Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ποιές είναι οι προτιμήσεις σας στο Online πόκερ;


KSpoker.gr

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Θέλω να σας ρωτήσω για τις προτιμήσεις σας όσον αφορά τα παιχνίδια του Online Πόκερ. Ελπίζω να γίνει μια ανοιχτή συζήτηση με τη συμμετοχή όσο το δυνατό περισσοτέρων μελών. Τα συμπεράσματα από μια τέτοια συζήτηση μπορούν να οδηγήσουν στη προσφορά online διοργανώσεων που θα είναι κομμένες και ραμμένες στα μέτρα σας. Κάποιες ερωτήσεις που μου έρχονται στο μυαλό είναι εάν παίζετε για διασκέδαση ή χρήματα, εάν παίζετε cash games ή προτιμάτε τουρνουά singles ή multi. Εάν επιλέγετε παιχνίδι με βάση το έπαθλο, τη δυναμικότητα των παικτών ή το κόστος συμμετοχής (αναφέρετε ενδεικτικά). Εάν κρίνετε απαραίτητη τη συμμετοχή άλλων παικτών από την Ελλάδα και τη Κύπρο, ή προτιμάτε να παίζετε απέναντι σε παίκτες από πολλές διαφορετικές χώρες. Εάν παίζετε από τη δουλειά, το σπίτι, πόσο χρόνο την εβδομάδα διαθέτετε, ποιες μέρες και ώρες προτιμάτε.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Παναγιώτης

King Solomons Poker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας κανω την αρχη,θα μιλησω αποκλειστικα για εμενα.

1.παιζω για την διασκεδαση(ο λογος που το λεω ειναι οτι παιζω συνηθως sit¤go και tournaments)Aν μεσα απο αυτη βγει κερδος ακομα καλυτερα.

2.Oπως εγραψα και παραπανω παιζω περισσοτερο sit&go και tournaments,προτιμω αυτα χωρις rebuy.

3.τωρα τελευταια με ενδιαφερουν περισσοτερο τα τουρνουα που εχουν ως επαθλο καποιο επιγειο τουρνουα(αν και δεν εχω μεγαλη επιτυχια τελευταια):(

4.θεωρω σημαντικο για ενα σαιτ το οποιο πλασαρεται οτι ειναι κοντα στους ελληνες να κανει τουρνουα για ελληνες(και κυπριους) μεσα απο τα οποια και για τους παιχτες θα εχει μεγαλυτερο ενδιαφερον(αφου καλως η κακως η μαζα των ελληνων παιχτων ειναι μικρη και λιγο πολυ γνωριζομαστε ειτε online ειτε και απο κοντα):whistle: ειτε ακομα γιατι μεσα απο τουρνουα για ελληνες με επαθλο ενα επιγειο τουρνουα υπαρχει περιπτωση διακρισης και μεσω αυτης μεγαλυτερο ενδιαφερον στους ελληνες παιχτες ποκερ.αλλωστε για πιο αλλο λογο να διαλεκσω ενα site για ελληνες αν προσφερει τα ιδια με ολα τα αλλα????

5.λογω του οτι το ωραριο τησ δουλειας μου ειναι αστατο δεν εχω συγγεκριμενες ωρες,παντως παιζω παντα απο το σπιτι!!

ελπιζω να βοηθησα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vergitsi, σ' ευχαριστώ πολύ για το χρόνο που αφιέρωσες για την απάντησή σου. Άλλοι φίλοι που επιθυμούν να πάρουν το λόγο για αυτό το θέμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από μένα,

καταρχήν ΠΟΚΕΡ παίζω 30% για διασκέδαση και 70% για κέρδος.

Παίζω sit and go και τουρνουά χωρίς rebuy.

Θα ήθελα να γίνονται παιχνίδια ή πρωταθλήματα με βαθμολογία και τουρνουά

για επίγεια θέση μόνο για Έλληνες.

Έχω ξεκινήσει σε μικρής αξίας παιχνίδια και πιστεύω με την πάροδο του χρόνου να γίνω αξιόλογος παίχτης και να πάω ψηλότερα.

