Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

TA XALIA THS BOSSMEDIA


genok

Recommended Posts

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ BOSSMEDIA.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΑΙΖΑ ΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΑΘΗΚΕ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΣΕ 3 ΣΑΙΤ ΕΧΠΕΚΤ ΛΑΝΤΜΠΡΟΟΥΚΣ ΚΑΙ ΓΙΟΥΝΙΒΕΤ. ΑΡΑ Η ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΑΡΚΕΣ Η ΜΑΣ ΑΠΟΣΥΝΔΕΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

ΕΚΕΙΜΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 ΚΑΙ 20 ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΗΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΑΘΟΣ ΚΩΔΙΚΟΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ LOST CONNECTION WITH MASTER SERVER.

AYTO MONO Η ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΟΜΑΧΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΑΝΟΝΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΟΝΤΑΡΕΙ 15$ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΟΛΛ-ΙΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΚΑΙ ΤΑ 15$ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.

ΕΑΝ ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΡΚΕΣ ΤΟΤΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚ ΤΟΥ ΠΟΝΗΡΟΥ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΣΥΝΔΕΘΙΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΣΟΛΟΜΟΝ ΠΟΚΕΡ ΚΑΙ STO POKERHEAVEN.

AYTA TA EΞΩΦΡΕΝΙΚΑ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΝΑΙ ΜΕΝ ΜΕ ΤΗΝ BOSSMEDIA ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΤΗΣ ΒΟΣΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η SPORTINGBET.GR

ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ KSPOKER ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΝ-ΛΑΙΝ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΓΚΟΙΝΓΑΠ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ..ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΥΤΟ ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΠΕΖΑ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ..ΤΟΥΣ ΚΟΛΗΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ 30 ΜΕ 40 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ..ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΤΑ ΒΑΣΗ...ΤΗΝ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΜΠΕΤ ΕΝΝΟΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 8 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΟΧΙ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ...ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΦΡΙΡΟΛ ΟΥΤΕ 1500 ΑΤΟΜΑ ΔΕ ΘΑ ΧΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΑ ΑΥΤΑ ..ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΙΜΕΙΛ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ..ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΧΑΣΑ ΚΙΑ ΕΓΩ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ..ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΠΕΖΑΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΕ 6 ΤΡΑΠΕΖΙΑ!!!ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΨΑΧΝΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 40 ΤΕΤΟΙΟΥς ΚΩΔΙΚΟΥΣ!!!ΑΛΛΟΙ ΠΕΖΑΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!ΕΙΜΑΙ ΣΑΡΑΝΤΑ ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ ΚΟΥΜΑΡΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 13 ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ..ΛΟΓΩ ΠΕΙΡΑΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ..ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΘΕΣΤΕ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙΑ...ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕ GEO67

ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΑΜΑ ΨΑΞΕΙΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΟΛΑ.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΘΟΝΤΕΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΜΟΝΟ 4 ΑΤΟΜΑ

Ο ODISSEI EΣΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ 2 ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΜΗΔΕΝΙΣΩ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ SPORTINGBET ΘΑ ΠΑΙΖΩ ΑΠΟ SOLOMON POKER KAI APO POKERHEAVEN H OPOIA EXEI KAI KALA FREEROLL ME XERIA OΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΣΟΛΟΜΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

κατ' αρχήν sorry που άλλαξα τον τίτλο, απλά δεν μου αρέσει να είμαι απόλυτος ιδίως όταν κάποιος κακοχαρακτηρίζεται.

Στη Sportingbet έχω σταματήσει να παίζω εδώ και καιρό, όχι πάντως γιατί είχα κάποιο συγκεκριμένο παράπονο. Άρα δεν έχω άποψη για τα πρόσφατα τεκταινόμενα. Εκεί ξεκίνησα να παίζω, μετά πέρασα μια φάση bonuswhore όπου γραφόμουν συνέχεια σε νέα sites μόνο και μόνο για να πάρω το bonus πρώτης κατάθεσης. Τώρα έχω κάνει τις επιλογές μου και παίζω εκεί που μου ταιριάζει περισσότερο. Προβλήματα με τη σύνδεση είχα παλιότερα αρκετά και γι' αυτό αναβάθμισα σε ADSL. Περιορίστηκαν αλλά δεν εξαλείφτηκαν τελείως. Την Κυριακή είχα ανοικτά 6 τραπέζια σε 3 διαφορετικά sites και κάποιες φορές η σύνδεση κολλούσε. Για το πρόβλημα αυτόμπορεί να ευθύνονται: Α) τα sites, Β) η σύνδεση Γ) ο υπολογιστής μου. Επειδή δεν έχω παρατηρήσει να συμβαίνει αυτό το κόλλημα σε κάποιο site περισσότερο ή λιγότερο απ' ότι σε άλλα, γι΄αυτό τείνω προς την κατεύθυνση ότι το πρόβλημα είναι είτε στη σύνδεση είτε στον υπολογιστή μου (ή στη μανία μου να παίζω πολλά τραπέζια ταυτόχρονα :lol: )

