Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Recommended Posts

Έχω κατεβάσει (χωρίς να πληρώσω) τα 2 βιβλία του Doyle Brunson, Super System 1 και 2, σε μορφή PDF. Αν δεν αποτελεί διαφήμιση και δεν υπάρχει κάπου αλλού γραμμένο στο site μπορώ να γράψω από που. (Ας κάνουν ένα post οι διαχειριστές).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω παραγγείλει πολλά βιβλία από το amazon. Ουδέποτε υπήρξε το παραμικρό πρόβλημα με τελωνεία ή οτιδήποτε άλλο. Ακόμη και σε παραγγελία άνω των $120 αυτοί δήλωσαν μικρότερο ποσό και δεν υπήρξε πρόβλημα με δασμούς. Εγώ έχω κατεβάσει σχεδόν όλα τα βιβλία σε PDF αλλά όσα άξιζαν τα αγόρασα προς τιμήν των συγγραφέων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katarhin efharisto gia tis apantisis tora eho pari k ego apo to amazon.co.uk sto parelthon arketa pragmata alla skeftika na dokimaso to amazon.com mpas kai simferi logo dollariou kai ontos einai poli poio simferon oson afora vivlia se morfi pdf eho diavasi arketa alla kourazi arketa to diavasma meso computer kai thelo na vallo sti vivliothiki mou orismena axiologa vivlia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θέμα είναι οτι τις νεες κυκλοφορίες δεν τις εχουν τα ευρωπαικα amazon.

Χωρια που οι τιμες δεν εχουν καμια σχεση..

στα 2-3 βιβλια τα μεταφορικα σου ερχονται τσαμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα είναι από το αμερικάνικο Amazon όχι μόνο γιατί έχει πιο πολλούς τίτλους αλλά και γιατί λόγω της ισοτιμίας ευρώ/δολαρίου σου έρχεται πολύ φθηνότερα.

Εγώ πήρα τους 3 τόμους του Harrington για τα No-limit tourneys, και μου ήρθαν κάτω από 85 ευρώ με τα μεταφορικά. Όπως είπε κι ένας συνάδελφος υπάρχει πολύ πράγμα σε pdf από torrent κι άμα ψάξεις θα βρεις! Βέβαια, σε κάποιες περιπτώσεις το βιβλίο θέλεις να το έχεις (άντε να διαβάσεις απο το pc στην τουαλέτα ή στην παραλία :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...