χθες το πρωι στις 9.τους εχω στειλει πανω απο 10 μειλς ρωτοντας τους τον λογο και γιατι δε μου απαντανε σε τοσα μυνηματα μου και απαντηση ακομα δεν εχω λαβει ενω πριν τις 9 το πρωι χθες μου απαντουσαν στο 5λεπτο.χρειαζεται να ανησυχω για κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο για τις νίκες, προφανώς κάνουν έλεγχο στον λογαριασμό σου για να δουν τυχόν παρατυπίες στο παιχνίδι σου.

Λογικά θα πάρει λίγες μέρες, δεν έχει νόημα να τους στέλνεις άλλα email, δεν θα σου απαντήσουν.

Μόνο υπομονή μπορείς να κάνεις.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που σου είπε πάνω κάτω κι ο RiverAllin… η αλήθεια είναι πως τα τελευταία χρόνια η επικοινωνία με την εταιρία είναι προβληματική, αλλά τα πολλά e-mails δεν βοηθάνε σε κάτι… Αν δεν έχεις κάποιο θέμα με το account ή το παιχνίδι σου θα τα πάρεις τα χρήματα, απλά με καθυστέρηση.

Κάποιοι παίκτες έχουν καταφέρει να μιλήσουν μέσω του live chat, προσπάθησε το

Πήγαινε στο help, θα σου βγάλει την γνωστή φόρμα, επέλεξε withdrawals και sub withdrawal options και θα σου βγάλει chat. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η kostasdrama1 είπε:

παιδια εχω ενα πολυ σοβαρο προβλημα με την ποκερσταρς και θα ηθελα αν καποιος γνωριζει να με καθοδηγησει.την τελευταια εβδομαδα εχω κερδισει περιπου 140 χιλιαδες  δολλαρια τα οποια αρχισα να κανω αναληψη τμηματικα(περιπου 5-6 χιλιαδες καθε μερα).ξαφνικα χθες παγωσαν οι αναληψεις που ηταν σε εκρεμοτητα και η απαντηση τους ηταν οτι θελουν μια τυπικη επαληθευση των στοιχειων μου(τραπεζικο λογαριασμο-διευθυνση-ταυτοτητα).ενω τους εστειλα οτι εγγραφο χρειαζοταν αυτοι σταματησαν καθε επικοινωνια μαζι μου απο χθες το πρωι στις 9.τους εχω στειλει πανω απο 10 μειλς ρωτοντας τους τον λογο και γιατι δε μου απαντανε σε τοσα μυνηματα μου και απαντηση ακομα δεν εχω λαβει ενω πριν τις 9 το πρωι χθες μου απαντουσαν στο 5λεπτο.χρειαζεται να ανησυχω για κατι?

Kallimera adelfe,apla min paizeis gia liges meres ,perimenoun na ta kouvadiaseis,se vlepw paizeis san trelos,an den exeis neteller vgale mia karta,se trapeza ellinikh ektamieueis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...