Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...


baskont

Recommended Posts

Θα ήθελα να εκφράσω τα συγχαρητήρια μου στο poker.gr για το πρωτάθλημα των 7 αγωνιστικών που διοργάνωσε, με έπαθλο την αποστολή στο Παρίσι. Δεν έλαβα μέρος (γιατί δεν θα μπορούσα να είμαι εκτός Αθήνας τις συγκεκριμένες ημερομηνίες), το παρακολουθούσα όμως, άλλες φορές συνδεδεμένος και άλλες φορές διαβάζοντας τη live περιγραφή του στο site (πολύ καλή ιδέα).

Αυτή ήταν και η επιτυχία! Υπήρχαν πολλοί απ'όσο γνωρίζω, που δε συμμετείχαν, αλλά το παρακολουθούσαν σαν μια διοργάνωση αθλητική! Την επόμενη φορα είμαι σίγουρος ότι θα συμμετέχουν κι αυτοί (εγώ 100%).

45 παίκτες περίπου σε καθόρισμένες μέρες και ώρες, το δεύτερο στοιχείο της επιτυχίας, νομίζω. Και το φινάλε συναρπαστικό, πράγματι, με όλα τα στοιχεία που διακρίνουν το πόκερ...

Επιπλέον, συγχαρητήρια και στο Asteria poker για τη διοργάνωση των Freerolls κάθε Παρασκευή. Κατάφερε και μάζεψε σχεδόν 100 Ελληνες παίκτες, Παρασκευή βράδυ, ικανοποιητικότατος αριθμός!

Βλέπω κίνηση, και ώς Ελληνας φίλος του πόκερ με χαροποιεί ιδιαίτερα αυτό!

Προσμένουμε κι άλλες τέτοιες κινήσεις, από όλες τις εταιρείες! Κινήσεις εμπρός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...