Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ


parisaktos

Recommended Posts

polisca ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ FOROUM ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΕ ΜΙΚΡΟ BUY IN ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Parisakte, ενώ όντως έχουν γίνει πολλές εγγραφές τους τελευταίους μήνες (έχουμε φθάσει τα 500 μέλη) στο site, εν τούτοις η συμμετοχή στο φόρουμ παραμένει χαμηλή...Εννοώ ότι δεν είναι πάνω από 15-20 άτομα εκείνοι που ποστάρουν σε τακτική βάση ή εκείνοι που φαίνεται ότι επιθυμούν να συμμετέχουν σε κάποια συζήτηση, πρόταση κλπ.

Αυτό προσωπικά δεν με προβληματίζει γιατί γνωρίζω ότι πολύ από τους καινούριους διστάζουν να γράψουν κάτι επειδή αισθάνονται ότι δεν έχουν την κατάλληλη εμπειρία. Με τον καιρό είμαι σίγουρος ότι η συμμετοχή τους θα είναι ολοένα και πιο ενεργή.

Ωστόσο, αν νομίζεις ότι υπάρχουν αρκετά μέλη τα οποία θα ήθελαν να διοργανώσουμε ένα "οικογενειακό" τουρνουά, αυτό είναι το μόνο εύκολο να γίνει, αρκεί να δηλώσει ένας ικανοποιητικός αριθμός παικτών ότι το επιθυμεί, καθώς επίσης και το structure (buy-in, add-ons κλπ).

Από την πλευρά του Pokerland, για να κάνουμε και την (υποθετική πάντα) διοργάνωση πιο ελκυστική μπορούμε να προσθέσουμε στο έπαθλο και μερικά δωράκια που έχουμε λάβει από γνωστή αίθουσα πόκερ (κάτι πολύ ζόρικα σετ από μάρκες σε αλουμινένια συσκευασία, αξίας περίπου €100 το καθένα, μπλουζάκια, μεταλλικά μπρελόκ κλπ)

Αε δούμε όμως τι έχουν να πουν και να προτείνουν και τα υπόλοιπα μέλη μας... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 - 9 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ BUY IN.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ OTI O GRETA ΘΑ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ...

ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλη ιδεα αλλα πρεπει να γινει invitation να μην εχουμε απροσκλητους επισκεπτες.

οσον αφορα το bui-in θα διαφωνισω με τον φιλο που προτεινε 5$ εισοδο.

εγω προτεινω 3$+0.30 εισοδο και 3 rebuis κατα την πρωτη ωρα και ενα add-on αλλα διπλο.

οσο για την ημερα και ωρα καλα θα ειναι να ειναι κυριακη γυρω στις 18.00

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaskos13 έγραψε:

Ean ginei sto asteria exei poloys ellhnes (sto toyrnoya twn 30e ginetai xamos apo ellhnes)

Στο οποίο, δείχνουμε καθημερινά το υπέροχο επίπεδο μας σαν λαός. Πραγματικά δεν έχω ξαναδεί τέτοιο netiquette, μπράβο στους απόγονοους του ...Κινγκ Λεονάϊντας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους,

αφου αναφέρθηκε το Αστέρια για το τουρνουά, θα μιλήσω με τον Greta69 για να δούμε πότε μπορούμε να το φτιάξουμε, buy in, prize pool κλπ. Μέχρι το απόγευμα θα έχω νεώτερα. Να βάλουμε και bounty στον poliscas? :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...