Ευχαριστώ και εύχομαι σε όλους καλά κέρδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τη 2η απάντηση, κούτσα-κούτσα ίσως καταφέρουμε να κάνουμε μια συζήτηση στο φόρουμ. Έλεγα με το Polisca, ότι πολλοί φίλοι διαβάζουν τα posts αλλά λίγοι γράφουν στο φόρουμ. Άντε βρε παιδιά να κάνουμε μια συζήτηση της προκοπής! Λίγο θάρρος χρειάζεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

99% παίζω cash games. έχω αρχίσει σιγά σιγά να παίζω και λίγα τουρνουά. Δυστυχώς δεν έχω πολύ χρόνο στην διάθεσή μου, το πολύ 2-3 ώρες την ημέρα, οπότε παίζω cash games, γιατί μπορώ να σταματήσω όποτε θελήσω.

Η ώρα έναρξης είναι πολύ σημαντικό κριτήριο για μένα. Τις καθημερινές δεν πάω ποτέ σπίτι πριν τις 7. Οπότε μια καλή ώρα για μένα θα ήταν στις 8:00 ή στις 9:00. Επίσης δεν μπορώ να παίζω και για πάρα πολλές ώρες σε περίπτωση που τα πάω καλά. Για παράδειγμα το καλύτερο μου πλασάρισμα ήταν 2η θέση σε ένα rebuy tourney των 2$. Για να καυχηθώ κιόλας δεν χρησιμοποίησα ούτε ένα rebuy ούτε το addon.!! Για τα 2 δολάρια που έδωσα πήρα 700 κάτι δολάρια πίσω. Αλλά έπαιζα για 6 ώρες περίπου. Το τουρνουά άρχισε στις 11 αν θυμάμαι καλά, με 1000 περίπου συμμετοχές και γύρω στις 3 το πρωί, σχεδόν ευχόμουν να χάσω για να πάω για ύπνο. Τι θέλω να πω με αυτό: Ότι τα τουρνουά που διαλέγω για να παίξω τώρα είναι συνήθως freezouts με λιγότερους από 400 παίκτες για να τελειώσουν και μια λογική ώρα. Μετά από 2 η 3 ώρες κουράζομαι και κάνω λάθη. (όχι ότι δεν κάνω λάθη πριν).

Δεν έχω παίξει ποτέ satelites, γιατί συνήθως πρέπει να τερματίσεις πρώτος κάτι εξαιρετικά δύσκολο για μένα.

Για να συνοψίσω, παίζω κυρίως cash games, με ενδιαφέρουν τα freezout τουρνουά που αρχίζουν λογικές για έναν εργαζόμενο ώρες, και με περιορισμένο αριθμό συμμετοχών που σημαίνει ότι δεν διαρκούν πάνω από 3 ή 4 ώρες.

Θα ήθελα να συμμετάσχω σε τουρνουά με έλληνες γιατί το poker είναι κοινωνικό παιχνίδι και μου αρέσει να συζητάω στο τραπέζι. είναι πολύ βαρετό να κάθεσαι με τις ώρες, να σου έρχεται φύλο μετά το φύλο που ούτε για ντολμάδες δεν κάνει και το μόνο που διαβάζεις στο chat είναι :nh moron, how could you call that, και μπινελίκια γενικώς.

Αυτά από εμένα. Δεν ξέρω πόσους παίκτες αντιπροσωπεύω, αλλά εφόσον οι υπόλοιποι δεν μιλούν, δεν θα ακουστούν.

