Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΑΙΖΕΤΕ?


bosio

Recommended Posts

Καθημερινά σχεδόν παίζω στο PokerStars το οποίο θεωρώ μακράν το καλύτερο online poker room. Συχνά παίζω επίσης στο Partypoker, στην UltimateBet και στην FullTilt. Αραιότερα στα ευρωπαϊκά Ladbrokes, PokerinEurope και William Hill.

Είχα στο μυαλό μου παλιότερα να διοργανώσω ένα private tournament μόνο για Έλληνες παίχτες στο PokerStars μια και γνωρίζω αρκετούς από εκεί μέσα. Αν κάποια στιγμή το κάνω, θα ενημερώσω το forum για όσους θέλουν να συμμετάσχουν

Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: TheGamester, at: 11.07.06 13:49

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Εγώ πολύ μπετοτο και λιγο μπετ φεαρ και αυτό λογω ότι μου φάνηκαν πιο εύκολες στο χειρισμό είναι και αυτά τα αγγλικά στη μέση. Α και μια ερώτηση αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να ρωτήσω εδώ. Υπάρχει περίπτωση να μπαίνουν τίποτα χακερς ή να βάζουν οι εταιρίες κανένα εικονικό παίκτη και να κερδίζουν. Ακόμα εχω παρατηρήσει ορισμένες φορές να συνεργάζονται κάποιοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη την περιοδο παιζω μονο στο pokerstars. Εχω παιξει επισης:party poker, betoto,interpoker,cd poker. Θεωρω κορυφαιο το pokerstars απο την αποψη του ανταγωνισμου και της πληθωρας των τουρνουα.Θα παιξω και στο asteria poker κ στο bet24.com...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω επισης να υπενθυμισω στο φιλο μου το Στελιο(The_Gamester) να προχωρησουμε εκεινη τη σκεψη για πριβε τουρνουα (πρωταθλημα) στο pokerstars.. η σε οποιο site μπορει να διοργανωσει κατι τετοιο,αρκει φυσικα να μαζευτουμε ενας ικανοποιητικος αριθμος.Οσοι ενδιαφερονται ας επικοινωνησουν μαζι μου panagiotisnikolopoulos@hotmail.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ παίζω σε pokerroom και bwin.Γιατί πολλοί από εσάς θεωρείτε το PokerStars ως το καλύτερο? Το δοκίμασα μια φορά και βρήκα τα γραφικά του απαίσια και κουραστικά...Τώρα βέβαια ,περί ορέξεως....:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το PokerStars και τo PartyPoker είναι τα καλύτερα όσον αφορά το traffic, την ποικιλία των παιχνιδιών, την εξυπηρέτηση πελατών (εκεί οι Stars δεν έχουν αντίπαλο) και τις προσφορές στους νέους παίχτες. Αυτά τα σημεία είναι πολύ σημαντικότερα από τα γραφικά του software.

TheGamester

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιζω σε Party ως venily kai Stars ως venily19. Τις θεωρω μακραν τις καλυτερες του Online poker. Οσο για το τουρνουα πιστευω πως κατι τετοιο θα ειναι καλο να γινει στην Stars μιας και η εξηπηρετιση ειναι η καλυτερη που υπαρχει καθως επισης και, απο οτι διαβασα, οι περισσοτεροι παιζουν σε αυτη.

TheGamester ενας φιλος μου απο Stars μου ειχε πει πως ησουν ο αρχηγος της ελλαδας περσυ στο εθνικο πρωταθλημα που εγινε στην Stars. Ξερεις αν θα γινει και φετος κατι τετοιο και πως μπορω να συμμετεχω και γω σε αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

venily έγραψε:

TheGamester ενας φιλος μου απο Stars μου ειχε πει πως ησουν ο αρχηγος της ελλαδας περσυ στο εθνικο πρωταθλημα που εγινε στην Stars. Ξερεις αν θα γινει και φετος κατι τετοιο και πως μπορω να συμμετεχω και γω σε αυτο?

Έτσι είναι φίλε μου, ήμουν αρχηγός της ομάδας πέρσι όμως δεν καταφέραμε να πάμε και πολύ καλά. Η διοργάνωση αυτή γίνεται κάθε χρόνο και οι 2 από τους 5 παίχτες της ομάδας μπαίνουν από κάποια προκριματικά παιχνίδια heads up που διεξάγονται για κάθε χώρα ξεχωριστά λίγο πριν αρχίσουν οι αγώνες. Σε αυτά τα προκριματικά μπορείς αν θέλεις να συμμετέχεις και αν κερδίσεις, μπαίνεις στην ομάδα... Φέτος θα συμμετέχω κι εγώ σ' αυτά αφού αποκλείεται να είμαι μέσα στους 2 πρώτους Έλληνες του TLB board...

TheGamester

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...