Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Poker στην Betsson, Γνώμες.


arrass

Recommended Posts

Σκέφτομαι να γραφτώ και στην BETSSON, Παίζω ήδη PokerStars και ggpoker. Παίζω ποιο πολύ omaha cash και τουρνουά holdem και omaha. Ποια είναι η γνώμη σας; 

Είναι στο ipoker network, αρα παίζεις και με άλλα Site, σωστά; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παίζεις και με άλλα site αν θέλεις κανονικά. Όπως novibet, bet365, netbet. Έχει καλό rakeback η betsson αλλά στις πληρωμές συνάντησαν φίλοι προβλήματα όπως κι εγώ. Σου προτείνω αν είναι να παίξεις να καταθέσεις λίγα χρήματα για αρχή και βλέπεις πως πάει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tag1las είπε:

Παίζεις και με άλλα site αν θέλεις κανονικά. Όπως novibet, bet365, netbet. Έχει καλό rakeback η betsson αλλά στις πληρωμές συνάντησαν φίλοι προβλήματα όπως κι εγώ. Σου προτείνω αν είναι να παίξεις να καταθέσεις λίγα χρήματα για αρχή και βλέπεις πως πάει. 

Ναι είδα τα ποστ στο φόρουμ, εγώ βέβαια είμαι recreational player, άρα μάλλον δεν θα κάνω ανάληψη τόσο συχνά. Τελικά έστω με προβλήματα πήρατε τα λεφτά σας;

Θέλω να δοκιμάσω μία από αυτές τις εταιρείες, προτείνετε κάποια άλλη;  Αν μοιράζονται την ίδια δεξαμενή παικτών, η αξιοπιστία και το rakeback είναι η διαφορά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με βομβαρδισμό μυνημάτων στην εξυπηρέτηση πελατών και απειλές για καταγγελία στην ΕΕΕΠ αναγκάστηκαν και τα δώσαν.

Η bet365 δεν έχει πρόγραμμα ανταμοιβής αλλά με τις αποστολές και τους τροχούς που προσφέρει μπορεί να λάβεις ένα ικανοποιητικό rakeback ανάλογα πόσο παίζεις βέβαια και σε καθημερινή βάση. Εχει υψηλότερη γκανιότα σε σχέση με τα άλλα brands της ipoker. Επίσης στο hold 'em στα cash games είναι πενταθέσια και τρέχει μόνο με παίχτες από την 365 , πολύ κακοί παίχτες στο λέω με βεβαιότητα.

Στη novibet που πρόσφατα πρόσθεσε ποκερ, έχει ένα ικανοποιητικό πρόγραμμα ανταμοιβής, μηνιαίο πάντα, αν και απαιτεί αν παίζεις micro υψηλό όγκο χεριών.

800ε rake 22% RB και 330e rake 17%  αν θυμάμαι καλά, και πάει έπειτα χαμηλότερα

Στις πληρωμές είναι άψογοι και οι δυο,

 

Για netbet δεν γνωρίζω καθόλου.

 

Γενικώς λέει πολύ για cash στο ipoker.. υψηλό traffic όλη μέρα και πολύ fish

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, θα διαλέξω novibet ή bet365. Το να είναι σωστές στις πληρωμές είναι ένα μεγάλο πλεονέκτημα. Μάλλον η novibet θα μου ταιριάζει περισσότερο, άρα θα δοκιμάσω πρώτα αυτήν. Αυτό για τους κακούς παίκτες στην bet365 ακούγεται ωραίο αλλά πιθανότατα θα είμαι ένας από αυτούς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...