ΥΓ. Άρχισα να παίζω poker πριν 2 χρόνια στο Betoto που χρησιμοποιεί την ίδια πλατφόρμα με το KSPoker. Τότε υπήρχαν πολλοί έλληνες στα χαμηλά τραπέζια και είχε πολύ γέλιο. Κάναμε chat σε greeklish, κράζαμε κυρίως τους άλλους παίκτες (ναι ξέρω: grow up) αλλά ήταν πολύ διασκεδαστικά και κυρίως δεν πείραζε τους άλλους παίκτες. Μάλιστα κάποιοι μας ρωτούσαν γιατί πράγμα μιλάμε και συνεχιζόταν η κουβέντα στα αγγλικά και με αυτούς. Αυτό είναι κάτι που μου έλειψε όταν πήγα σε άλλα sites για λόγους bonus, rakeback, merchandise store κτλ. Μου έχει τύχει σε κάποιο site να γράψω “geia sou file, ti ginetai?” και να καλέσει κάποιος τον floor manager!!!.

Παναγιώτη αν δεν βγάλεις άκρη απο αυτό το thread, σου προτείνω να κάνεις ενα ερωτηματολόγιο για τους παίκτες που έχουν ήδη εγγραφεί στο KSpoker και όποιος το συμπληρώσει να πάρει ενα μικρό ποσό σε bonus money. Αν και δεν θα έπρεπε, γιατί για αυτό το λόγο υπάρχει το forum. Για να συζητάμε.

Χαιρετώ λοιπόν γιατί σας κούρασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ και πάλι για την εμπεριστατωμένη απάντηση.

Ναι είναι αλήθεια ότι μπορώ να κάνω ένα ερωτηματολόγιο για τους ήδη υπάρχοντες Έλληνες και Κύπριους παίκτες του KSpoker. Όμως πάνω κάτω γνωρίζω τι παίζουν. Αυτό που προσπαθώ να διαπιστώσω μέσα από το Φόρουμ του Pokerland είναι οι προτιμήσεις των φίλων του Pokerland. Οι προτιμήσεις τους πιθανόν να μην αντικατοπτρίζουν τις προτιμήσεις των παικτών του KSpoker.

Επίσης, θα μπορούσα να έκανα συγκεκριμένες ερωτήσεις και να ζητούσα από εσάς μια μονολεκτική απάντηση. Έτσι όμως θα έπαιρνα στατιστικές, στο 33% αρέσει αυτό και στο 15% εκείνο. Προτιμώ όμως να χρησιμοποιήσω το Φόρουμ που έχει φτιάξει για όλους μας ο Poliscas και να δώσω το λόγο σε εσάς με ερωτήσεις που αποζητούν απαντήσεις που δεν είναι απλές κουκίδες σε ένα ερωτηματολόγιο. Απαντήσεις που δεν θα διαφωτήσουν μόνο εμένα προσωπικά και το KSpoker αλλά και τα Αστέρια, το Πόκερgr, τους επισκέπτες του Pokerland που δεν είναι μέλη, αλλά ακόμα και τα μέλη που δεν γνωρίζονται μεταξύ τους.

Αυτός είναι και ο σκοπός του Φόρουμ και του κάθε Φόρουμ. Να γίνεται συζήτηση, όπως την κάνουμε και όταν πάμε με την παρέα μας για καφέ. Μπορεί να μην γνωριζόμαστε όλοι μεταξύ μας αλλά είμαστε μια παρέα που έχουμε ως κοινό εκτός από την ενασχόλησή μας με το πόκερ και αυτό το συγκεκριμένο Φόρουμ.

Και είμαστε λαός που μας αρέσει πολύ η συζήτηση. Γιατί να μη την κάνουμε και από εδώ;

Ελπίζω ότι ο κάθε φίλος εδώ θα γράψει για τις προτιμήσεις του και θα γίνει μια πολύ ωραία συζήτηση. Οι ερωτήσεις δεν είναι προκάτ για συγκεκριμένο λόγο: Για να μιλήσει ο καθένας ελεύθερα και ανοιχτά. Γιατί με τον ανοιχτό διάλογο, μπορεί να βγουν συμπεράσματα- διαμαντάκια.

Όλες οι απαντήσεις, είτε 5 γραμμές ή 55 είναι χρήσιμες. Περιμένω απαντήσεις και από άλλους φίλους. Θα κάνετε fold, check ή all in στη συζήτηση; ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα.