Γενικά, genok, όπως έχω ξαναπεί, δεν πιστεύω ότι οι εταιρείες αναλώνονται στο να παρακολουθούν τα τραπέζια και να παγιδεύουν τους παίκτες. Αν πίστευα κάτι τέτοιο θα έπρεπε αυτόματα να σταματήσω να παίζω και γι' αυτό ξεκινάω από το σημείο "οι εταιρείες δεν κλέβουν". Πάντως συμφωνώ απόλυτα με την άποψη που λέει ότι δεν χρειάζεται να αποδειχτεί ότι μια εταιρεία κάνει "κόλπα". Και με απλή υπόνοια ΄(ακόμα κι αν είναι αβάσιμη) ένας παίκτης πρέπει αμέσως να φεύγει και να πηγαίνει εκεί που του ταιριάζει καλύτερα. Αλλιώς δεν μπορείς να παίξεις και δεν διασκεδάζεις κιόλας. Γι' αυτό σέβομαι τις απόψεις σου αν και διαφωνώ με αυτές όσο δεν πάει άλλο...;) Αλλά δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούμε για να έχουμε διάλογο, σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Παρατηρώ ότι αρκετοί παίκτες (μεταξύ των οποίων και ο genok) έχουν ανοικτά την ίδια στιγμή περισσότερα από ένα λογισμικά.

Αυτό από μόνο του μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα, να κολλήσει δηλαδή κάποιο λογισμικό ή να γίνει αποσύνδεση από κάποιο άλλο λογισμικό.

Για αυτό το λόγο διάφορες εταιρίες συνιστούν στους παίκτες να μην έχουν ανοικτό παραπάνω από ένα λογισμικό στον υπολογιστή τους την ίδια στιγμή.

Καλό απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ODOS AYTO SYMBAINEI STIN BOSS MEDIA EIDIKA MERIKES FORES SE PETAI KAI META SOY LEII OTI ISE MESA SINDEDEMENOS KALA POS ISE SINDENEMENOS AFOY DEN ISE MESA KAI ISE KAI SITOUT ANYWAY STIN BOSS MEDIA MIN PEZETE PARA POLY MEGALA TRAPEZI GIA NA MIN XASATE APO PROBLIMA TA XRIMATA SAS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο με τα κολληματα οταν παιζεις σε διαφορετικα σαϊτ συμβαινει και σε μενα και προφανως ειναι κατι "λογικο".

μου συμβαινει παντα οταν εχω party και asteria ταυτοχρονα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι λογικότατο. Ο κατασκευαστής ενός λογισμικού (πόκερ, καζίνο, κλπ) κάνει πολλά crash test πριν το βγάλει στην αγορά και πρώτος αυτός γνωρίζει ότι εάν τρέχουν παράλληλα διαφορετικά προγράμματα στον ίδιο υπολογιστή (που δεν έχουν απαραίτητα σχέση πόκερ και καζίνο) τότε προβλήματα στην ομαλή διεξαγωγή ενός παιχνιδιού καζίνο και πόκερ είναι πιθανά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KSpoker.gr έγραψε:

Καλησπέρα,

Παρατηρώ ότι αρκετοί παίκτες (μεταξύ των οποίων και ο genok) έχουν ανοικτά την ίδια στιγμή περισσότερα από ένα λογισμικά.

Αυτό από μόνο του μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα, να κολλήσει δηλαδή κάποιο λογισμικό ή να γίνει αποσύνδεση από κάποιο άλλο λογισμικό.

Για αυτό το λόγο διάφορες εταιρίες συνιστούν στους παίκτες να μην έχουν ανοικτό παραπάνω από ένα λογισμικό στον υπολογιστή τους την ίδια στιγμή.

