Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Kicking out a celebrity...


baskont

Recommended Posts

Επαιζα στο poker stars και κάποιος που προφανώς είδε ότι είμαι από την Αθήνα, ρώτησε αν είμαι "green or red". Του απάντησα ότι είμαι yellow!!! Τότε μου είπε ότι έπαιζε ποδόσφαιρο στον Παναθηναικό για δύο χρόνια και είχε πρόεδρο τον "george vardio"... Δεν ξέρω πάρα πολλά από ποδόσφαιρο για να μαντέψω ποιός ήταν και ρώτησα το μικρό του όνομα, αλλά δεν είπε. Μερικοί ποδοσφαιριστές νομίζουν ότι είναι superstars, τέλος πάντων...

Καθώς το παιχνίδι εξελισσόταν, τον ρώτησα αν πέρασε καλά στην Ελλάδα. Μου είπε φυσικά "ναι", και ότι έχουμε πολύ όμορφες γυναίκες και ότι κάνουν υπέροχο σεξ. Δεν είχε άδικο σε αυτό αλλά με ενόχλησε λίγο το στυλάκι του γαμιά ποσοσφαιριστή. Του απάντησα λοιπόν "που το ξέρεις εσύ, είσαι λίγο άσχημος για να κάνεις σεξ με Ελληνίδα" και γέλασε όλο το τραπέζι...

Δε μου ξαναμίλησε και κάποια στιγμή του κάνω reraise preflop, με ρήγες. Βάζει ρέστα, τα βλέπω και μου ανοίγει Α10 off. Οσο προσευχόταν να σκάσει άσσος, σκεφτόμουν ότι είναι άδικο να βγάζουν τόσα λεφτά οι ποδοσφαιριστές με τόσο λίγο μυαλό...

Ασσος δε βγήκε... baskont wins the pot...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baskont έγραψε:

Του απάντησα λοιπόν "που το ξέρεις εσύ, είσαι λίγο άσχημος για να κάνεις σεξ με Ελληνίδα" και γέλασε όλο το τραπέζι...

Δε μου ξαναμίλησε και κάποια στιγμή του κάνω reraise preflop, με ρήγες. Βάζει ρέστα, τα βλέπω και μου ανοίγει Α10 off. Οσο προσευχόταν να σκάσει άσσος, σκεφτόμουν ότι είναι άδικο να βγάζουν τόσα λεφτά οι ποδοσφαιριστές με τόσο λίγο μυαλό...

Ασσος δε βγήκε... baskont wins the pot...

Post of the month

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...