Rebuys (χαμηλά Buy-ins) : Πολύ εκνευριστικά κυρίως στα πρωτα στάδια με τα συνεχή all-ins και τα αλλοπρόσαλα calls

Freezeouts ΜΤΤ: Νομίζω ότι αρέσουν σε όλους, αρκεί να έχουν αρκετό χρόνο.

Προτιμώ να υπάρχουν μεγάλα αρχικά stacks >1500, και γρήγορα να μπαίνουν και antes στο κόλπο. Έτσι ξεχωρίζουν οι καλύτεροι.

SnG: Προτιμώ τα full table, στα short-handed είναι εντελώς τζόγος με τόσο μικρά stacks.

Cash Tables: YES!! ...εκτός από heads up, και <5 players.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ πάνω-κάτω με την άποψη του Gouster, όσον αφορά το θέμα του χρόνου. Δηλαδή όντως οι καλύτερες ώρες για τη διοργάνωση ενός τουρνουά είναι μετά τις 8 και όχι βέβαια και πολύ αργά. Πρόσφατα έπαιξα ένα τουρνουά Deep Stacks στο PokerStars, όπου ξεκινάς με 5,000 μάρκες αντί για 1,500 και τα blinds ανεβαίνουν κάθε 24΄ αντί για κάθε 12'. Το αποτέλεσμα ήταν να υπάρχει ένας πολύ ενδιαφέρον αγώνας, με τον παράγοντα τύχη αρκετά υποβαθμισμένο, όμως με ένα σημαντικό αντίκτυπο: ξεκινήσαμε γύρω στα 800 άτομα κι έπειτα από 4,5 ώρες παιχνιδιού είχαν αποκλειστεί μόλις οι μισοί....

Θεωρώ ότι ένα τουρνουά που ξεπερνά σε διάρκεια τις 3-4 ώρες αρχίζει να γίνεται υπερβολικά κουραστικό (εκτός αν βέβαια υπάρχει ένα τεράστιο κίνητρο, κάτι που είναι πολύ σπάνιο). Αυτός είναι ένας λόγος που πολλοί παίκτες προτιμούν τα cash games, καθώς μπορείς να σταματήσεις ότι ώρα θέλεις.

Ιδιαίτερο ενδιαφέρον έχουν τα τουρνουά που απευθύνονται σε Έλληνες και με τη μορφή μίνι πρωταθλήματος δίνουν στους νικητές μία θέση σε κάποιο επίγειο event. Πιστεύω ότι με αυτό τον τρόπο σιγά-σιγά θα δημιουργηθεί ένα ολοένα και μεγαλύτερο Ελληνικό κοινό, το οποίο θα συσπειρωθεί γύρω από τις αίθουσες που θα διοργανώνουν τέτοιου είδους αγώνες, με αποτέλεσμα να πραγματοποιούνται σε σταθερή βάση.

Εντάξει, γνωρίζω ότι ακόμη είναι πολύ νωρίς για το Ελληνικό πόκερ, καθώς το παιχνίδι δεν έχει προβληθεί καθόλου ακόμη απο την τηλεόραση, και οι αίθουσες πόκερ δεν μπορούν να χρηματοδοτούν από τη τσέπη τους αυτά τα πρωταθλήματα. Όμως σιγά-σιγά το κοινό του πόκερ θα μεγαλώνει. Επίσης μερικά freerolls, για Έλληνες παίκτες θα έδιναν την ευκαιρία σε όσους δεν έχουν ακόμη δοκιμάσει να παίξουν για αληθινά χρήματα να μετρήσουν τις δυνάμεις τους και γιατί όχι να κερδίσουν και κάποιο έπαθλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο νέος (Jeune) είναι ωραίος αλλά και ο παλιός (Poliscas) είναι αλλιώς που λέμε και στο στρατό ;-) Μπράβο και στους δύο για τις απαντήσεις τους. Αναμένω και άλλες ωραίες απαντήσεις από τους παλιούς και τους νέους φίλους του Pokerland!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apoklistika cashgames short handed 2/4$ - 3/6$

sinithos 5 - 7 trapezia tautoxrona...