Καλό απόγευμα.

kserete den kanw eykola lathos otan milw gia kati

kat arxhn exw ypologisth poy fyssaei kai exw kai deyteron ypologisth alla spania ton xrhsimopoiw mono otan exei parallila toyrnoya to solomon to mermaid h h sportingbet.

thelw na paratirisw oti ayta ta kolimata ginontai mono sthn sportingbet kai deyteron egw den milisa gia kolima milisa oti to logismiko egrafe lost connection enw eixa se ayton ton ypologisth kai thn unibet epaiza ena toyrnoya ekei kai thn ladbrokes den yparxei thema ypologisth einai thirio me megalh mnhmh RAM epishs megalo epeksergasth eksaloy ayta gininati kai otan den paizw se alles etaireies .

omws to megalo problima htan afoy vgika kai ekana kai restart malista otan prospathisa na mpw moy egrafe o paikths einai syndedemenos meta moy egrafe lathos password meta try again later lost connection with master server.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AKRIBΩΣ ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΧΘΕΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο genok ...ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ.. ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ Η ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΕΙΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΟΥΤΕ ΚΟΜΠ ΟΥΤΕ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ.. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΕΡΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ.. ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΖΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΦΡΙΡΟΛ ΤΗΣ SPORTING ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣΣΣΣ (ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ)ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ..ΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΜΦΙΒΑΛΟΥΝ ΤΟ ΛΕΩ,ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΥΜΒΕΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ SPORTING?EINAI ΣΥΧΝΑ...ΣΥΧΝΟΤΑΤΑ ΦΕΝΟΜΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλε Αλεξη

οπως θα δεις στα ποστ μου σχετικα με αυτο το θεμα δεν ειπα οτι κλεβουν οι εταιρειες αλλα οτι το λογισμικο ειναι χαλια κατι τετοιο εννοουσα.

προβλημα υπολογιστη δεν τιθεται συνδεσης οχι εχω και εγω ADSL και ειπα οτι μονο το λογισμικο της sportingbet μου το εκανε αυτο την συγκεκριμενη ημερα.

με πεταξε εξω στις 10 και 20 και συνδεθικα παλι στις 12 και κατι ενδιαμεσα μου ελεγε οτι ειμαι συνδεδεμενος πως γινεται αυτο οταν εγω εχω κανει και restart δευτερον μου ελεγε λαθος κωδικος ενω εδινα τον σωστο τριτον μου εγραφε lost connection with master server try again later.

και για να καταριψω τον ισχυρισμο του kspoker.gr λεω οτι για να δω αν ηταν γενικο το κακο μπηκα και στο solomonpoker χωρις κανενα προβλημα οπως επισης και στην poker heaven επαιξα για test 5 λεπτα παραλληλα με ladbrokes unibet kai expekt.

επειδη παιζω κατα 80% τουρνουα ειμαι αναγκασμενος να εχω 3-4 λογισμικα ανοικτα λογω του οτι συμπιπτουν οι ωρες και δεν μπορω να κανω αλλοιως γιατι αυτα τα τουρνουα ειναι free for vip και ειναι προγραματισμενα

δεν ειναι οτι γραφομαι εγω με bui-in

αλλα το αντιπαρερχομαι και αυτο και σας λεω οτι αυτο συμβαινει και οταν παιζω μονο με ενα λογισμικο δηλαδη της bossmedia και τοτε λεει lost connection και αμεσως εγω για απαληθευση μπαινω η στο σολομον η στο heaven.

δεν θελω να κατηγορησω την sportingbet με τους ανθρωπους της γνωριζομαι καλα και εχω μιλησει αρκετες φορες τηλεφωνικα ομως πρεπει να λαβει μετρα προστασιας

οι ιδιοι μου εχουν πει πολλες φορες σε παρομοια κατασταση οτι εχει πεσει ο server επισης πολλες εταιρειες παρεχουν καποιο χρονο σε περιπτωση αποσυνδεσης η bossmedia γιατι δεν δινει χρονο εδω ολοκληρο pokerstar οταν αποσυνδεθει καποιος βλεπουμε να γραφει disconnected και στο πλαισιο που φαινεται το alias και ενημερωνει και με το chat oτι θα δοθει extra χρονος στον παικτη.

οσον αφορα την διαφωνια ειναι καλο να υπαρχει διαφωνια σε διαφορα θεματα γιατι μεσου του διαλογου οδηγουμαστε πολλες φορες στην αληθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...