Ennoeite paizw gia ta xrimmata opws olos o kosmos fantazomai se auta ta stakes.

Logo stratou :sick: ekana ena mikro dialleima alla twra pou apolyomai sinexizw.

Prosopika den me noiazei apo pou einai oi antipaloi mou , auto pou me noiazei einai na einai kakoi paixtes.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MannerBoy έγραψε:

Prosopika den me noiazei apo pou einai oi antipaloi mou , auto pou me noiazei einai na einai kakoi paixtes.

Kai na mh se kerdizoun sto river kathe fora pou exeis hdh mpei ALL-IN ws 80% kai panw favorite :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

holdemgr έγραψε:

MannerBoy έγραψε:

Prosopika den me noiazei apo pou einai oi antipaloi mou , auto pou me noiazei einai na einai kakoi paixtes.

Kai na mh se kerdizoun sto river kathe fora pou exeis hdh mpei ALL-IN ws 80% kai panw favorite :P[/quote:36g9xwm9]

80% simainei oti tha xaneis 20%

unless math is rigged :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MannerBoy έγραψε:

holdemgr έγραψε:
MannerBoy έγραψε:

Prosopika den me noiazei apo pou einai oi antipaloi mou , auto pou me noiazei einai na einai kakoi paixtes.

Kai na mh se kerdizoun sto river kathe fora pou exeis hdh mpei ALL-IN ws 80% kai panw favorite :P[/quote:28jisyev]

80% simainei oti tha xaneis 20%

unless math is rigged :P[/quote:28jisyev]

Δυστυχώς τον τελευταίο μήνα:

20% = "κάθε φορά"

παίζοντας LHE, NLHE, PL Omaha

Σε ποιο σοβαρό τόνο, μια σχετικά μακρά περίοδος χασούρας δεν είναι εύκολη υπόθεση, αλλά τουλάχιστο μου έδωσε το κίνητρο να δούλεψω πολύ στο να βελτιώσω το παιχνίδι μου, ειδικά σε NLHE και PLO που ξεκίνησα πρόσφατα. Ήδη μυρίζω το άρωμα του χρήματος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Από τις 6 Φεβρουαρίου που έκανα την ερώτηση για τις προτιμήσεις σας στο online πόκερ, αυτό το φόρουμ πήρε πραγματικά φωτιά και 7 διαφορετικά μέλη του Pokerland συμμετείχαν στη συζήτηση :-)

Ως μικρή επιβράβευση της προσπάθειάς τους, το King Solomons Poker τους κάνει δώρο τη συμμετοχή τους στο Ελληνικό/Κυπριακό τουρνουά $1+$0.10 που θα διεξαχθεί στις 28 Φεβρουαρίου και θα δώσει $500 στο νικητή του τουρνουά (εκτός από τα χρήματα που μαζευτούν από τις συμμετοχές και θα μοιραστούν σε αυτούς που θα τερματίσουν στις πρώτες θέσεις.

Οπότε, Vergitsis, Vaskos 13, Gouster, Jeune, Poliscas, Mannerboy και Holdemgr θα πάρετε από το King Solomons το $1.10 της συμμετοχής σας στο τουρνουά των $500 εφόσον βέβαια συμμετέχετε στο συγκεκριμένο τουρνουά. Από τον Holdemgr περιμένουμε μια πιο εμπεριστατωμένη απάντηση αφού δεν μας διαφώτησε και πολύ :-)

Για να σπρώξουμε λίγο και αυτούς οι οποίοι απλά διαβάζουν το φόρουμ, θα δώσουμε σε όποιον συμμετέχει στη συζήτηση και μας γνωστοποιήσει τις προτιμήσεις του (με μια καλή απάντηση) το $1.10 της συμμετοχής σε αυτό το τουρνουά των $500.

Η προσφορά αυτή ισχύει από σήμερα 20 Φεβρουαρίου μέχρι και πριν από την έναρξη του τουρνουά στις 28 Φεβρουαρίου.

Όροι για να πάρετε το $1.10 της συμμετοχής στο Ελληνικό/Κυπριακό τουρνουά των $500.

1. Να είστε Έλληνες ή Κύπριοι (ευπρόσδεκτοι και οι πατριώτες από το εξωτερικό -δυστυχώς εκτός Η.Π.Α.)

2. Να είστε μέλη του Pokerland

3. Να συμμετέχετε με μια καλή απάντηση στη συζήτηση για τις προτιμήσεις σας

4. Nα έχετε ή να ανοίξετε λογαριασμό στο KSpoker.gr

5. Όσοι από τους συμμετέχοντες δεν έχουν χρήματα στο λογαριασμό τους στο KSpoker θα πρέπει να κάνουν αγορά (ελάχιστη αγορά $20) και να πληρώσουν (όπως και οι υπόλοιποι) τη συμμετοχή τους $1.10 στο τουρνουά. Την επομένη του τουρνουά το King Solomons Poker θα επιστρέψει στους λογαριασμούς όσων συμμετείχαν στη συζήτηση στο φόρουμ και στο τουρνουά για τα $500, το κόστος συμμετοχής $1.10.

6. Το $1.10 θα δωθεί μόνο στα μέλη που συμμετέχουν στη συζήτηση και μόνο για τουρνουά των $500 της 28ης Φεβρουαρίου. Εάν κάποιος συμμετάσχει στη συζήτηση αλλά για οποιονδήποτε λόγο δεν μπορέσει να συμμετάσχει στο συγκεκριμένο τουρνουά, δυστυχώς δεν θα μπορέσει να πάρει το $1.10 και να το χρησιμοποιήσει σε κάποιο άλλο παιχνίδι ή τουρνουά.

7. Το King Solomons Poker διατηρεί το δικαίωμα να αρνηθεί τη προσφορά αυτή (για παίκτες που έχουν λογαριασμό με ελλειπή στοιχεία κλπ.

Παρακάτω αναφέρω τις λεπτομέρειες για το συγκεκριμένο τουρνουά

Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου

2ο Ελληνικό/Κυπριακό τουρνουά King Solomons Poker

$500 για τον 1ο Νικητή

Kόστος συμμετοχής $1+$0.10 και ένα μεγάλο χρηματκό έπαθλο $500 για τον 1ο Νικητή! Πέρα από τα χρήματα που θα μοιραστούν στους υπόλοιπους παίκτες που θα καταφέρουν να πλασαριστούν σε καλές θέσεις, όσοι παίκτες καταφέρουν να βγάλουν τον Έλληνα μάνατζερ GreekAce μέσα στη πρώτη ώρα θα πάρουν $10 ενώ ο παίκτης που θα βγάλει τον GreekAce από το τουρνουά μετά το add on θα πάρει $15.

Οι εγγραφές ξεκινούν στις 18.30 ώρα Ελλάδος, το τουρνουά ξεκινάει στις 20.30 ώρα Ελλάδος (18.30 GMT) και θα πρέπει να εισάγετε το κωδικό PRIZE κατά τη εγγραφή σας.

Σας ευχαριστώ πολύ

Παναγιώτης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαρισστώ για την προσφορά. Αποφευγω να παιζω τουρνουά γιατί εκνευρίζομαι όταν μετά από 2 ώρες παιχνιδιού χάνω από κάποιο donkey που πάει all-in με QJ και με πετάει έξω με ΚΚ όπως συνέβη πριν 2 βδομάδες στο Sunday million τουPokerStars.

Εξαίρεση τα τουρνουά με Έλληνες που έχουν το γελιο τους.

Τις τελευταίες 2 βδομάδες παίζω πολύ PL Omaha και πρέπει να πω ότι τα παιχνίδια είναι καταπληκτικά (γεμάτα από fishes) και είμαι ήδη +7500. Φυσικά τον άλλο μήνα δεν αποκλείεται να είμαι -7500 αλλά δεν υπάρχει αμφιβολία ότι τα παιχνίδια είναι πολύ ΚΑΛΑ τουλαχιστο στο $1/2 και $2/4 που παίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...